Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

З нагоди Дня Соборності України громадськість краю традиційно поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. До урочистого заходу долучилися голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, депутати обласної ради, керівництво установ та організацій, представники дипломатичних місій інших держав, духівництво краю. Детальніше...

Дорогі українці!
Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Детальніше...

22 січня відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної державної адміністрації Антона Козлокова, в.о. Дергачівського міського голови Катерини Бондаренко, депутатів районної та міської рад, представників служб району, громадських організацій.

Дорогі земляки!
Вітаю вас з великим державним святом - Днем Соборності України!

Проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки стало могутнім проявом споконвічного бажання українців до національної єдності та територіальної цілісності.
Тож, нехай відчуття єдності допомагає нам жити і працювати задля розвитку та процвітання рідного краю, подальшої побудови демократичної та процвітаючої країни.
Бажаю міцного здоров’я, щастя і добра, злагоди і віри у гідне майбутнє Дергачівського краю та України!
З повагою,
Голова районної ради                                  Геннадій Лазарєв

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.
Глава держави повідомив, що розглянув звернення Олексія Гончарука про його відставку з посади Прем’єр-міністра.
«Я вирішив надати вам і вашому уряду шанс, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже важливі й турбують наше суспільство, – сказав Президент, звертаючись до Олексія Гончарука. – Зараз не той час, щоб розхитувати державу економічно й політично».

Детальніше...

Із 303 реалізованих у минулому році обласних мініпроєктів найбільше –261 стосувалися добробуту та розвитку громад. Втілено також 33 проєкти в межах номінації «Благоустрій та охорона довкілля», 9 – у сфері історико-культурної спадщини та розвитку туризму. Сьогодні підбивалися підсумки втілення у минулому році ініціатив громад в ході обласного конкурсу «Разом у майбутнє». Засідання конкурсного комітету провів голова обласної ради Сергій Чернов.
На поліпшення добробуту громад завдяки мініпроєктам соціального спрямування у 2019 році було спрямовано 67,2 млн грн; заходи з благоустрою та екології профінансовані у розмірі 10,8 млн грн; на збереження історико-культурної спадщини та розвиток туризму залучено 2,1 млн грн. Половина зазначених коштів виділені з обласного бюджету, як це передбачено умовами конкурсу «Разом в майбутнє».

Детальніше...

Шановна Світлано Миколаївно!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Нехай кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив у Чугуєві семінар, в рамках якого учасники з інших районів краю дізналися про ті соціальні практики Чугуєва, які отримали визнання на всеукраїнському рівні.
За словами Чугуївського міського голови Галини Мінаєвої, здорове місто – це місто, яке створює належні умови для формування, збереження та відновлення здоров’я своєї громади.

«І це стосується усіх аспектів міського розвитку. Дотримуючись сучасних принципів формування соціальних послуг, Чугуїв запровадив та успішно реалізує заходи, що сприяють підтримці сталого розвитку системи охорони здоров’я у громаді», – розповідає Галина Минаєва.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.
На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи – створення в Україні системи спроможних місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян. 

Детальніше...

16 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

Сьогодні відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який візьме участь у роботі Комітету, розширив межі формулювань порядку денного та розповів докладніше про питання, які обговорюватимуть парламентарі.
Два законопроекти, у яких Комітет визначений головним, опрацьовуватимуться під час сьогоднішнього засідання. Це, зокрема, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення правових підстав для утворення агломерації як однієї з форм співробітництва територіальних громад» (реєстр. №2637). Які зміни він передбачає?
Детальніше...

Сьогодні у Будинку рад відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки. Участь у ньому взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Він на самому початку наголосив, що «питання щодо підтримки депутатським корпусом розробки стратегії не стоїть – ми з ним визначились ще 28 лютого, коли прийняли відповідне рішення на сесії обласної ради».

Детальніше...

Шановний Антоне Олександровичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та гарного настрою. Нехай кожен новий день буде щедрим на радісні звістки та приємні події.
Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода!

16 січня 2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

14 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради питання:

Детальніше...

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації.

Детальніше...

