Увага! Засідання постійної комісії | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Увага! Засідання постійної комісії

05.02.2020

07 лютого 2020 року о 15.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання:

1. Про затвердження районної Програми розвитку освіти в Дергачівському районі на 2019-2023 рр. (нова редакція).
2. Про внесення доповнень до рішення XLІХ сесії VII cкликання від 17 грудня 2019 року № 1345-33 «Про встановлення вартості харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, у 2020 році».
3. Про затвердження Програми розвитку культури, фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Дергачівському районі на 2020-2024 роки.
4. Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень у Дергачівському районі на 2016-2020 роки (нова редакція).
5. Про затвердження районної Програми створення та фінансування медично-лікарської комісії для підтримки заходів щодо проведення приписки громадян до призовної дільниці, призову громадян на строкову військову службу, військову службу за контрактом на території Дергачівського району на 2020 рік.
6. Про внесення змін до районної Програми «Підвищення рівня доступності та якості надання спеціалізованої медичної допомоги вторинного рівня Дергачівського району на 2020 рік» (пункт 15 даної програми).
7. Про внесення змін до заходів «Заходи щодо реалізації районної програми «Надання первинної медичної допомоги населенню» на 2019-2023 рік по КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради”» районної Програми «Надання первинної медичної допомоги населенню» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням ХL сесії районної ради VІІ скликання 18 грудня 2018 року № 1018-10.
8. Про внесення змін до районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2016-2020 роки (зі змінами), затвердженої рішенням позачергової ІІ сесії Дергачівської районної ради VIІ скликання 15 грудня 2015 року № 28-16.
9. Про участь у обласному конкурсі мініпроектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році:
– Про участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє у 2020 році мініпроєкту «Стерильність – головна передумова якісної медицини».
– Про участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє у 2020 році мініпроєкту «Шлях до якісної освіти – мультимедійний клас».
– Про участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році мініпроєкту «Здорове населення – успішна громада».
– Про участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році мініпроєкту «Створення безпечних і комфортних умов навчання – вимога Нової української школи».
– Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році мініпроєкту «Оновлений паркан для сучасної школи».
– Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році мініпроєкту «Сучасний харчоблок – якісне харчування».
– Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році мініпроєкту «Спортивні майданчики маємо та здоровими зростаємо».
10. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Берізка» Дергачівської районної ради Харківської області на 2020 рік для розвитку підприємства.
11. Про звільнення на 2020 рік комунального підприємства «Берізка», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, від сплати 70% орендної плати до районного бюджету.
12. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
13. Про лист голови Дергачівської районної ради Г.Лазарєва від 29.01.2020р. № 04-06/48.
14. Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» .
15. Про преміювання заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за січень 2020 року.

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.