Визначено пріоритетні заходи із залучення інвестицій у проєкті Стратегії розвитку області | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Визначено пріоритетні заходи із залучення інвестицій у проєкті Стратегії розвитку області

05.02.2020

У Будинку рад під керівництвом голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмили Немикіної, пройшло засідання робочої підгрупи «Залучення інвестицій, розвиток фінансового ринку».
Робоча підгрупа розглянула пропозиції до Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії, що надійшли у процесі її обговорення в числі майже дев’ятисот проєктих ідей. А також проаналізували проєкти, що набрали найвищу оцінку керівного комітету з підготовки Стратегії та попередньо увійшли до проєкту Стратегії та Плану її реалізації.


На переконання Людмили Немикіної для комплексного розвитку Харківщини необхідно розвивати саме інвестиційну привабливість, тому учасники зустрічі особливу увагу приділили заходам, які було визначено у стратегічній цілі №4 «Забезпечення інвестиційно привабливого клімату в регіоні і створення інноваційної та інвестиційної інфраструктури».
«Спираючись на аналітичну і статистичну інформацію з усіх сфер життєдіяльності регіону було визначено пріоритетні галузі, що сприятимуть пожвавленню інвестування в економіку Харківщини, – говорить Людмила Немикіна. – Наразі у стратегічній цілі №4 визначено чотири операційні цілі та завдання для її найшвидшого досягнення. Але наголошую, що цей документ ще не є остаточним. До початку засідань постійних комісій обласної ради ще маємо час на доопрацювання проєкту Стратегії та Плану її реалізації».
Так, для реалізації оперативної цілі «Організація системи залучення і супроводження інвестицій» пропонується завдання: Створення та підтримка діяльності агенції регіонального розвитку (АРР); Інтеграція освітньої та наукової діяльності закордонних ЗВО в науково-освітні заклади регіону та міжнародна промоція; Мобільний додаток (багатомовний) «Путівник по Харкову та Харківській області»; «Харківщина туристична відкрита до світу»; Створення міжнародної платформи для спрощення експортно-імпортних відносин між державами.
Операційна ціль «Інституційне й інфраструктурне забезпечення інноваційної та інвестиційної діяльності, формування регіональної інноваційної системи» включає в себе: Створення мережі індустріальних та інноваційних парків на території Харківської області; Розвиток та ефективне функціонування Харківської регіональної мережі трансферу технологій; Розробку системи передачі технології; Побудову інженерних та транспортних комунікацій; Створення логістичного кластеру інновацій та інвестицій.
Для досягнення операційної цілі «Підтримка створення інноваційної продукції та послуг» передбачено наступні заходи: Енергоефективний менеджмент розподіленого комплексу теплопостачання згідно вимог ЄС; «Майстерня соціальних підприємств» – підтримка підприємницьких ініціатив молоді Харківської області; Центр аутсорсингу та дуальної освіти харківського студентства.
Крім того, серед ключових завдань передбачається розвиток мережі автомобільних доріг Харківської області, завдання полягає в основі операційної цілі «Розвиток транспортної інфраструктури та сполучення».

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.