Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

25 вересня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

26 вересня 2018 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів Детальніше...

25 вересня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

24 вересня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва. відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова.
Костянтин Жидков представив учасникам наради новопризначеного заступника голови районної державної адміністрації – Козлокова Антона Олександровича.

25 вересня 2018 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

25 вересня 2018 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

19 версня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХХVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра та достатку. родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

Урочисте відкриття відбулося за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва та заступника голови районної ради Віри Стрілець.
Робота управління пов'язана з обслуговуванням різних соціальних верств населення, зокрема пенсіонерів, осіб з інвалідністю, дітей сиріт, застрахованих осіб та ін.
На обліку в управлінні перебуває близько 40 тис. пенсіонерів.
Прийом громадян проводився в незадовільних умовах - управління було розташоване на другому поверсі, що унеможливлювало доступ осіб з особливими потребами, було відсутнє опалення, територіальна віддаленість управління від інших соціальних служб.
Питання надання нового комфортного приміщення вирішувалось понад 10 років.
Завдяки високому професіоналізму, наполегливій діяльності проблемні питання були вирішені: виділені кошти на ремонт кабінетів та благоустрій території; зроблено поточний ремонт кабінетів, облаштовано зручний пандус для доступу осіб з особливими потребами, створені комфортні умови для працівників управління та відвідувачів.

14 вересня голова районної ради Геннадій Лазарєв, голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, перший заступник Дергачівського міського голови, радник голови райдержадміністрації Владислав Кисіль, Малоданилівський селищний голова Олександр Гололобов взяли участь у заходах з нагоди Дня працівника лісу, які відбулися в дендропарку УкрНДІЛГА на території Південного лісництва ДП "Харківська ЛНДС".

 

Постанова 14.09.2018

Постанова №8 від 07.09.2018р. "Про дострокове припинення повноважень депутата та визнання обраним депутатом Дергачівської районної ради Харківської області" Детальніше...

19 вересня 2018 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків Детальніше...

13 вересня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася робоча нарада під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, заступника начальника Управління – начальника відділу у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергія Христоєва, начальника Управління культури і туризму облдержадміністрації Олега Яцини з питання підготовки до урочистих заходів з нагоди відкриття спортивного комплексу «Авангард» після реконструкції.

11 вересня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання  з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу розглянуті питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

11 вересня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова.
На початку апаратної наради Костянтин Жидков представив учасникам наради новопризначеного начальника Дергачівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області – Колінка Ігоря Олександровича.
В ході апаратної наради були розглянуті питання:

Детальніше...

11 вересня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями розглянуті питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

12 вересня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

Детальніше...

11 вересня 2018 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв підписав розпорядження про скликання ХХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати ХХХVІІІ сесію районної ради VІІ скликання з 21 вересня 2018 року.
ІІ. Провести пленарне засідання ХХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання 23 жовтня 2018 року о 10.00 годині в  залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5). Детальніше...

 

10 вересня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Ковалець Віра Миколаївна

Шановна Віра Миколаївна!

Прийміть щирі та теплі вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості, оптимізму, стабільності та процвітання. Нехай вдача супроводжує Вас завжди і в усьому. Нехай Вас оточують щирі люди, а навкруги панує атмосфера добра та гармонії. Щастя Вам та прекрасного настрою.

07 вересня у VIP-залі районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва, голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, начальника управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Наталії Давидової, завідувача сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації  Віктора Гилуна.
За вагомий внесок в розвиток, підтримку спорту в районі кращі спортсмени, тренери, викладачі та колективи району нагороджені відзнаками Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради.

06 вересня відбулося урочисте завершення зборів 120 окремого батальйону територіальної оборони за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва, голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького, голови Золочівської районної державної адміністрації Ігоря Гуріна, голови Богодухівської районної державної адміністрації Володимира Шарова та голів районних рад зазначених районів.
Збори пройшли на базі Харківської державної зооветеринарної академії на високому організаційному рівні.
В останній день зборів було проведено урочисте шикування та церемонія нагородження кращих бійців  відзнаками командування різного рівня.

Щиро Вітаємо з Днем Народження

Бердецького Михайла Володимировича!

