Найбільші перспективи для економічного партнерства України й Туреччини відкриваються в інвестиційній сфері – Президент | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Найбільші перспективи для економічного партнерства України й Туреччини відкриваються в інвестиційній сфері – Президент

03.02.2020

Інвестиції – найбільш перспективна сфера економічного партнерства України й Туреччини. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час Українсько-турецького бізнес-форуму в Києві.
Глава держави підкреслив, що наразі низка турецьких компаній скористалися можливостями в нашій державі.
«Впевнений, що саме в інвестиційній сфері сьогодні відкриваються найбільші перспективи для економічного партнерства України й Туреччини. Йдеться не лише про створення спільних підприємств, а й про активну участь турецьких компаній у процесі приватизації», – заявив він.
Володимир Зеленський наголосив, що подальшому розвитку співпраці двох держав сприятиме підписання Угоди про вільну торгівлю.


«Це дасть поштовх у багатьох сферах: сільське господарство та харчова промисловість, житлове будівництво, енергетика та енергоефективність, транспорт і туризм. Ми також маємо значний потенціал у сферах машинобудування, виробництва обладнання для транспорту та енергетики», – сказав Глава держави.
Президент закликав турецькі компанії вже зараз інвестувати в українську економіку. Зокрема, Володимир Зеленський запросив турецький бізнес до участі в концесійних конкурсах у проектах з осучаснення інфраструктури.
«Одним з наших пріоритетів є масштабна модернізація інфраструктури – дороги, аеропорти та морські порти, запуск річкового транспорту. Вже запущено перші концесійні конкурси морських портів «Ольвія» та «Херсон». Наразі ми готуємо нові конкурси щодо аеропортів і морських портів, а також проекти концесійних доріг», –  заявив Президент.
Водночас Володимир Зеленський уточнив, що потенційно привабливими для обох держав є інвестиції у розвиток туристичної інфраструктури на Херсонщині та Одещині.
Також Глава держави нагадав, що влада ініціює низку новацій для поліпшення інвестиційного клімату. Йдеться, зокрема, про п’ятирічні податкові канікули, проект Іnvestment nanny, створення міжнародного арбітражу для інвесторів.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.