УВАГА! Засідання постійної комісії | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

УВАГА! Засідання постійної комісії

17.07.2018

18 липня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

Перелік питань:

1. Про затвердження Програми „Поточний ремонт покрівлі даху адмінбудівлі управління Державної казначейської служби України у Дергачівському районі Харківської області на 2018 рік”.
2. Про внесення доповнень до Регламенту роботи Дергачівської районної ради VІІ скликання.
3. Про внесення доповнень до плану роботи Дергачівської районної ради на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року № 568-22.
4. Про хід виконання – за період з серпня 2017 року по даний час 2018 року – Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Дергачівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 липня 2016 року.
5. Затвердження Статуту (нова редакція) комунального підприємства «Архітектурного бюро Дергачівського району».
6. Про надання згоди комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради» на тимчасову передачу в суборенду приміщення площею 6,5 кв.м.
7. Про надання згоди на закріплення за Комунальним закладом «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1515972863220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: вул. Центральна, 24, село Дворічний Кут, Дергачівський район, Харківська область.
8. Про надання згоди на закріплення за комунальною установою «Дергачівський районний Будинок культури», на праві оперативного управління, об’єкта нерухомого майна (реєстраційний номер 1245970663220), згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, який розташований за адресою: площа Перемоги, будинок 1, м. Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.
9. Про внесення змін до рішення ІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 19 липня 2016 року № 163-46 «Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКОТЕХНОПАРК» на передачу в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКОТЕХНОПАРК+» майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району».
10. Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКОТЕХНОПАРК» на передачу в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю «ЗОЛОЧІВСЬКІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ» будівель котелень та їх котельного устаткування, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
11. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду Дергачівській районній раді легкового автомобіля SKODA, державний номерний знак АХ 4747 НВ.
12. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області легкового автомобіля VOLKSWAGEN, державний номерний знак АХ 4729 НВ.
13. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду на конкурсних засадах нежитлового приміщення будівлі гаражу – 81 кв.м. , що знаходиться за адресою: с. Руська Лозова, вул. Матюшенко, 74.
14. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на списання обладнання котелень непридатного для користування, розташованого за адресою: м.Дергачі, вул. Леонова 1б.
15. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
16. Затвердження Статуту (нова редакція) комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області.

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.