Протипожежні заходи! | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Протипожежні заходи!

30.03.2018

            З початку 2018 року в країні показник загиблих та постраждалих осіб на пожежах становить вже 643 та 350 відповідно. При цьому, із 10 тисяч 188 пожеж, понад 6 тисяч 550 випадків трапилося саме у приватному житловому секторі.

           На території Харківської області вже трапилося 588 пожежа на яких вже загинуло 58 осіб з них 2 дітей та 40 осіб було травмовано. На території Дергачівського району в поточному році вже трапилося 30 пожеж, на яких травми отримала одна особа.

            За статистикою Державної служби з надзвичайних ситуацій України, саме власна недбалість громадян є головною причиною виникнення займань і як наслідок загибелі людей. Люди опалюють свої домівки, часто нехтуючи правилами пожежної безпеки, палять у приміщеннях та перенавантажують електромережу, вмикаючи обігрівачі та несправні побутові прилади.

 

           Дергачівське РУ ГУ ДСНС України у Харківській області та Дергачівська міська рада закликає мешканців  дбати про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі;

 

Шановні громадяни, наголошуємо, що перш за все, безпека вашого життя та ваших близьких залежить від вас самих. Збереження особистого майна та найважливіше життя повинно завжди бути у вас пріоритетним щоденним обов’язком. Перевантаження електромережі, не слідкування за станом систем газового та пічного опалення, неправильне влаштування димаря, необережне поводження з вогнем, перебування дітей без нагляду дорослих, це те, що може призвести до катастрофічних наслідків з загибеллю людей та найстрашніше наших дітей.

У разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації негайно телефонуйте до служби порятунку за номером 101, або 112.                   

Бережіть своє життя та майно!

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Головний державний інспектор з нагляду у сфері

пожежної,  техногенної безпеки та цивільного захисту-

заступник начальника Дергачівського РУ ГУ ДСНС

України у Харківській області

підполковник служби цивільного захисту

Скоробагатько Дмитро Олексійович

 

 

 

«Телефон довіри» Головного управління  Державної служби

України з надзвичайних ситуацій у Харківській області

737-13-59 з 09.00 до 18.00 години

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.