На Дергачівському полігоні ТПВ почали будівництво сучасного сміттєпереробного заводу | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

На Дергачівському полігоні ТПВ почали будівництво сучасного сміттєпереробного заводу

17.04.2018

На будмайданчик завітали заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк і заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Вони ознайомилися з етапами будівництва нового полігону складування ТПВ та сміттєпереробного заводу. Євгеній Шахненко зазначив, що реалізація проекту фінансується коштом Світового банку. Вся необхідна документація для отримання фінансування була передана в Кабмін Харківською облдержадміністрацією.
«Глава області Юлія Світлична приділяє особливу увагу питанню поліпшення екологічної ситуації в області і реалізації цього проекту, зокрема. Дотримання термінів і норм будівництва об'єкта знаходиться на її контролі», - зазначив заступник голови ХОДА.
Едуард Кругляк підкреслив, що Харківська область бере активну участь у міжнародних проектах, залучаючи фінансування. На підприємстві, яке побудують у Дергачівському районі, будуть застосовані всі технологічні можливості, які сьогодні використовують у країнах ЄС і США.
«Перше і основне - це екологічна безпека, яка буде тут досягнута. Друге, про що ми говоримо, - практична реалізація законів, пов'язаних з комплексом заходів щодо роздільного збирання сировини і її повторного використання. Сьогодні Харківська область першою в Україні реалізує проект, який передбачений Національною стратегією поводження з відходами», - сказав Едуард Кругляк.
За словами підрядників, що реалізують проект, роботи з будівництва сміттєпереробного заводу та полігону почалися в вересні минулого року. На сьогодні виконана виїмка ґрунту на майданчику для складування відходів, ведуться підготовчі роботи для облаштування будівель і споруд.
«На заводі будуть приймати, сортувати і переробляти відходи. На новому і старому полігонах - добувати газ. Також на майданчику задіють устаткування, що дозволяє виробляти електроенергію з газу (потужність генератора - 24 мегават)», - розповів інженер виробничо-технічного відділу представництва фірми Vekto Микита Галевко.
За його даними, завод буде переробляти 400 тис. тонн відходів на рік. Новий полігон розрахований більш ніж на 10 років роботи.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.