Відбулося засідання постійної комісії | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Відбулося засідання постійної комісії

03.10.2018

03 жовтня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

1. Про затвердження районної Програми «Надання первинної медичної допомоги населенню» на 2018 рік.

2. Про виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області та здійснення внесків до його статутного фонду на 2018 рік.


3. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на 2019 рік.

4. Про внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року № 551-4.

5. Про внесення змін до Програми «Поточний ремонт покрівлі даху адмінбудівлі управління Державної казначейської служби України у Дергачівському районі Харківської області на 2018 рік», затвердженої рішенням ХХХV сесії районної ради VІІ скликання від 14 серпня 2018 року № 837-8.

6. Про хід виконання – за період з жовтня 2017 року по даний час 2018 року – Програми «Концепція розвитку інформаційних технологій управління Державної казначейської служби України у Дергачівському районі Харківської області на 2017 - 2018 роки.

7. Про внесення доповнень до Заходів на 2018 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення Дергачівського району Харківської області на 2016-2020 роки, затверджених рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року № 560-131.

8. Про виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Берізка» Дергачівської районної ради на 2018 рік для розвитку підприємства, затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 13 лютого 2018 року № 604-17.

9. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Берізка» Дергачівської районної ради на 2019 рік для розвитку підприємства.

10. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Збереження пам’ятки архітектури, як відродження культурної спадщини».

11. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Стимул».
Доповідає: Мицай Руслана Юріївна – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату Дергачівської районної ради

12. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Бажання бачити більше».

13. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Ганок творчої майстерні».

14. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Плюхландія – містечко здоров’я (встановлення басейну в ДНЗ «Рома + Машка»)».

15. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Створення безпечних і комфортних умов навчання – вимога Нової української школи».

16. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Утеплення будинку – крок до економії».

17. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Безпека понад усе. (Обладнання системи відео нагляду в ДНЗ «Рома + Машка»)».

18. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Турбота про дітей та молодь сьогодні – кращий внесок у майбутнє».

19. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «На ігрових майданчиках граємо та здоровими зростаємо».

20. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «ЛЕГО» - світ пізнань та відкриттів».

21. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Моя школа – моя зона комфорту».

22. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Мультимедійний клас – запорука якісної освіти».

23. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Сучасній молоді – сучасний майданчик».

24. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Створення центру підтримки підприємництва Дергачівського району».

25. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Смачний світ дитинства».

26. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Крок за кроком до збереження здоров’я».

27. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Спорт – це сила! Спорт – це клас! Хай буде здоров’я у Вас і у нас! ».

28. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Шкільне кафе».

29. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році міні-проекту «Якісна допрофесійна освіта – запорука економічного процвітання громади».

30. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році міні-проекту «Безпека життєдіяльності дітей – запорука щасливого майбутнього».

31. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році міні-проекту «Спорт для всіх».

32. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році міні-проекту «Благоустрій – крок вперед».

33. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році міні-проекту «З теплом до серця».

34. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році міні-проекту «Сучасним дітям-сучасна гімназія».

35. Про преміювання голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за серпень – вересень 2018 року.

36. Про преміювання заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за серпень – вересень 2018 року.

37. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально – економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків.

38. Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що будуть реалізовані у 2019 році, міні-проекту «Зберегти автобус наш допоможе нам ГАРАЖ!».

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.