У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів.

Інформація від Головного територіального управління юстиції у Харківській області Детальніше...

Четвертого вересня після капітального ремонту відбулося відкриття Ліснянського  дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Барвінок» комбінованого типу Малоданилівської селищної ради. Детальніше...

Сьогодні 04 вересня свій день народження відмічає депутат Дергачівської районної ради Політуха Олександр Олександрович

Шановний Олександр Олександрович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого народження!
Від щирого серця бажаємо Вам щастя та життєвої наснаги, професійних успіхів і особистих творчих досягнень. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Інформація від Головного територіального управління юстиції у Харківській області Детальніше...

03 вересня пролунав перший дзвоник у навчальних закладах Дергачівщини, який  ознаменував початок нового 2018/2019 навчального року.
Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової ХХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову ХХХVІІ сесію районної ради VІІ скликання 19 вересня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі). Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв взяв участь у пленарному засіданні XVII сесії Харківської обласної ради VII скликання

 

 

29 серпня 2018 р. відбулося урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народові військовозобов'язаними резервістами оперативного резерву другої черги. Детальніше...

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти та батьки!
Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року та всенародним святом – Днем знань!

1 вересня - свято завжди особливо урочисте і хвилююче, адже саме воно означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Незабутнім та хвилюючим перший дзвоник буде для діток, які, тримаючись за батьківські руки, вперше переступлять поріг школи. Не менш важливим він стане для випускників, яким доведеться обирати професійні шляхи. Шановні педагоги, прийміть слова вдячності за бездоганне виконання надважливої місії. Адже саме ви, наші дорогі вчителі та викладачі, виховуєте та сприяєте формуванню юного покоління, від якого залежить майбутнє України. Найщиріші вітання Вам шановні батьки, бабусі та дідусі студентів та учнів. Збувається мрія Ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності. Тож нехай цей навчальний рік буде цікавим та відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе та світу. З нагоди свята бажаю вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, невичерпної енергії та успіхів у навчанні!

З повагою,
Голова Дергачівської районної ради                         Геннадій Лазарєв

 

28 серпня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХХVІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової ХХХVІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову ХХХVІ сесію районної ради VІІ скликання 28 серпня 2018 року о 18.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі). Детальніше...

букет24 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради
Романович Сергій Володимирович

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Бажаємо Вам родинного щастя й добробуту, успіхів, міцного здоров’я, миру, злагоди, шани, здійснення всіх Ваших задумів.

 

23 серпня на Дергачівщині відбулися урочисті заходи до  Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.
Свято розпочалося з урочистого підняття Державного Прапора України на площі Перемоги м.Дергачі.
Участь в урочистому заході взяли голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, голова Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Жидков, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості.

 

Шановні колеги, депутати, жителі району !

     Вітаю вас з нашими найбільшими державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

     Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність.

     Про незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці віддають за неї свої життя на сході, з прапором піднімаються на бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.
     Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров”я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!

     Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Голова районної ради                                               Геннадій Лазарєв

Сьогодні, 22 серпня святкує свій День народження голова Харківської обласної ради Чернов Сергій Іванович.

Шановний Сергій Іванович !

Сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Дякуємо за натхненну працю на благо Слобідського краю.

Зичимо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії та завжди плідної праці, яка б приносила виключно задоволення і бажання безперестанно робити нові професійні звершення.

Бажаємо, аби колесо Фортуни завжди оберталося в Вашу користь, а злагода, благополуччя та сімейний затишок ніколи не покидали Вашої оселі. Зі святом!

Букет_23Сьогодні, 22 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Пономаренко Сергій Андрійович.

Шановний Сергій Андрійович !

 Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

Сьогодні, 22 серпня святкує свій День народження Малоданилівський селищний голова Гололобов Олександр Олександрович.

Шановний Олександре Олександровичу !

