УВАГА! Засідання постійної комісії | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

УВАГА! Засідання постійної комісії

12.01.2018

15 січня 2018 року о 15.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Перелік питань:
1. Про виконання Програми «Безпечне життя дитини».
2. Про виконання районної Програми «Удосконалення спеціалізованої медичної допомоги вторинного рівня» на 2017 рік.
3. Про виконання Програми підтримки учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей Дергачівського району Харківської області на 2017 рік.
4. Про виконання районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку регіону (заходи по призову молоді) Дергачівського районного військового комісаріату на 2017 рік.
5. Про затвердження районної Програми підтримки заходів щодо проведення приписки громадян до призовної дільниці, призову громадян на строкову військову службу, військову службу за контрактом на території Дергачівського району на 2018 рік.
6. Про виконання районної Програми «Підтримки мобілізаційних заходів на території Дергачівського району на 2017 рік».
7. Про затвердження районної Програми «Підтримки мобілізаційних заходів на території Дергачівського району на 2018 рік».
8. Про виконання районної Програми «Територіальна оборона» на 2017 рік.
9. Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2018 рік.
10. Про виконання районної Програми забезпечення безпеки дорожнього руху в Дергачівському районі на 2017 рік.
11. Про виконання Природоохоронної Програми покращення екологічного стану Дергачівського району на 2013 – 2017 роки.
12. Про затвердження Природоохоронної Програми покращення екологічного стану Дергачівського району на 2018-2020 роки.
13. Про виконання районної Програми оновлення посадкового матеріалу хвойних дерев комунального підприємства «Берізка» на період до 2018 року.
14. Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Берізка» на відтворення рослин та посадкового матеріалу листвяних та шпилькових порід на період до 2021 року.
15. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Берізка» Дергачівської районної ради Харківської області на 2018 рік для розвитку підприємства.
16. Про виконання Програми по забезпеченню санітарно-епідемічного благополуччя та профілактиці інфекційної захворюваності населення Дергачівського району на 2017 рік.
17. Про затвердження Програми по забезпеченню санітарно-епідемічного благополуччя населення Дергачівського району на 2018 рік.
18. Про виконання Програми підтримки місцевого самоврядування Дергачівського району на 2017 рік.
19. Про внесення змін до Програми «Концепція розвитку інформаційних технологій управління Державної казначейської служби України у Дергачівському районі Харківської області на 2017 - 2018 роки».
20. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки громадської організації «Дергачівська районна спілка ветеранів АТО» Дергачівського району Харківської області на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням ХVсесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 14 лютого 2017 року № 312-18.
21. Про створення інклюзивно-ресурсного центру Дергачівської районної ради.
22. Про затвердження Бюджетного регламенту Дергачівської районної ради VІІ скликання.
23. Про затвердження Планової калькуляції собівартості вивезення побутових відходів в частині рідких відходів на 2018 рік комунальним підприємством «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області.
24. Про звільнення комунального підприємства «Берізка», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, від сплати 70% орендної плати до районного бюджету.
25. Про затвердження витрат на утримання виконавчого апарату районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради в 2018 році.
26. Про преміювання голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за січень 2018 року.
27. Про преміювання заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за січень 2018 року.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.