Відбулося засідання президії Дергачівської районної ради | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Відбулося засідання президії Дергачівської районної ради

10.07.2018

10 липня 2018 року на засіданні президії Дергачівської районної ради VІІ скликання розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

1. Про внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням 26 сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року № 551-4.
2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області та здійснення внесків до його статутного фонду на 2018рік, затвердженої рішенням 26 сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року №558-11.
3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
4. Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти в Дергачівському районі Харківської області.
5. Про внесення доповнень до Положення «Про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дергачівської районної ради Харківської області»», затвердженого рішенням 31 сесії районної ради 7 скликання від 12 червня 2018 року № 775-39.
6. Про внесення змін та доповнень до Положення «Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради», затвердженого рішенням 31 сесії районної ради 7 скликання від 12 червня 2018 року №777-42.
7. Про внесення змін до рішення 31 сесії Дергачівської районної ради 7 скликання від 12 червня 2018 року № 762-26 «Про зміну типу та найменування Солоницівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови – дошкільний заклад «Перлина»» Дергачівської районної ради Харківської області (ідентифікаційний код 25996727), затвердження статуту».
8. Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
9. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Дергачівський ліцей № 1» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
10. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
11. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Солоницівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
12. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Солоницівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
13. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
14. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
15. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
16. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
17. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
18. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
19. Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Дергачівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
20. Про проведення конкурсу на посаду директора Дергачівської дитячо-юнацької спортивної школи Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
21. Про проведення конкурсу на посаду директора Дергачівської вечірньої (змінної) школи Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
22. Про проведення конкурсу на посаду директора Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
23. Про надання згоди на прийняття з балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області основних засобів, які задіяні в технологічних процесах тепло- та водопостачання Дергачівського району Харківської області, згідно додатку.

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.