Положення про звання “Почесний громадянин Дергачівського району”( в новій редакції ) | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Положення про звання “Почесний громадянин Дергачівського району”( ...

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

рішенням ХХІ сесії Дергачівської

районної  ради  V  скликання

від “24” липня 2007р. №260-3

 

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про звання “Почесний громадянин Дергачівського району”

(в новій редакції)

 

(з доповненнями, які затверджені рішенням ХХХVІІ сесії районної ради V скликання від 26 вересня 2008 року №517-8;  зі змінами, які затверджені рішенням ХІV сесії районної ради VІ скликання від 13 грудня 2011 року № 262-5;  зі змінами, які затверджені рішенням ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання

від 11 вересня 2012 року № 439-12; зі змінами, які затверджені рішенням ХХХV сесії районної ради VІ скликання від 06 серпня  2013 року №627-7; зі змінами, які затверджені рішенням ХХХV сесії районної ради VІІ скликання від 14 серпня  2018 року № 834-5)

 

 

  1. Загальні положення

 

1.1. Звання “Почесний громадянин Дергачівського району” присвоюється жителям Дергачівського району, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Дергачівського району, виховання, освіту та охорону здоров’я дітей, піднесення авторитету регіону, як на державному, так і на районному, міжнародному рівні та в знак великої поваги до їх політичної й громадської діяльності; громадянам України за видатні подвиги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 рр.

1.2. Звання “Почесний громадянин Дергачівського району” присвоюється особі лише один раз.

1.3. Право присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” належить виключно Дергачівській районній раді та визначається рішенням районної ради.

1.4. Звання “Почесний громадянин Дергачівського району” присвоюється щорічно не більше ніж п’ятьом особам напередодні Дня незалежності України – 24 серпня, а в окремих випадках, не більше ніж одинадцятьом особам з нагоди святкування визначних подій Дергачівського району.

1.5. Звання “Почесний громадянин Дергачівського району” не може бути присвоєно громадянам, які раніше скоїли кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не погашена.

1.6. У разі здійснення особою, якій було присвоєно звання “Почесний громадянин Дергачівського району”, кримінального злочину, за який особу було засуджено і вирок щодо якої вступив у законну силу, питання позбавлення її звання та повернення знаку (медалі) “Почесний громадянин Дергачівського району” та посвідчення Почесного громадянина Дергачівського району вирішуються на пленарних засіданнях районної ради.

 

  1. Порядок висування кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”

 

2.1. Право висування кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” належить:

2.1.1. Голові Дергачівської районної ради;

2.1.2. Голові Дергачівської районної державної адміністрації;

2.1.3. Постійним комісіям Дергачівської районної ради;

2.1.4. Територіальним громадам сіл, селищ, міста району;

2.1.5. Трудовим колективам підприємств, установ, організацій Дергачівського району.

2.2. Самовисування на звання “Почесний громадянин Дергачівського району” не розглядаються.

2.3. При висуванні кандидатури до районної ради подаються клопотання щодо присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”.

2.4. Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються такі документи:

2.4.1. Вичерпні біографічні дані про кандидата;

2.4.2. Відомості особи про її досягнення у сферах діяльності, зазначених у п.п. 1.1. цього Положення;

2.4.3. Обґрунтування особливого вкладу кандидата у розвиток Дергачівського району або визнання його видатних заслуг;

2.4.4. Відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

2.5. Клопотання про нагородження без подання зазначених документів – не розглядаються.

 

  1. Процедура присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”

 

3.1.Розгляд кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” здійснюється постійною комісією районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності і робочою комісією в складі 7 чоловік, до неї входять:  заступник голови районної ради;  заступник голови районної державної адміністрації;  начальник районного управління юстиції;  голова районної організації ветеранів України;  голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності;  голова постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями;  завідувач сектору у справах молоді та спорту Дергачівської  райдержадміністрації.

3.2. Протокол засідання робочої комісії разом з іншими документами передається до районної ради не пізніше ніж за 25 (двадцять п’ять) днів до Дня незалежності України.

 

 3.3.  Остаточне рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” приймається на пленарних засіданнях районної ради по кожній кандидатурі окремо більшістю від загального складу районної ради, які проводяться не пізніше як за 10 днів до Дня незалежності України.

