В області модернізуються заклади шкільної та дошкільної освіти | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

В області модернізуються заклади шкільної та дошкільної освіти

18.02.2020

Інформацію про хід виконання та зміни до обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки обговорили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності.
Комісія розглянула всього понад 20 питань порядку денного, серед яких виконання та внесення змін до низки обласних програм. За словами директора Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Лариси Карпової на реалізацію заходів обласної освітньої Програми було спрямовано 161,2 млн грн, з них: 750 тис грн за рахунок державного бюджету; 141,3 млн грн місцевого бюджету; з обласного профінансовано 8,9 млн грн, а це 90% від плану на 2019 рік.


Вона також зазначила, що активно продовжується модернізація дошкільної освіти. Так, протягом минулого року відкрито 11 закладів дошкільної освіти та 23 додаткові групи у діючих закладах, у яких створено 986 місць.
«На матеріально-технічний розвиток дошкільних закладів спрямовано 22 млн грн. Кошти витрачені на проведення капітальних ремонтів у чотирьох дитячих садочків, капітальних ремонтів приміщень дошкільних підрозділів у чотирьох навчально-виховних комплексах, придбання меблів, іграшок, інвентарю, спортивного обладнання для 61 дитячого садочка, 19 одиниць комп’ютерного обладнання для 14 дитячих садочків, – розповіла директор Департаменту. – Також замінено 51 одиницю енергозатратного технологічного обладнання на нове у 26 дитячих садочках, встановлено автоматичну пожежну сигналізацію у 17 дитячих садочках, проведено обробку вогнетривким розчином дерев’яних конструкцій горищних приміщень у 19 дитячих садочках, ремонт системи опалення в дитячому садку №1 Нововодолазької селищної ради».
Фінансування матеріально-технічного розвитку закладів загальної середньої освіти склало 124 млн грн. У тому числі за кошти місцевих бюджетів придбано: 31 шкільний автобус; шкільні меблі для 18 шкіл; сучасне обладнання до 44 природничо-математичних кабінетів для 36 шкіл, комп’ютерне обладнання для 88 шкіл; обладнання для харчоблоків п’яти шкіл; спортивний інвентар та знаряддя для 41 школи.
Йшлося й про розвиток інклюзивної освіти в області. Як повідомила Лариса Карпова, у 2019 році створено 6 нових інклюзивно-ресурсних центрів та 12 ресурсних кімнат: «Наразі на Харківщині працюють 34 інклюзивно-ресурсних центрів, створено та відкрито 35 ресурсних кімнат, 25 медіатек. Організоване навчання у 268 закладах загальної середньої освіти для 862 учнів різних нозологій захворювання».
Окрім того, за рахунок обласного бюджету здійснено виплату компенсацій 50% вартості проїзду у метрополітені Харкова студентам закладів освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад області (5873,3 тис грн), студентам Харківського національного аграрного університету ім. Докучаєва та Харківської державної зооветеринарної академії, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, шляхом надання субвенції державному бюджету (94,1 тис грн).
Серед іншого, пропонуються зміни до Програми щодо Поліпшення соціального захисту студентської і учнівської молоді, необхідність приведення у відповідність відшкодування перевізникам компенсації 50% вартості проїзду у електричному транспорті Харкова студентів та учнів закладів освіти, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету і розташовані у Харкові.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.