Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Сьогодні 15 липня святкує свій День народження голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв

Шановний Геннадію Юрійовичу!

Колектив Дергачівської районної ради від щирого серця вітає Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя і добробуту, прихильності долі та здійснення задумів!
Нехай ваша енергійнійсть, душевність і людянність привертають до Вас нових надійних друзів. Нехай примножуються Ваші плани та прагнення, а зусилля і справи сприяють розквіту нашої Дергачівщини.

 

Шановний Володимире Михайловичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого народження!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і щастя!

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях завжди буде наповнений світлими подіями та великими досягненнями!

Сьогодні свій ювілей відзначає Якушко Петро Миколайович, заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

 

Шановний Петро Миколайович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого особистого ювілею!
Бажаємо Вам щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців!
Хай Ваш життєвий і професійний шлях завжди буде наповнений великими досягненнями, кожен Ваш день дарує тепло людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість!
Міцного Вам здоров’я, душевного тепла, невичерпної енергії, наснаги, благополуччя та родинного затишку!

З повагою,

голова Дергачівської районної ради                      Г. Ю. Лазарєв

 10 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків де було розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

09 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

09 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

09 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу де було розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

23 липня 2019 року о 10.00 відбудеться робоча комісія щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району», де буде розглянуте питання «Про присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”».

 

Дергачівська районна рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку приватизації комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, затвердженого рішенням ХLV сесії Дергачівської районної ради VII скликання від 11 червня 2019 скликання від 11 червня 2019 року № 1196-27 «Про приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область» буде здійснено продаж нежитлової будівлі за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.
Інформаційне повідомлення щодо умов продажу вказаної нежитлової будівлі розміщено на сайті «ProZorro» - мала приватизація.


Дергачівська районна рада

08 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

10 липня 2019 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків Детальніше...

Сьогодні, 05 липня за участі  Голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, представників народного депутата України Володимира Кацуби, депутатів Дергачівської районної та міської рад, районних служб та небайдужих мешканців нашого рідного міста було проведено День довкілля та прибрано прибережну зону річки Лопань на території Дергачівської міської ради.Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони правопорядку.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Ми впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

Особлива вдячність ветеранам органів внутрішніх справ, які сьогодні передають свій безцінний досвід молодим. Низько вклоняюсь матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян.

Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

З повaгою,

Голова районної ради          Геннадій Лазарєв

09 липня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

09 липня 2019 року о 13.00 відбудеться  постійна комісія Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності Детальніше...

09 липня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Детальніше...

08 липня 2019 року о 12.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів Детальніше...

01 липня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
В ході апаратної наради були розглянуті питання:
1.Про підготовку до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
2.Про підсумки проведення в районі ЗНО та випускних вечорів.
3.Про встановлення систем термінового виклику поліції в закладах освіти району.
4.Про послуги щодо комплексу робіт по очищенню стічних вод.
5.Про проведення семінару для органів місцевого самоврядування щодо нотаріальних дій, що здійснюються органами місцевого самоврядування.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання ХLVІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати ХLVІ сесію районної ради VІІ скликання з 08 липня 2019 року.
ІІ. Провести пленарне засідання ХLVІ сесії районної ради VІІ скликання 06 серпня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5). Детальніше...

З 27 червня на Дергачівщині в загальноосвітніх закладах району розпочалися випускні вечори. В цей день, за давньою традицією, вже колишні учні шкіл прощаються з рідними стінами своїх навчальних закладів та приймають на свою адресу теплі вітання та побажання успіхів і досягнень у майбутньому від учителів, батьків, гостей. Так випускників «Безруківського ліцею», «Дергачівського ліцею №3» вітав голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, а випускників «Дергачівського ліцею №1», «Дворічнокутянського ліцею» - заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець. Керівники району побажали випускникам знайти свій шлях у житті, не боятися труднощів і бути щасливими, 28 червня у м. Дергачі на площі Перемоги відбувся загальноміський випускний бал та святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!. Захід відкрили голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, голова Дергачівської райдержадміністрації Костянтин Жидков, виконуюча обов’язки Дергачівського міського голови Катерина Бондаренко, перший заступник Дергачівського міського голови Вадим Кисіль, заступник начальника управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Катерина Скрипка. Геннадій Лазарєв передав щирі вітання випускникам та педагогічним колективам навчальних закладів від народного депутата України Володимира Кацуби та депутатського корпусу Дергачівської районної ради.