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни» № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року.
Документ підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції (АТО) та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з числа волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» № 392-ІХ, ухвалений Верховною Радою України 18 грудня 2019 року.
Закон має на меті врегулювання процедури ліцензування освітньої діяльності, вступу на навчання для здобуття вищої освіти, реалізації міждисциплінарних освітніх програм.

Детальніше...

Шановна Любов Михайлівна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!
Нехай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

Нагадуємо про те, що до 1 лютого звітуємо щодо "Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (квота).

Наказом Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. № 1763 затверджено форму Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (їх перелік наведено в ст. 14 Закону про зайнятість).

Детальніше...

14 січня 2020 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Детальніше...

09 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

09 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

09 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико- санітарної допомоги Дергачівської районної ради» оголошує конкурс на передачу в оренду майна , що є спільною власністю територіальних громад сіл,селищ,міста Дергачівського району Харківської області, а саме:

Детальніше...

Шановні українці!
Ранок 8 січня 2020 року став чорною сторінкою в історії і України, і всього світу. Мої щирі співчуття родичам і близьким одинадцяти загиблих громадян України: Володимира Гапоненка, Олексія Наумкіна, Сергія Хоменка, Катерини Статнік, Ігоря Матькова, Марії Микитюк, Дениса Лихна, Валерії Овчарук, Юлії Сологуб, Олени Малахової та Ольги Кобюк.

Їхнім родинам держава надасть усю необхідну допомогу.
9 січня оголошено днем національної жалоби.

Детальніше...

Новий сервіс допоможе безробітним розвивати навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.
У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування.    
Новий сервіс дозволить: розвивати особисті компетенції, що мають попит на ринку праці; отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу; навчитися складати резюме сучасного формату; підготуватися до співбесіди з роботодавцем; обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема, ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Детальніше...

10 січня 2020 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів 

Детальніше...

10 січня 2020 року о 08.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

10 січня 2020 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

09 січня 2020 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Захід стартує 10 січня і триватиме до 2 лютого.
Відкриття фестивалю відбудеться 10 січня о 17:00 у ТРЦ «Дафі» (вул. Героїв праці, 9).
У перший уїк-енд фестивалю на його майданчику виступатимуть 11 артистів з України та Білорусі. Серед жанрів, в яких працюють конкурсанти, - жива скульптура, жонглювання, маріонетки, акробатика і еквілібристика.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Василя Івановича Шабатька - Солоницівського селищного голову
Шановний Василю Івановичу!
Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди Вашого ювілею!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, добра, злагоди та гарного настрою!
Нехай кожен Ваш день буде наповнений теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

03 січня у районному Будинку культури відбулася святкова музична вистава «НОВОРІЧНА КОСМО ПРИГОДА 2020»
На гостей свята чекали безліч розваг і приємних сюрпризів: новорічна інтермедія, конкурси та подарунки.

Вітаємо з Днем народження Віктора Васильовича Оніщенка – начальника фінансового управління районної державної адміністрації
Шановний Вікторе Васильовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, гарного настрою, миру і благополуччя.
Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

Вітаємо з Днем народження Катерину Сергіївну Скрипку – заступника начальника управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, начальника відділу освіти
Шановна Катерино Сергіївно!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам безмежного щастя і сімейного добробуту!
Нехай життя дарує Вам побільше яскравих моментів та здійснення найзаповітніших мрій!

Шановні земляки!
Від усього серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Завдяки спільним зусиллям у 2019 році зроблено багато гарних справ!
Ми будуємо, ремонтуємо школи, садочки, лікарні, дороги, відкриваємо нові дитячі будинки сімейного типу, реалізуємо мініпроєкти. У кожній сфері є свій пріоритет. У кожній сфері Дергачівський район налаштований зробити крок уперед!
Бажаю вам щастя, добробуту і стабільності в новому 2020 році!
Я бажаю вам визнання ваших успіхів та наснаги для втілення найсміливіших мрій!
Здоров'я, злагоди та благополуччя вам та вашим близьким!