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Харківської обласної ради з нагоди 75-ї річниці визволення Дергачівщини та Дня міста! Неперервний опір ворогу та активні бойові дії були відповіддю на окупацію Дергачівщини у роки Другої світової. Понад вісім тисяч мешканців району не повернулися з війни. У братських могилах Дергачівського району поховано 10 140 загиблих солдат і офіцерів.
У цей святковий день низько вклоняюся нашим ветеранам та підпільникам. Ваш подвиг безсмертний. Вічна слава героям, що не повернулися з поля бою! Приклади відваги та любові до Батьківщини ми маємо передати своїм нащадкам. Адже бути зодчими свого майбутнього по-справжньому зможемо лише пам’ятаючи минуле. Усім жителям Дергачівщини зичу безхмарного неба, міцного здоров’я, добробуту та щедрої долі!

 

Сьогодні, 17 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Фісун В'ячеслав Олександрович.

Шановний В'ячеслав Олександрович !

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.

Сьогодні, 17 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Безрук Михайло Васильович

Шановний Михайло Васильович !

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!

14 серпня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової ХХХV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

14 серпня 2018 року на засіданні президії Дергачівської районної ради VІІ скликання розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

13 серпня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуті питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

Сьогодні, 14 серпня святкує свій День народження Вільшанський селищний голова  Литвинов Андрій Олексійович.

Шановний Андрій Олексійович!

У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів.

Сьогодні, 12 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Золотарьов Сергій Васильович.

Шановний Сергій Васильович !

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Бажаємо Вам родинного щастя й добробуту, успіхів, міцного здоров’я, миру, злагоди, шани, здійснення всіх Ваших задумів.

Ради

Районні депутати

Обласні депутати

Дата проведення

Дергачівська

міська рада

Стрілець В.П

Зєнькова Н.О

Остапенко О.П

 

25.08.2018

Детальніше...

14 серпня 2018 року о 09.30 годині відбудеться засідання президії Дергачівської районної ради VІІ скликання

Детальніше...

13 серпня 2018 року о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

08 серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

Детальніше...

Букет 14.07.16Сьогодні, 08 серпня святкує свій День Народження депутат Дергачівської районної ради Квартенко Євген Олексійович

Шановний Євген Олексійович !

Щиро вітаємо Вас зі святом, бажаємо добробуту, міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх найзаповітніших планів і задумів! Нехай завжди Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

 

08 серпня 2018 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

Сьогодні 04 серпня святкує свій День народження депутат Харківської обласної ради Тітов Дмитро Миколайович

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Зичимо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії та завжди плідної праці, яка б приносила виключно задоволення і бажання безперестанно робити нові професійні звершення.

Бажаємо, аби колесо Фортуни завжди оберталося в Вашу користь, а злагода, благополуччя та сімейний затишок ніколи не покидали Вашої оселі. Зі святом!

01 серпня 2018 року відбулося засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району» та постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

Відповідно до Плану проведення заходів державного фінансового контролю на І квартал 2018 року фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби проведено ревізії селищних бюджетів та фінансово-господарської діяльності Вільшанської та Слатинської селищних рад Дергачівського району Харківської області за період з 01.01.2014 по 01.04.2018 року.

Детальніше...

01 серпня 2018 року о 08.30 год. відбудеться засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району» та постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

30 липня 2018 року відбулося засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району» та постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

30 липня 2018 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності на якій буде розглянуте питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району» у 2018р.»

Сьогодні 22 липня святкує свій День народження
депутат Дергачівської районної ради
Довбій Сергій Миколайович

Щиро вітаємо Вас зі святом, зичимо міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Сьогодні 20 липня святкують свій День народження
депутати Дергачівської районної ради
Андрющенко Володимир Володимирович
та
Луценко Іван Миколайович

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів.

 

Запрошення щодо участі у міжнародному семінарі

Інформація

 

 

18 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

 

18 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

 

18 липня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Детальніше...

17 липня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуті питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

17 липня 2018 року о 10.00 годині відбулось засідання Робочої комісії по визначенню кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин Дергачівського району" у 2018 році.

 

18 липня 2018 року о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків Детальніше...

18 липня 2018 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

16 липня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуті питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

17 липня 2018 року о 10.00 годині відбудеться Робоча комісія по визначенню кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин Дергачівського району" у 2018 році.

 

 

17 липня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів Детальніше...

Сьогодні 15 липня святкує свій День народження голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв

Шановний Геннадію Юрійовичу!