24 червня в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради голова районної державної адміністрації та голова районної ради провели церемонію нагородження державних службовців з нагоди Дня державної служби України та спортсменів за перемогу на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів та дорослих в м. Штольберг (Німеччина).

21 червня біля обеліску «Вічний вогонь» у м.Дергачі відбулося покладання квітів воїнам-визволителям, що загинули у роки Другої світової війни. Реквієм присвячений сумній даті в нашій історії – 22 червня 1941 року, коли гітлерівські війська віроломно вторглися на нашу землю. У заході взяли участь керівники району та міста, депутати різних рівнів, представники служб та організацій. Від Дергачівської районної ради покладав квіти до Вічного вогню радник голови районної ради Петро Кавєрзін, від народного депутата України Володимира Кацуби помічник Анатолій Луханін.

Дергвчівський районний будинок культури в рамках проведення відкритого фестивалю ретро музики "Меломанія" запрошує всіх жителів та гостей міста 21 червня на головну площу міста.

 

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку про приватизацію комунального майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Дергачівської району Харківської області, затвердженого рішенням ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року № 1192-23, Дергачівською районною радою оприлюднюються рішення ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року, № 1193-24 «Про затвердження Переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, що підлягає приватизації». № 1196-27 «Про приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область».

   День медичного працівника в Україні традиційно відзначається у третю неділю червня. Напередодні професійного свята у районному Будинку культури 13 червня відбулися урочистості за участі голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва, голови Дергачівської райдержадміністрації Костянтина Жидкова, інших почесних гостей.
    Відбулося нагородження з нагоди Дня медичного працівника. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі медицини, Почесними грамотами та Подяками голови Харківської обласної державної адміністрації, голови Харківської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА, голови Дергачівської районної ради та голови Дергачівської райдержадміністрації, директора КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» були нагороджені кращі медики району.
    З нагоди професійного свята на урочисту сцену районного Будинку культури була внесена корзина з квітами від народного депутата України Володимира Кацуби, а представниць медицини прекрасної статі помічники народного депутата України вітали букетами квітів. Захід провела комунальна установа «Дергачівський районний Будинок культури» Дергачівської районної ради, яка подарувала медикам району чудовий святковий концерт.

11 червня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

 

 

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

10 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання  з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

11 червня 2019 року о 09.15 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

10 червня  2019 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

05 червня голова районної ради Геннадій Лазарєв, голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, взяли участь у підведенні підсумків роботи Дергачівського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області за 5 місяців поточного року.
Керівники району передали особовому складу 85 комплектів спецодягу, яке було придбано на виконання «Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в Дергачівському районі на період 2017-2019 років».

04 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

31 травня, напередодні міжнародного Дня захисту дітей, силами служби у справах дітей Дергачівської райдержадміністрації, за підтримки Дергачівської районної ради, райдержадміністрації та спонсорів у м.Дергачі відбулося яскраве свято для дітей району.
Серед почесних гостей, що вітали в цей день дітей та батьків – заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець та помічник народного депутата України Володимира Кацуби Сергій Стасєв. Гості побажали дітям здоров’я, успіхів і щасливого майбутнього. Сергій Стасєв передав дітлахам кульки та подарунки від народного депутата України Володимира Кацуби.
Як завжди в нашому районі, свято продовжилося концертною програмою, солодощами, веселими атракціонами та катанням на конях Дергачівської юнацької кінно-спортивної школи.

Голова районної ради Геннадій Лазарєв взяв участь у пленарному засіданні ХХ сесії обласної ради.

Під час засідання вносилися зміни до обласного бюджету та семи регіональних програм: економічного і соціального розвитку на поточний рік; соціального захисту населення на 2016-2020 роки; розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019-2021 роки; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019 рік; розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області до 2023 року; інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018-2020 роки.

Детальніше...

30 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

30 травня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Детальніше...

04 червня 2019 року о 08.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

Члени районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей оглянули стан підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року
Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Гилун, представники управління Держпродспоживслужби в Дергачівському районі–члени районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей з виїздом до ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» оглянули стан підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року.
Влітку 2019року в санаторії «Курорт Березівські мінеральні води» матимуть змогу оздоровитися та відпочити учні, діти дошкільного віку та пільгового контингенту.

27 травня в м.Дергачі відбулося урочисте відкриття пришкільных таборів денного перебування дітей. Під час відпочинку діти матимуть змогу займатися в гуртках за різними напрямами позашкільної освіти, брати участь у творчих конкурсах, спортивних змаганнях, їздити на екскурсії, до театру тощо. Також для дітей організовано дворазове харчування.
В урочистому відкриття пришкільних таборів денного перебування дітей взяла участь заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, яка привітала дітлахів з початком літніх канікул і побажала щасливого відпочинку.