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв

Шановні друзі!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!
Зустрічаючи Новий 2020 рік, святкуючи Різдво Христове, бажаю Любові та Віри в себе!
Переконана, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.
Бажаю міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, миру й взаєморозуміння!
Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

Заступник голови
Дергачівської районної ради Віра Стрілець

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання L сесії районної ради VІІ скликання

 Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати L сесію районної ради VІІ скликання з 09 січня 2020 року.
ІІ. Провести пленарне засідання L сесії районної ради VІІ скликання 11 лютого 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

 Про скликання L сесії районної ради VІІ скликання

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 23 грудня 2019 року № 90 «Про скликання L сесії районної ради VІІ скликання»

 

Шановний Олександре Васильовичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, гарного настрою! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. 

19 грудня у районному Будинку культури для дітей з прийомних сімей cлужбою у справах дітей районної державної адміністрації було організовано та проведено святкові заходи до Дня святого Миколая.
У заходах взяли участь голова районної ради Геннадій Лазарєв, заступник голови районної ради Віра Стрілець, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Ольга Шевченко.
Діти отримали подарунки від керівників району, об'єднання промисловців та підприємців Дергачівського району.
Учасників заходу зі святом привітали чудовою концертною програмою.

19 грудня о 14.50 на площі Перемоги міста Дергачі відбулося урочисте відкриття районної новорічної ялинки за участю керівників району.
Учасників заходу привітали святковим концертом!

Дорогі земляки! Любі діти!
Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая!

19 грудня вважається одним із найсвітліших і найрадісніших свят, який наповнений очікуванням чудес та радощами, уособлює добро, щедрість і справедливість, дарує кожній оселі радість, світло і добрі сподівання!
Бажаю всім мешканцям Дергачівського краю миру, достатку, родинного затишку і душевного тепла. І нехай Святий Миколай супроводжує вас весь наступний рік та освятить усіх нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.
Зі святом!
З повагою,
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

14 грудня унаслідок артилерійського обстрілу в зоні проведення операції Об'єднаних сил загинув військовослужбовець бригади швидкого реагування Національної гвардії України Сергій Михальчук.
Сергій Михальчук, мешканець села Великі Проходи був призваний на строкову військову службу у жовтні 2018 року, а у січні 2019 року підписав контракт в окремій бригаді 3018 (спеціального призначення) Національної гвардії України.
Під час вибуху 21-річний нацгвардієць, сержант Сергій Михальчук прийняв на себе основну кількість уламків, прикривши своїм тілом побратима.
За проявлений героїзм Сергія Михальчука буде представлено до високої державної нагороди.
Попрощатися з військовим прийшли рідні, друзі, бойові побратими, волонтери та представники Дергачівської районної ради, Дергачівської районної державної адміністрації та Проходівської сільської ради.
Сергія Михальчука поховали на Алеї Слави 18-го кладовища в Харкові.

17 грудня у залі засідань районної ради відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва «Звіт голови Дергачівської районної ради про свою діяльність за 2019 рік».
У заході взяли участь: заступник голови районної ради Віра Стрілець, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, депутати Дергачівської районної ради VII скликання, сільські, селищні голови, в.о. міського голови, керівники служб та установ району, представники засобів масової інформації.
Геннадій Лазарєв зазначив, що завдяки виваженим, послідовним, професійним діям влади та депутатів різних рівнів, керівникам місцевого самоврядування, адміністративно-господарському активу району примножуються позитивні зміни у всіх сферах життєдіяльності району: соціальній, охорони здоров'я, освіти, культури, фізичної культури та спорту. Спільними зусиллями, разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій Дергачівського району!

https://youtu.be/wsnWMJpmJYM

17 грудня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

Ваучер на навчання можуть отримати безкоштовно певні категорії громадян за такими вимогами:
ДЛЯ ОСІБ ВІКОМ СТАРШЕ 45 РОКІВ:
- вік старше 45 років; страховий стаж – не менше 15 років; маєте професійно-технічну або вищу освіту; не досягли пенсійного віку; не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер.

Детальніше...

