Увага! Засідання постійної комісії | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Увага! Засідання постійної комісії

14.01.2019

15 січня 2019 року о 12.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

Перелік питань:

1. Про виконання районної Програми соціального захисту дітей у Дергачівському районі на 2014-2018 роки (нова редакція).
2. Про виконання Програми по забезпеченню санітарно-епідемічного благополуччя населення Дергачівського району на 2018 рік.
3. Про хід виконання у 2018 році Програми про забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області на 2018-2019 роки в Дергачівському районі.
4. Про хід виконання у 2018 році Програми підвищення рівня пенсійного забезпечення населення Дергачівського району Харківської області на 2017-2022 роки.
5. Про затвердження Програми надання цільової щомісячної грошової допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Дергачівського району та отримують програмний гемодіаліз, на 2019-2020 роки (починаючи з лютого 2019 року).
6. Про виконання районної Програми підтримки організації надання соціальних послуг на 2015-2018 роки.
7. Про затвердження районної Програми підтримки організації надання соціальних послуг на 2019-2023 роки.
8. Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період – лютий 2018 року по даний час.
9. Про надання згоди на реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» у комунальне некомерційне підприємство «Дергачівська центральна районна лікарня Дергачівської районної ради».
10. Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період – лютий 2018 року по даний час.
11. Про звіт в.о. директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період – лютий 2018 року по даний час.
12. Про звіт директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період – лютий 2018 року по даний час.
13. Про звіт в.о. директора комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період – лютий 2018 року по даний час.
14. Про виконання у 2018 році Заходів Програми «Безпечне життя дитини».
15. Про затвердження на 2019 рік Заходів до Програми «Безпечне життя дитини», затвердженої рішенням ХV сесії Дергачівської районної ради VIІ скликання від 14 лютого 2017 року № 300-6.
16. Про виконання районної Програми розвитку освіти в Дергачівському районі на 2014-2018 роки.
17. Про затвердження районної Програми розвитку освіти в Дергачівському районі на 2019-2023 рр.
18. Про внесення доповнень до рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1036-28 «Про встановлення вартості харчування дітей у навчальних закладах, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, у 2019 році».
19. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Солоницівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1713564663220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Каштанова (вулиця Щорса), будинок 1, селище Солоницівка, Дергачівський район, Харківська область.
20. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Солоницівська гімназія “Перлина”» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1718064663220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Пушкіна, будинок 17-А, селище Солоницівка, Дергачівський район, Харківська область.
21. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Полівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1716025863220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Діброва, будинок 6, село Польова, Дергачівський район, Харківська область.
22. Про надання згоди на закріплення за Дергачівською школою-інтернат І ступеню «З любов’ю до дітей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1274888063220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вулиця Центральна, будинок 11-Є, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.