Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХIV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХIV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

10.07.2018

10 липня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХХIV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Про внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року № 551-4.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області та здійснення внесків до його статутного фонду на 2018рік, затвердженої рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року №558-11.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

Про внесення змін до рішення ХХVІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року № 562-16 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти в Дергачівському районі Харківської області.

Про внесення доповнень до Положення «Про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дергачівської районної ради Харківської області»», затвердженого рішенням ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 12 червня 2018 року № 775-39.

Про внесення змін та доповнень до Положення «Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради», затвердженого рішенням ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 12 червня 2018 року №777-42.

Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 12 червня 2018 року № 762-26 «Про зміну типу та найменування Солоницівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови – дошкільний заклад «Перлина»» Дергачівської районної ради Харківської області (ідентифікаційний код 25996727), затвердження статуту».

Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Дергачівський ліцей № 1» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Солоницівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Солоницівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Дергачівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Дергачівської дитячо-юнацької спортивної школи Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Дергачівської вечірньої (змінної) школи Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про проведення конкурсу на посаду директора Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії.

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на передачу Дергачівській міській раді в оренду частини нежитлового приміщення будівлі, розташованої за адресою: вул. 1 Травня, 25, м. Дергачі, Харківська область.

Про надання згоди на прийняття з балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області основних засобів, які задіяні в технологічних процесах тепло- та водопостачання Дергачівського району Харківської області, згідно додатку.

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.