Шановні працівники суду Дергачівщини!
Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників суду України!
Ваша фахова діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Від Ваших наполегливих зусиль та самовідданої роботи залежить надійність правового захисту громадян, збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини!
Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості та справедливості у нашому суспільстві.
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Шановна Тетяна Миколаївна!
Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди Вашого ювілею!
У цей святковий день бажаємо Вам здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях та щоденних справах.
Нехай Вас завжди супроводжує удача, ідеї та задуми завжди реалізуються, зусилля приводять до поставленої мети, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов'ю рідних Вам людей.

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Президент України Володимир Зеленський поклав квіти до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля».
Глава держави та учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.
Разом із Президентом у заході взяли участь Голова Верховної Ради Дмитро Разумков та Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Відтепер реєстрацію та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва автоматизовано.
«Сьогодні уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», - зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Детальніше...

У кінці листопада та на початку грудня 2019 року Дергачівщина була гідно представлена на Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах.

Детальніше...

13 грудня відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС на території КЗ «Дергачівський ліцей №2» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

12 грудня голова районної ради Геннадій Лазарєв, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, начальник служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Ольга Шевченко, депутати районної ради Олександр Кузнєцов, Наталія Яненко та Дмитро Дончак відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Дегтяр в селі Дворічний Кут Полівської сільської ради.
Зараз родина Дегтяр виховує 5 дітей віком від 8 до 12 років. Також у батьків є дві доньки – 5-річна Поліна та 7-річна Дарина.
Керівники району оглянули будинок та поспілкувався з його новими мешканцями.
Геннадій Лазарєв передав родині Дегтяр ключі від будинку.

17 грудня 2019 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де буде розглянуте питання «Про затвердження районного бюджету на 2020 рік».

17 грудня 2019 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання Детальніше...

17 грудня 2019 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де буде розглянуте питання «Про затвердження районного бюджету на 2020 рік».

17 грудня 2019 року о 08.45 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності Детальніше...

10 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

На базі Дергачівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Дергачівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості в рамках проведення Всеукраїнського тижня права проведено захід з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі за участю представника.
Детальніше...

Шановний Микола Іванович!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, щастя, благополуччя, добра!
Нехай ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег, у вашому домі панують мир і добро!

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю в Територіальному центрі Дергачівської районної ради «Берегиня» в грудні Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості спільно з представником Дергачівського бюро правової допомоги провели профінформаційний захід з особами з інвалідністю. Детальніше...

10 грудня 2019 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків Детальніше...

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!
Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
Це свято мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свято гідних і сильних!
В цей день ми висловлюємо слова вдячності усім, хто захищав і продовжує захищати честь і свободу України, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку і авторитет держави!
Сьогодні схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя захищаючи країну.
Дорогі військовослужбовці Дергачівщини! Нехай щира любов до Батьківщини надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби!
Бажаю вам здоров'я і сил, миру і спокою, успіхів, добра і достатку у ваших оселях, незламної волі.
Голова
районної ради  Геннадій Лазарєв

06 грудня голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв взяв участь в урочистих заходах Харківської обласної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.
За високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, розбудову місцевого самоврядування заохочувальною відзнакою голови обласної ради «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради»» нагороджено голову районної ради Геннадія Лазарєва.

Шановна Віра Петрівна!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Ваш професіоналізм викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами!
Щиро бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху

Уже кілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури районних державних адміністрацій ( далі - РДА) повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіонів, скорочення є непростим, болючим, але необхідним рішенням. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою.
Як в цій ситуації допомагатиме державна служба зайнятості (далі - ДСЗ)?

Детальніше...

25 листопада голова районної ради Геннадій Лазарєв, заступник голови районної ради Віра Стрілець взяли участь у розширеній апаратній нараді Дергачівської районної державної адміністрації.

23 листопада відбулася урочиста церемонія вшанування пам'яті жертв Голодоморів на Меморіальному комплексі памяті жертв Голодомору в Україні (с Черкаська Лозова).

20 листопада в Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Відкрий для себе нові горизонти». Тема зустрічі «Легальна зайнятість». Мета заходу – підвищення мотивації безробітних жінок до суспільної активності та реалізації професійних здібностей. У заході взяли участь 6 осіб.

