Увага! Засідання постійної комісії | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Увага! Засідання постійної комісії

17.09.2019

18 вересня 2019 року о 10.00 та о 10.30 відбудуться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

Порядок денний на 10.00

1. Про внесення доповнень до плану діяльності Дергачівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого рішенням ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року № 1190-21 «Про затвердження плану діяльності Дергачівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

2. Про скасування рішення ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року № 1191-22 «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

3. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

4. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

5. Про визначення органів, уповноважених управляти комунальним майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

6. Про надання згоди на закріплення за комунальним некомерційним підприємством «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради, на праві оперативного управління, об’єктів нерухомого майна, що перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

7. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення нежитлової будівлі «Дергачівська центральна районна лікарня» літера «А-1», розташованої за адресою: вулиця 1 Травня, будинок 4, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

8. Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 06 серпня 2019 року № 1247-35 «Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення будівлі Дитячого корпусу, розташованого за адресою: вулиця Вільна (Куйбишева), будинок 1, селище міського типу Вільшани, Дергачівський район, Харківська область».

9. Про внесення змін до рішення ІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 липня 2016 року № 153-35 «Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» частини нежитлового приміщення будівлі Солоницівської поліклініки, загальною площею 1129,80 м2, яка розташована за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Солоницівка, вул. Енергетична, 4».

10. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення будівлі Солоницівської поліклініки, розташованої за адресою: вулиця Енергетична, будинок 4, селище міського типу Солоницівка, Дергачівський район, Харківська область.

11. Про внесення змін до рішення позачергової ХХХVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 вересня 2018 року № 922-25 «Про надання попередньої згоди на прийняття медичного обладнання – П002Пульсоксиметр карм. МД300К2; Э003 Електрокардіограф 3-канал. ВЕ-300 – зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області».

12. Про внесення змін до рішення позачергової ХХХVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 вересня 2018 року № 920-23 «Про надання попередньої згоди на прийняття медичного обладнання – Системи рентгенівської діагностичної Polistat M – зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області».

 

Порядок денний на 10.30

1. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Дергачівського району до опалювального сезону 2019-2020 років.

2. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

3. Про надання згоди на переукладення контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради.

4. Про надання згоди на переукладення контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради».

5. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області медичного обладнання – П002Пульсоксиметр карм. МД300К2; Э003 Електрокардіограф 3-канал. ВЕ-300 – зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

6. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області медичного обладнання – Системи рентгенівської діагностичної Polistat M – зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

7. Про втрату чинності рішення ХХVІІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 13 лютого 2018 року № 647-61 та рішення ХХХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 квітня 2018 року № 717-34.

8. Про надання згоди на закріплення за Дергачівською централізованою бібліотечною системою, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 15555563220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, яка розташована за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), будинок 9, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

9. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Русько-Лозівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1872308963220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Матюшенко, будинок 74-А, село Руська Лозова, Дергачівський район, Харківська область.

10. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Подвірський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1848421063220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Курязька, будинок 1-А, село Подвірки, Дергачівський район, Харківська область.

11. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Солоницівський ліцей № 1» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1882113463220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Сумський шлях, будинок 4-Б, селище міського типу Солоницівка, Дергачівський район, Харківська область.

12. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1883511163220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Шкільна, будинок 1, село Цупівка, Дергачівський район, Харківська область.

13. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1907113563220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Шкільна, будинок 11, село Гоптівка, Дергачівський район, Харківська область.

14. Про надання згоди на закріплення за комунальним підприємством «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, будівель котелень та котельного устаткування, іншого нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

15. Про внесення змін до Додатку «Перелік об’єктів комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області на 2019 рік» рішення ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року № 1188-19 «Про повернення Дергачівській районній раді функцій управління комунальним майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області».

16. Про надання згоди на закріплення за комунальним підприємством «Берізка», на праві оперативного управління, об’єктів нерухомого майна (комплекс, реєстраційний номер 10567316, згідно Витягу про державну реєстрацію прав), які розташовані за адресою: вулиця Комунальна, будинок 3, село Руська Лозова, Дергачівський район, Харківська область.

17. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради на списання обладнання, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

18. Про надання попередньої згоди на прийняття службового автотранспорту – Renault DUSTER в кількості 2 одиниці – зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.