Сьогодні, 24 травня, в закладах середньої освіти району відбулися урочистості з нагоди Останнього шкільного дзвоника. Випускників, які рушають у доросле життя, вчителів, батьків у цей святковий день вітали почесні гості. Так у святкових заходах у «Безруківському ліцеї» та «Дергачівському ліцеї №2» брав участь голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв. За активну життєву позицію, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальне ставлення до процесу навчання   Грамотами голови районної ради Г. Лазарєва було нагороджено  колективи «Безруківського ліцею» та «Дергачівського ліцею №2».

 

Голова районної ради сердечно подякував вчителям за їх самовіддану працю, за турботу і знання, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість, випускникам -  амбітних планів і величних звершень, а всім школярам – гарного та веселого відпочинку на канікулах.

Серед почесних гостей, що брали участь  в урочистостях у «Дергачівському ліцей№1»  - голова Дергачівської районної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, яка побажала дорогим випускникам світлої дороги у самостійне життя, вірних друзів та завжди пам’ятати своїх наставників та рідну школу.

Долучайся 21.05.2019

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають всесвітній День вишиванки. Колектив Дергачівської районної ради долучився до свята національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців.

15 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

15 травня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу

Детальніше...

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

13 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

14 травня 2019 року о 13.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

13 травня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів 

Детальніше...

14 травня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями 

Детальніше...

14 травня 2019 року о 09.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

10 травня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради

Банген Анатолій Володимирович.

Бажаємо Вам здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення задуманого. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.

У День пам’яті та примирення, біля обеліску загиблим воїнам «Вічний вогонь» у м.Дергачі, відбулося урочисте покладання квітів. Данину пам’яті загиблим воїнам віддали народний депутат України Володимир Кацуба, голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, голова Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови районної ради Віра Стрілець.
Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни, ветеранів війни, квітами та подарунками, вітали  народний депутат України Володимир Кацуба, голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, заступник голови районної ради Віра Стрілець.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання ХLV сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:

І. Скликати ХLV сесію районної ради VІІ скликання з 13 травня 2019 року.
ІІ. Провести пленарне засідання ХLV сесії районної ради VІІ скликання 11 червня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Детальніше...

06 травня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради Костянтин Жидков та Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження спортсменів району за перемогу на Чемпіонаті України з гирьового спорту.

Вітаю Вас з Великоднем! У це чудове свято хочу побажати йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією, міцною вірою і великою любов’ю.
Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм.
Христос Воскрес! - Воїстину Воскрес!

З повагою,

голова Дергачівської районної ради                       Геннадій Лазарєв

На виконання звернення регіональної філії «Південна залізниця» виробничого підрозділу «Харківська дистанція колії» щодо проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед жителів Дергачівського району, з приводу дотримання правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, оприлюднюємо запропоновані агітаційні плакати. Останнім часом збільшилась кількість випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті, а саме, у регіональній філії «Південна залізниця» травмовано 17 громадян проти 15 у минулому році, з них 11 – зі смертельним наслідком проти 5 у минулому році.

16 квітня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLІV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

 

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

16 квітня 2019 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

16 квітня 2019 року о 08.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

 12 квітня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради

Зайцев Андрій Олегович.

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів.

 

08 квітня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків та розглянуто питання «Про внесення змін до рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1048-40 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами)», яке було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради

08 квітня в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.

Детальніше...

  8 квітня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради

Нікольченко Ігор Юрійович

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС») у Будинку рад сьогодні відбулася фахова майстерня для представників обласної та районних рад. Із вступним словом до присутніх звернувся голова Харківської обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов. Впродовж дня учасники дискусії детально розглянуть законодавче врегулювання та обговорять основні кроки планування для підприємства у сфері охорони здоров'я з некомерційним характером діяльності. Проект впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад та Асоціацією міст України, за фінансової підтримки USAID.

Детальніше...

03 квітня відбулась селекторна семінар-нарада Харківської обласної ради за темою «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів» під головуванням голови Харківської обласної ради, Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Чернова С.I., заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Черняка М.Є. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П.
У нараді взяли участь: заступник голови районної ради Віра Стрілець, голова районної державної адміністрації  Костянтин Жидков, заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня»  Дмитро Дончак, головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради"  Роман Кушнарьов, секретар Малоданилівської ОТГ Карина Булавіна.

