Новий фахівець служби зайнятості – кар’єрний радник | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Новий фахівець служби зайнятості – кар’єрний радник

09.08.2019

На сьогодні державна служба зайнятості є сучасною сервісною установою, що створена для реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій на всій території України. Кожного дня фахівці служби зайнятості вирішують актуальні питання ефективного задоволення сподівань і потреб клієнтів, які звертаються за допомогою. Для якісного та оперативного виконання завдань служба зайнятості постійно рухається вперед, впроваджуючи інноваційні форми та нові методи роботи у власну діяльність.
Так, з 1 січня 2019 року у Державній службі зайнятості запроваджено Інститут кар’єрного радника. Відповідно до нововведень фахівців, які забезпечують організацію надання послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним, розділили на реєстраторів та кар’єрних радників. Реєстратор – це фахівець служби зайнятості, який першим зустрічає шукачів роботи. Його завдання – з’ясувати потреби людини, проінформувати про послуги, які надає служба зайнятості, наявні вакансії тощо. Під час прийому реєстратор проводить первинне профілювання – оцінку можливостей працевлаштування людини. У разі ж неможливості оперативного направлення на працевлаштування, реєстратор призначає зустріч з кар’єрним радником
Кар’єрні радники Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості – це високопрофесійні досвідчені співробітники служби зайнятості, які здійснюють повний супровід клієнтів для їх подальшого працевлаштування. Ці фахівці під час індивідуальної бесіди з клієнтом враховують усі побажання людини щодо підходящих вакансій, її професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації, активності та мобільності, обставини, які можуть бути перешкодою при працевлаштуванні.
Одним із ключових інструментів, які використовують в роботі кар′єрні радники для надання дієвої допомоги у пошуку роботи, є розробка спільно з клієнтом індивідуального плану працевлаштування, основаного на взаємних обов’язках шукача роботи та фахівця служби зайнятості.
На сьогодні у Дергачівській районній філії ХОЦЗ працюють 4 кар’єрні радники та 1 реєстратор. Окрім того, впроваджуючи нові форми та методи роботи служби зайнятості, функцію реєстратора виконує директор філії В.В.Кисіль. Працюючи персонально з громадянами, які зверталися за послугами до служби зайнятості, Валерія В’ячеславівна проводить облік осіб, які шукають роботу, ознайомлює з актуальними вакансіями, здійснює підбір підходящої роботи та видає направлення на працевлаштування, надає консультації з питань законодавства про зайнятість, інформує про стан ринку праці району, про можливість професійного навчання в Харківському ЦПТО та участі у громадських роботах. З метою якісного підбору підходящої роботи та прискорення працевлаштування проводить первинне профілювання.
Зазначимо, що станом на 1 серпня 2019 року за сприяння Дергачівської районної філії ХОЦЗ працевлаштовано 974 особи на підприємства району та м.Харкова, з них – 305 безробітних; 198 безробітних направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру, 158 безробітних були охоплені професійним навчанням з подальшим працевлаштуванням до роботодавців району. Надано профорієнтаційних послуг 815 безробітним.
За 7 місяців поточного року укомплектовано 927 вакансій.
Запрошуємо всіх, хто шукає роботу, завітати до Дергачівської районної філії ХОЦЗ, що знаходиться за адресою: м. Дергачі вул. 1 Травня, 8-А, тел. 3-10-61.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.