Відбулося пленарне засідання ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Відбулося пленарне засідання ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

11.06.2019

11 червня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

 

 

В порядку денному було розглянуто питання:

 

1. Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Дергачівської районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ІV сесії Дергачівської районної ради VIІ скликання від 09 лютого 2016 року № 44-1.

2. Про внесення змін та доповнень до ПОЛОЖЕННЯ про постiйнi комiсiї Дергачівської районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням позачергової ІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2015 року № 14-2 (зі змінами).

3. Про внесення доповнень до Положення про виконавчий апарат Дергачівської районної ради (нова редакція), затвердженого рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від 12 квітня 2016 року № 78-6.

4. Про звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Дергачівського району, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

5. Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель поза межами населених пунктів та інвентаризації земель Дергачівського району на 2019-2021 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням ХL сесії районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1012-4.

7. Про внесення змін до цільової районної Програми матеріально-технічного забезпечення щодо створення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі районної призовної дільниці Дергачівського районного військового комісаріату на 2019 рік, затвердженої рішенням ХLІІ сесії районної ради VІІ скликання від 12 лютого 2019 року № 1087-17.

8. Про внесення доповнень до Додатку «Заходи щодо реалізації “Програми підтримки місцевого самоврядування на 2019 рік”» Програми підтримки місцевого самоврядування на 2019–2020 роки, затвердженої рішенням XL сесії Дергачівської районної ради VII скликання 18 грудня 2018 року № 1014-6.

9. Про внесення доповнень до Заходів на 2019 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення Дергачівського району Харківської області на 2016-2020 роки, затверджених рішенням ХL сесії районної ради VІІ скликання 18 грудня 2018 року № 1022-14.

10. Про внесення доповнень до Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Дергачівської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення здійснення повноважень, делегованих Дергачівською районною радою на 2018–2019 роки (зі змінами), затвердженої рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання 19 грудня 2017 року № 552-5.

11. Про внесення змін до рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1048-40 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

12. Про внесення змін до рішення позачергової ХХХVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 вересня 2018 року № 919-22 «Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради та затвердження персонального складу конкурсної комісії».

13. Про реорганізацію Комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області (ідентифікаційний код 22661956) шляхом приєднання до Комунального закладу «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (ідентифікаційний код 23325087).

14. Про затвердження кандидатури Попова Віктора Васильовича до списку присяжних Дергачівського районного суду Харківської області.

15. Про ефективність використання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

16. Про звільнення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

17. Про продовження дії трудового договору (контракту) з директором Дергачівської дитячо-юнацької кінно-спортивної школи Дергачівської районної ради Харківської області.

18. Про скасування рішення Х сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 26 серпня 2011 року № 203-11 «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району».

19. Про повернення Дергачівській районній раді функцій управління комунальним майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

20. Про покладення повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики Дергачівської районної ради.

21. Про затвердження плану діяльності Дергачівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

22. Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

23. Про затвердження Порядку про приватизацію комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

24. Про затвердження Переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, що підлягає приватизації.

25. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

26. Про скасування рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання 18 грудня 2018 року № 1055-47 «Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на відчуження шляхом продажу нежитлової будівлі (колишня мазутна), розташованої за адресою: вул. Сумський шлях (Петровського), 163-у, місто Дергачі, Харківська область».

27. Про приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

28. Про затвердження складу аукціонної комісії з продажу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

29. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради шляхом реорганізації (перетворення).

30. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» (нова редакція), що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

31. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на передачу комунальному закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» в оренду частини нежитлової будівлі (А1), розташованої за адресою: площа Центральна (площа Червоних партизан), 20, селище Козача Лопань, Дергачівський район, Харківська область.

32. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду, на конкурсних засадах, будівель котелень та їх котельного устаткування, розташованих за адресами: вул. Садова, 2Б, м. Дергачі, Дергачівський район, Харківська область; вул. Сумський шлях (Петровського), 79-Г, м. Дергачі, Харківська область; вул. Горького, 25 Г, село Черкаська Лозова, Дергачівський район, Харківська область.

33. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини комплексу (виробничий), а саме: будівлю котельної, будівлю компресорної, частини нежитлового приміщення будівлі прохідної (прибудова), розташованих за адресою: вул. Леонова, 1Б, м. Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

34. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на списання обладнання котельні, розташованої за адресою: вул. Леонова, 1Б, м. Дергачі, Харківська область.

35. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1808268163220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Шкільна, будинок 1, селище міського типу Козача Лопань, Дергачівський район, Харківська область.

36. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна – нежитлова будівля філії «Протопопівська гімназія» Комунального закладу «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (реєстраційний номер 1797668463220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Молодіжна, будинок 1а, село Протопопівка, Дергачівський район, Харківська область.

37. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1828455363220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Леніна), будинок 137Б, селище міського типу Пересічне, Дергачівський район, Харківська область.

38. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1822421763220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Іллінська, будинок 32А, село Великі Проходи, Дергачівський район, Харківська область.

39. Про надання згоди на закріплення за Дергачівською вечірньою (змінна) школою Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1818049463220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця 1 Травня, будинок 25, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

40. Про передачу Комунальному закладу «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області в постійне користування земельної ділянки, яка розташована за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), будинок 79-В, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

41. Про надання згоди Комунальному закладу «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), будинок 79-В, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

42. Про преміювання голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за квітень – травень 2019 року.

43. Про преміювання заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за квітень – травень 2019 року.

44. Різне.

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.