Легальна заробітна плата – гарантія соціального захисту сьогодні та в майбутньому | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Легальна заробітна плата – гарантія соціального захисту сьогодні та в майбутньому

30.07.2020

Проблема легалізації заробітної плати на сьогодні є дуже актуальною. Саме тому увага різних державних і неурядових установ сфокусована на питаннях легалізації заробітної плати, які необхідно вирішувати спільними зусиллями.
Звичайно, в умовах недостатньої кількості робочих місць людина погоджується на всі умови роботодавця, ще й якщо обіцяють працівнику-нелегалу високу заробітну плату та інші привабливі умови праці. Проте часто погоджуючись на неофіційне оформлення трудових відносин, незайняті громадяни не замислюються над проблемами, з якими можуть зіткнутися, адже вони позбавляють себе державних гарантій та соціального захисту вже сьогодні й можливості отримання гідної пенсії в майбутньому. Такі працівники не мають права на оплату листків тимчасової непрацездатності, є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок. А не внесення записів до трудової книжки про період роботи, несплата роботодавцем єдиного страхового внеску до Пенсійного фонду позбавляє працівника страхового стажу та негативно позначається на розмірі пенсійного забезпечення на схилі літ. Нерідко і обіцяний заробіток виплачується у значно меншому розмірі або не виплачується своєчасно.
Працівник, отримуючи заробітну плату «в конверті» і своєю працею примножуючи прибутки підприємства, є абсолютно безправним перед роботодавцем, оскільки трудові відносини ніде не зафіксовані і, навіть звернувшись за захистом своїх прав у профспілкову організацію чи до суду, такий працівник не має жодних доказів підтвердження трудових відносин з роботодавцем чи реального розміру свого заробітку.
На жаль, багато громадян не достатньо знаючи чинне законодавство думають, що запис у трудовій книжці свідчить про можливість отримання пенсії в повному розмірі. Однак, це не так. Для прикладу, якщо роботодавець виплачує заробітну плату нижче мінімальної, то страховий стаж для виплати пенсії зараховується за неповний рік, а пропорційно від суми сплачених внесків.
Тому просимо громадян при працевлаштуванні на роботу дотримувались чіткої позиції та наполягати на офіційній зайнятості. Принагідно звертаємось і до тих керівників підприємств, котрі віддають перевагу неофіційним трудовим відносинам, вести соціально-відповідальний бізнес та не прирікати своїх працівників на невтішне майбутнє.
Тільки спільними зусиллями громадськості та держави можна побороти таке негативне явище суспільства, як тіньова зайнятість.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.