Реформа органів місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Реформа органів місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні

23.01.2019

У Будинку рад відбулася фахова майстерня для депутатів, службовців районних та обласної ради на тему: «Реформа органів місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні». Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Спікером майстерні виступив експерт Української асоціації районних та обласних рад Олександр Даниленко. Участь у заході також взяли перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець

Навчання було розділено на два модулі за темами: «Реформа децентралізації та забезпечення ефективної системи місцевого самоврядування в Україні» та «Перспектива та умови формування нового-адміністративно-територіального устрою в Україні». Формат заходу передбачав роз’яснення законодавства та практичні вправи.

Як зазначив Микола Тітов: «На сьогодні УАРОР та Міністерство регіонального розвитку – дві інституції, які добре ознайомлені зі станом справ реформи децентралізації та пропонують реальні кроки для її успішного продовження. Сьогодні усі асоціації органів місцевого самоврядування одноголосно підготували звернення до Президента, Кабміну та Уряду про необхідність внесення змін у Конституції України у частині децентралізації. Потрібно зафіксувати пройдений етап реформ, зробити зміни незворотними».

Роз’яснюючи суть реформи, експерт акцентував, що помітно збільшилась активність громад. І ця динаміка прогресує з кожним роком.

«Одна з проблем у тому, що наразі менеджмент слабкий і в органах місцевого самоврядування, й державного управління, бо ми знаходимося у процесі реформи.

Реформа не може буксувати, бо фактично щороку через неефективне управління втрачаємо 8 млрд доларів. Бо не можуть дублюватися повноваження у громадах, районних радах та адміністраціях», – сказав Олександр Даниленко.

Він також додав, що «Харківська область має наразі невисокий кількісний показник у об’єднанні громад. Проте, маю відзначити якісний показник спроможних потужних громад. Для мене Харківська область є прикладом того, якими мають формуватися ОТГ. Окрім того, вважаю, якщо громади будуть спроможними – спроможними будуть і райони».

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.