Увага! Власники та користувачі земельних ділянок Харківської області право власності (користування) на які виникло до 2004 року, перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті!
З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Детальніше...

19 листопада 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

19 листопада 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального та паливно-енергетичного комплексу, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

18 листопада відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

18 листопада відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

Шановна Ірина Олександрівна!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо міцного здоров'я, щастя та гарного настрою. Нехай завжди Вас супроводжує удача, будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов'ю рідних і близьких, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

19.11.2019 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

19.11.2019 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Детальніше...

18 листопада відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

- виробництво валової продукції сільського господарства по сільськогосподарських підприємствах Дергачівського району за 9 місяців
2019 року склало 188 млн.грн. (у порівняльних цінах 2010 року), тобто зросло на 65 % до рівня 2018 року, в т.ч. виробництво продукції рослинництва зросло на 39 %, тваринницької продукції – у 4 рази;
- валовий збір зерна у 2019 році склав 76 тис.т, що на 13 тис.т (20 %) перевищує рекордний показник за всі роки. Урожайність озимої пшениці – 44,8 ц/га, гороху – 28,9 ц/га, кукурудзи – 56 ц/га;

Детальніше...

Щиро вітаю всіх працівників сільського господарства Дергачівщини з пофесійним святом!
Саме ви – люди праці з відкритою та щирою душею – робите значний внесок у процвітання рідного краю!
Ваш багатий досвід, професіоналізм, наполегливість і працелюбність є запорукою добробуту Дергачівського району!
У цей святковий день прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну й самовіддану працю та любов до рідної землі!
Бажаю вам і вашим родинам сімейного затишку, миру, щастя, благополуччя та міцного здоров'я!

Голова
районної ради Геннадій Лазарєв

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОТЕХНІКА 2007»
(директор Нечитайло Олег Костянтинович)

Господарство є одним з найбільших у районі виробників зерна. У 2019 році на полях підприємства вирощено 6 тис. т зернових зернових культур, при цьому урожайність озимої пшениці склала понад 40 ц/га. Швидкими темпами здійснюється оновлення машинно-тракторного парку. В поточному році закуплено нової сільськогосподарської техніки на суму 10 млн. грн.

18 листопада 2019 року о 13.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів Детальніше...

18 листопада 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності Детальніше...

18 листопада 2019 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків Детальніше...

СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО «ОБРІЙ»
(голова Євчун Надія Яківна)
Одне з найбільш стабільно працюючих господарств району, де з року в рік отримують високі врожаї сільськогосподарських культур. Так, у 2019 році урожайність озимої пшениці склала 47,5 ц/га, кукурудзи – 65ц/га, соняшнику – 40 ц/га. Середньомісячна заробітна плата працівників господарства перевищує 10 тис. грн.

ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «САД»
(директор Гужвинська Наталія Володимирівна)
Протягом останніх років отримують одні з найвищих у районі показників з урожайності зернових культур. У 2019 році вирощено рекордний урожай ранніх зернових культур – 60 ц/га, в тому числі ярого ячменю – 50 ц/га.
У господарстві утримується близько 400 гол. свиней, для потреб населення. З початку року реалізовано більше 44 т свинини.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«АГРО-ІНВЕСТ»
(директор Сюєган Лі)
Фінансування даного господарства проводиться завдяки інвестиціям Китайської народної республіки. У господарстві вирощується більше 4 тис.т зерна, близько 2 тис. т соняшнику. Власникам земельних паїв керівництвом господарства виплачується орендна плата у розмірі 8,2 % від нормативної грошової оцінки землі, що є одним з найвищих показників у районі.

З 04 по 08 листопада У Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся гендерний тиждень. У рамках гендерного тижня фахівцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ проведені: семінари «Особистість, дім, кар'єра», «Гендерна рівність», тренінгові заняття з професійного самовизначення. Учасники заходів ознайомились з особливостями  гендерної рівності, правами та можливостями жінок,  тенденціями у сфері зайнятості, можливостями професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Детальніше...

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.