Відбулося пленарне засідання ХLVI сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Відбулося пленарне засідання ХLVI сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

06.08.2019

06 серпня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLVI сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Про затвердження порядку денного ХLVІ сесії районної ради VІІ скликання.

Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2019-2020 роки.

Про внесення доповнень до Програми про забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області на 2018-2019 роки в Дергачівському районі (зі змінами), затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання 13 лютого 2018 року № 601-14.

Про внесення змін та доповнень до районної комплексної Програми підтримки військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням ХL сесії районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1023-15.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

Про внесення змін до рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1048-40 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

Про хід виконання в І півріччі 2019 року Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням ХL сесії районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1012-4.

Про хід виконання – за період з серпня 2018 року по даний час 2019 року – Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Дергачівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 липня 2016 року № 129-7.

Про хід виконання – за період з серпня 2018 року по даний час 2019 року – комплексної Програми профілактики правопорушень у Дергачівському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 09 лютого 2016 року № 60-20.

Про хід виконання – за період з серпня 2018 року по даний час 2019 року – комплексної Програми розвитку футболу в Дергачівському районі Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання 14 серпня 2018 року № 835-6.

Про хід виконання – за період з серпня 2018 року по даний час 2019 року – районної Програми забезпечення виконання рішень суду на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням ХХХV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання 14 серпня 2018 року № 838-9.

Про хід виконання – за період з серпня 2018 року по даний час 2019 року – районної Програми використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2018-2020 роки. затвердженої рішенням ХХХV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання 14 серпня 2018 року № 836-7.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району». Голосування за основу.

Присвоїти звання «Почесний громадянин Дергачівського району» Гужвинському Володимиру Леонідовичу, директору приватного сільськогосподарського підприємства «Сад»;

Присвоїти звання «Почесний громадянин Дергачівського району» Жидкову Костянтину Сергійовичу, голові Дергачівської районної державної адміністрації Харківська область з червня 2017 року по липень 2019 року;

Присвоїти звання «Почесний громадянин Дергачівського району» Калашнику Олександру Михайловичу, Почесному голові Дергачівської районної громадської організації ветеранів України;

Присвоїти звання «Почесний громадянин Дергачівського району» Санжаревській Вірі Кирилівні, голові Протопопівської первинної організації ветеранів України;

Присвоїти звання «Почесний громадянин Дергачівського району» Скрипці Наталії Василівні, директору Комунального закладу «Слатинський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району». Голосування в цілому.

Про затвердження Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Положення про грошову винагороду педагогічним працівникам закладів освіти Дергачівської районної ради.

Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування Дергачівської районної ради «Берегиня» (нова редакція).

Про затвердження Положення про районну комісію з питань звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування Дергачівської районної ради «Берегиня» та складу даної районної комісії.

Про зміну типу, найменування Дергачівської вечірньої (змінна) школи Дергачівської районної ради Харківської області (ідентифікаційний код 22661914), затвердження статуту.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Подвірський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Русько-Лозівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Солоницівський ліцей № 1» Дергачівської районної ради Харківської області (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про внесення змін та доповнень до Додатку «Перелік об’єктів комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області на 2019 рік» рішення ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року № 1188-19 «Про повернення Дергачівській районній раді функцій управління комунальним майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області».

Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1836242063220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Дружби, будинок 2-А, село Безруки, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1857050963220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Єршова, будинок 14-А, село Нова Козача (село Ілліча), селище міського типу Козача Лопань, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди управлінню освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення в Комунальному закладі «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, розташованого за адресою: вулиця Шкільна, будинок 1, селище міського типу Козача Лопань, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на розірвання Договору № 8/а-2019 від 01.01.2019 року «Оренди нерухомого майна – приміщення, що знаходиться за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Руська Лозова, пров. Милосердя, 2 та перебувають на балансі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради”».

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованої за адресою: провулок Милосердя (Енгельса), будинок 2, село Руська Лозова, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на розірвання Договору № 7/а-2019 від 01.01.2019 року «Оренди нерухомого майна – приміщення, що знаходиться за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Енергетична, 4 та перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради”».

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення будівлі Солоницівської поліклініки, розташованої за адресою: вулиця Енергетична, будинок 4, селище міського типу Солоницівка, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на розірвання Договору № 10/0-2018СА від 16.07.2018р. «Оренди нерухомого майна – приміщення, що знаходиться за адресою: Харківська область, Дергачівський район, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 23 та перебуває на балансі Комунального закладу охорони здоров’я РТМО “Дергачівська центральна районна лікарня”».

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на розірвання Договору № 9/0-2018СА від 16.07.2018р. «Оренди нерухомого майна – приміщення, що знаходиться за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Вільшани, вул. Вільна, 1 та перебуває на балансі Комунального закладу охорони здоров’я РТМО “Дергачівська центральна районна лікарня”».

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення будівлі Дитячого корпусу, розташованого за адресою: вулиця Вільна (Куйбишева), будинок 1, селище міського типу Вільшани, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди комунальному підприємству «Берізка» на розірвання Договорів оренди № 12/05/14-1 від 12.05.2014 року, № 12/05/14-2 від 12.05.2014 року, № 12/05/14-3 від 12.05.2014 року, № 12/05/14-4 від 12.05.2014 року індивідуально визначеного майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району.

Про зняття з порядку денного питання: Про надання згоди комунальному підприємству «Берізка» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, нежитлових будівель: критий тік (склад), гараж-майстерню, склад-ангар, келію, розташованих за адресою: вулиця Комунальна, будинок 3, село Руська Лозова, Дергачівський район, Харківська область.

Про надання згоди комунальному підприємству «Берізка» на списання основних та автотранспортних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду, на конкурсних засадах, майна, яке знаходиться за адресами: вул. Сумський шлях (Петровського), 79-Г, м. Дергачі, Харківська область; вул. Горького, 25 Г, село Черкаська Лозова, Дергачівський район, Харківська область, згідно з додатком.

Про погодження лімітів використання лісових ресурсів (новорічні ялинки та хвойні лапки) при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2019 рік (Державне підприємство «Харківська лісова науково-дослідна станція»).

Про погодження лімітів спеціального використання лісових ресурсів (новорічні ялинки та гілки з дерев) при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2019 рік (Державне підприємство «Жовтневе лісове господарство»).

Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на встановлення земельного сервітуту шляхом укладення договору.

Про преміювання голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за червень – липень 2019 року.

Про преміювання заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за червень – липень 2019 року.

Різне.

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.