3.4. Кандидатури, за яких не проголосували більшість депутатів від загального складу ради, можуть бути повторно винесені на розгляд сесії наступного року.

3.5. Робота по узагальненню клопотань, подання їх на розгляд сесії районної ради, підготовка проектів рішень ради з питань присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”, здійснення записів у Книзі Почесних громадян Дергачівського району та в трудову книжку в встановленому порядку покладається на відділ по роботі зі зверненнями громадян та діловодства виконавчого апарату районної ради та на організаційний відділ виконавчого апарату районної ради.

 

  1. Порядок присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”

 

4.1. Церемонія присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” відбувається щорічно.

4.2. Рішення районної ради про присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” набуває чинності з моменту його прийняття.

4.3. Рішення районної ради про присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району опубліковується в засобах масової інформації.

4.4. Особам, яким присвоюється звання “Почесний громадянин Дергачівського району”, вручається відповідне посвідчення Почесного громадянина Дергачівського району, диплом Почесного громадянина Дергачівського району, нагрудний знак (медаль) “Почесний громадянин Дергачівського району”, а у випадку, коли присвоюється звання “Почесний громадянин Дергачівського району” посмертно, то видати вищезазначені документи членам родини.

4.5. Почесному громадянину Дергачівського району виплачується грошова премія з врахуванням прибуткового податку, але не менше 500 (п’ятсот) гривень на одного громадянина готівкою в день вручення відзнак Почесного громадянина, а у випадку, коли присвоюється звання “Почесний громадянин Дергачівського району” посмертно, то виплачується вищезазначена сума членам родини».

4.6. Запис про “Почесного громадянина Дергачівського району” вноситься до Книги Почесних громадян Дергачівського району, яка постійно зберігається у Дергачівській районній раді.

4.7. Посвідчення Почесного громадянина Дергачівського району, диплом Почесного громадянина Дергачівського району, нагрудний знак (медаль) “Почесний громадянин Дергачівського району” вручаються головою районної ради або за його дорученням заступником голови районної ради на урочистостях святкування Дня незалежності України.

 4.8. Ім’ям Почесного громадянина згідно з установленим порядком можуть бути названі вулиці, учбові заклади та заклади культури району. На фасаді будинку, де проживає або останній час проживав Почесний громадянин, може бути встановлена пам’ятна меморіальна дошка. Пам’ятна меморіальна дошка може бути також встановлена на об’єктах названих ім’ям Почесного громадянина Дергачівського району (вулиця, заклади освіти та культури). Рішення про встановлення пам’ятної меморіальної дошки приймається на сесії районної ради більшістю голосів від загального складу ради.

4.9. Почесний громадянин Дергачівського району користується правом брати участь в роботі органів місцевого самоврядування (сесіях, засіданнях колегій і т.і.) з правом дорадчого голосу.

4.10. Нагрудний знак (медаль) “Почесний громадянин Дергачівського району” носять на лацкані піджака зліва.

 

  1. Видача дублікатів нагрудного знаку (медалі) “Почесний громадянин Дергачівського району”

 

5.1. У разі втрати або псування нагрудного знаку (медалі) “Почесний громадянин Дергачівського району” чи посвідчення Почесного громадянина Дергачівського району дублікати не видаються, крім випадків, коли нагороджений не міг запобігти втраті (псуванню) знака (медалі) чи посвідчення.

5.2. Дублікати нагрудного знаку (медалі) “Почесний громадянин Дергачівського району” чи посвідчення  Почесного громадянина Дергачівського району, видаються, відповідно до рішення районної ради, за кошти нагородженого або безоплатно.

 

  1. Заключні положення

 

6.1. Присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району” зобов’язує громадян, які удостоєні цього звання, бути прикладом для всіх жителів району і не допускати вчинків, що порочать честь району та його самого.

6.2. Видатки на виконання даного положення здійснюються за рахунок коштів районного бюджету.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                                                   А.М. Луханін

 

Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Дергачівського району» (в новій редакції) (зі змінами), затвердженого рішенням ХХІ сесії районної ради V скликання від 24 липня 2007 року №260-3

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.