Детальніше...

08 квітня  2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

05 квітня  2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу

Детальніше...

Сьогодні, 27 березня святкує свій День Народження депутат Дергачівської районної ради

Піддубний Костянтин Сергійович

 Вітаємо Костянтина Сергійовича зі святом, зичимо міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани до людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Сьогодні, 26 березня святкує свій День Народження

Козачолопанський селищний голова

Задоренко Вячеслав Валентинович

Шановний Вячеслав Валентинович !

Щиро вітаємо Вас зі святом, бажаємо добробуту, міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх найзаповітніших планів і задумів! Нехай завжди Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Шановні співробітники Служби безпеки України Дергачівщини прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня Служби безпеки України!
Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань на суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Саме працівники СБУ виступають ефективним інструментом боротьби з тероризмом, корупцією та організованою злочинністю.
Висловлюємо Вам слова вдячності за нелегку наполегливу працю. Зичимо Вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я та благополуччя!

 

 

 

 

Щиро вітаємо Солоницівського селищного голову Шабатька Василя Івановича, Прудянського селищного голову Кучеренко Світлану Миколаївну, першого заступника Дергачівського міського голови Кисіля Владислава Юрійовича з врученням державних нагород з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Участь у семінарі взяли заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, голови та заступники голів місцевих рад, голови та члени постійних депутатських комісій з земельних питань, юрисконсульти, архітектори, землевпорядники, спеціалісти виконавчих апаратів районних рад, виконкомів міських, селищних і сільських рад, а також рад об'єднаних територіальних громад.

Навчальний захід відкрили Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації та Сергій Клименко, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Детальніше...

Голова районної ради Геннадій Лазарєв взяв участь у загальних зборах Асоціації на яких обговорили перспективи будівництва доріг у Харківській області у 2019 році.

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко повідомив що в рамках співробітництва державного підприємства з органами місцевого самоврядування необхідно здійснити аналіз доходів районних та місцевих бюджетів, які очікуються отримати у 2019 році та ініціювати розгляд програм щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на ремонт автомобільних доріг загального користування, у першу чергу, тих, по яких проходять маршрути шкільного автотранспорту та до закладів охорони здоров'я.

Окрім того, йшлося про необхідність спільно з відповідними контролюючими органами і службами, органами Національної поліції на місцях постійно проводити роз'яснювальну роботу з перевізниками вантажів, вантажовідправниками і вантажоодержувачами у частині заборони навантаження транспортних засобів понад установлені законодавством норми і параметри.

З 21 березня в Дергачівському районі розпочинається санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою територій.
З метою покращення санітарно-екологічного стану району 21 березня відбудеться захід з благоустрою прилеглих територій за участю працівників виконавчого апарату районної ради, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ району.

19 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

19 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

18 березня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.

Детальніше...

18 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

18 березня 2019 року відбулося два засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків та розглянуті питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

19 березня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

19 березня 2019 року о 13.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Детальніше...

18 березня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності 

Детальніше...

18 березня 2019 року о 11.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

18 березня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу

Детальніше...

14 березня делегація Дергачівського району взяла участь у засіданні Харківської Ради регіонального розвитку з питання плану перспективного розвитку Харківської області на 2019-2021 роки. Захід відбувається за участю Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження "Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 11 березня 2019 року № 14 «Про скликання ХLІV сесії районної ради VІІ скликання»" Детальніше...

Сьогодні, святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Яненко Наталія Павлівна.

Шановна Наталіє Павлівно !

Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо, міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай ваша доля буде довгою та щасливою, а вашому життєвому шляху не з'являлись труднощі і негаразди. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

В районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Всіх присутніх жінок привітали голова районної ради Геннадій Лазарєв, голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак, заступник голови районної державної адміністрації Антон Козлоков, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, народний депутат України Григорій Шверк та місцеві голови.
Голова районної ради та голова районної державної адміністрації провели церемонію нагородження з нагоди Міжнародного жіночого дня, всі жінки отримали в подарунок квіти та святкові листівки.

     З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу.
     Це свято є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Саме ви, шановні жінки, оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, та незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя.
     Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури та працьовитості.
     Я щиро бажаю вам родинного тепла, добра, міцного здоров’я. мирного неба.
     Хай збудуться всі ваші заповітні мрії !

З повагою
Голова районної ради                                      Геннадій Лазарєв

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.