Колектив Дергачівської районної ради від щирого серця вітає Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя і добробуту, прихильності долі та здійснення задумів!
Нехай ваша енергійнійсть, душевність і людянність привертають до Вас нових надійних друзів. Нехай примножуються Ваші плани та прагнення, а зусилля і справи сприяють розквіту нашої дергачівщини.

 

16 липня 2018 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

Відповідно до рішення позачергової XXXIV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 10 липня 2018 року оголошується конкурсний добір претендентів на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Дергачівської районної ради Харківської області

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Дергачівської районної ради Харківської області

Відповідно до рішення позачергової ХХХІV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 10 липня 2018 року оголошується конкурсний добір претендентів на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради

Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради

 

 

 

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв підписав розпорядження про скликання  ХХХV сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:    І. Скликати ХХХV сесію районної ради VІІ скликання з 16 липня 2018 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХХХV сесії районної ради VІІ скликання 14 серпня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Детальніше...

10 липня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХХIV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

10 липня 2018 року на засіданні президії Дергачівської районної ради VІІ скликання розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

09 липня 2018 року на засіданні постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, яке було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

10 липня 2018 року о 09.00 годині відбудеться засідання президії Дергачівської районної ради VІІ скликання

Перелік питань:

Детальніше...

Щиро вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом!

Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією. І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.

Переконаний, що разом у тісній співпраці та взаємодії з населенням, громадськими об’єднаннями на засадах партнерства ви гідно будете реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

 

Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.

З повaгою,

Голова районної ради                  Геннадій Лазарєв             

09 липня 2018 року о 15.45 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

04 липня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

02 липня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова.

Детальніше...

Шановні колеги, депутати,
жителі Дергачівського району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди
    державного свята – Дня Конституції України!

     Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.
   Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.
     Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.
    Зі святом вас!

                                                                     З повагою
                                                           Голова районної ради Г.Ю.Лазарєв

27 червня з нагоди Дня Конституції України відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку в м. Дергачі за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець, апарату районної ради, керівництва районної державної адміністрації, депутатів районної ради, представників установ, організацій, служб району, громадських організацій, політичних партій, громадськості та молоді району.

25 червня за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова

Детальніше...

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) у Будинку рад  відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика», Дергачівщину представляла Віра Стрілець, заступник голови районної ради. Проект впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад та Асоціацією міст України, за фінансової підтримки USAID.

Детальніше...

Шановні державні службовці, вітаємо вас з професійним святом!
     Державний службовець - це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність діяльності органів виконавчої влади, стабільний розвиток України та її економічне та політичне майбутнє.
     Шановні державні службовці Дергачівського району!
Щиро бажаємо всім вам витримки і терпіння, душевної рівноваги і комфорту, творчого натхнення та впевненості у завтрашньому дні, нових звершень в ім’я розквіту рідної Дергачівщини! А саме головне – міцного здоров’я, безмежної любові, родинного щастя, достатку та мирного блакитного неба над головою!
     З повагою Дергачівська районна рада

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, у місті Дергачі біля обеліску загиблим воїнам відбувся мітинг і покладання квітів до вічного вогню керівниками служб та управлінь району. У заході також брали участь - радник голови Дергачівської районної ради Петро Кавєрзін, представник народного депутата України Володимира Кацуби Анатолій Луханін.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

БукетСьогодні святкує свій День Народження староста Черкасько-Лозівської сільської ради Малоданилівської громади

Шабалтас Павло Петрович

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам благополуччя, щастя, міцного здоров’я, успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Заступник голови районної ради Віра Стрілець взяла участь у засіданні Правління Асоціації яке відбулося у місті Рогань.

Учасники розглянули поточні питання діяльності Асоціації, обговорили низку питань реформи місцевого самоврядування в Україні, зокрема децентралізації влади та виконання вимог нового законодавства, що стосується роботи місцевих рад.

14 червня, напередодні дня медичного працівника, у місті Дергачі святково відкривали після капітального ремонту стаціонарне відділення комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня».

Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової ХХХІV сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову ХХХІV сесію районної ради VІІ скликання 10 липня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Про скликання позачергової ХХХІV сесії районної ради VІІ скликання

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.