Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

17 вересня  2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

17 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

18 вересня 2019 року о 10.00 та о 10.30 відбудуться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

Детальніше...

18 вересня 2019 року о 08.50 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

18 вересня 2019 року о 08.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

Шановні рятівники !

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді. Спасибі Вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що в вдень і вночі стоїте на варті безпеки. Бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, якомога менше тривожних викликів і безсонних ночей!

         З повагою,
Голова Дергачівської                                           Геннадій Лазарєв
     районної ради

17 вересня 2019 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

17 вересня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Детальніше...

12 вересня Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області був проведений навчальний семінар-практикум «Практика організаційного та інформаційного забезпечення роботи місцевих рад». Відкрили навчальний захід перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.
Серед учасників заходу керуючі справами виконавчих апаратів, керівники організаційних відділів, відділів по роботі з громадськістю та ЗМІ районних, міських рад та ОТГ. У семінарі-практикумі брали участь заступник голови районної ради Віра Стрілець та керуючий справами апарату районної ради Лариса Несміян.
Учасники навчального семінару мали змогу поспілкуватися з колегами та отримати методичні матеріали і зразки документів з питань організаційного та інформаційного забезпечення роботи місцевих рад.

До Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за пошуком роботи звернулася Тройно Інна Олександрівна. Фахівці філії працюють за принципом активна робота з безробітними та активна позиція останніх - це успіх швидкого працевлаштування. Тому під час прийому провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Головко Наталія та безробітня першочергово вирішили скласти відеорезюме, як найефективніший інструмент при працевлаштуванні. Спеціаліст центру зайнятості допомогла безробітній підготувити та скласти шаблон відеорезюме, записати та обробити відзнятий матеріал, а також розмістити його на сторінці центру зайнятості соціальних мережах facebook та youtube, а також відправити роботодавцю для пришвидшення працевлаштування.
Якщо у Вас є бажання безкоштовно навчитися секретам складання результативного відеорезюме, пропонуємо звернутися до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м.Дергачі вул.1Травня 8а. Яким буде саме ваше резюме обирати тільки вам! Створіть своє унікальне відеорезюме!

Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет - технологій.

Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту - зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», аналітична та статистична інформація про ринок праці та діяльність державної служби зайнятості, можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності. А також, доступність до ресурсу не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Аndroid та Аррlе.

Метою впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

12 вересня Малоданилівська селищна рада відкривала міні-проекти, що стали переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2019 році. Радо вітав учасників міні-проектів та почесних гостей Малоданилівський селищний голова Олександр Гололобов. Урочисті відкриття відбулися за участі голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва, першого заступника голови Дергачівської райдержадміністрації Інни Гаплєвської, координатора центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галини Пронькіної, депутата Харківської обласної ради Людмили Гасан.

Детальніше...

Найвищу нагороду – Гран-прі, Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв дитячої та юнацької творчості «INTER FEST KITEN» у м.Кітен в Болгарії, отримав під час літніх канікул зразковий аматорський хореографічний колектив «Веселка» комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури» Дергачівської районної ради.
Участь хореографічного колективу в Міжнародному фестивалі-конкурсі, що проходив на Чорноморському узбережжі у телевізійному дитячому таборі «Вместе», відбулася за фінансової підтримки Дергачівської районної ради.
Вітаємо колектив зразкового аматорського хореографічного колективу «Веселка» та керівника колективу Аллу Богуславець з найвищою нагородою Міжнародного фестивалю.

 

У Дергачівському районі завершено реалізацію ще чотирьох міні-проєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Відбулося вручення сертифікатів проєктам-переможцям. У заході брали участь – голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, депутат Харківської обласної ради Дмитро Тітов, начальник управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Наталія Давидова, Токарівській сільський голова Наталія Омельченко, керівники закладів та конкурсанти.

Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання  ХLVІIІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати ХLVІІІ сесію районної ради VІІ скликання з 16 вересня 2019 року.
ІІ. Провести пленарне засідання ХLVІІІ сесії районної ради VІІ скликання 16 жовтня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Про скликання ХLVІІІ сесії районної ради VІІ скликання

Про внесення доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 04 вересня 2019 року № 62

2 вересня 2019 року на посаду начальника Слобожанського управління ГУ ДФС у Харківській області була призначена Гавриленко Марія Юріївна.


Шановна Марія Юріївна!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на посаду начальника Слобожанського управління ГУ ДФС у Харківській області!
Упевнений, що Ваш професіоналізм та самовіддана праця на цій відповідальній посаді, Ваші конструктивні ідеї працюватимуть на перспективу та майбутнє нашої держави.
Нехай в усіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста робота приносить задоволення і творчі здобутки.
Бажаю Вам невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, міцного здоров'я, добробуту та благополуччя!


З повагою
Голова районної ради                   Геннадій Лазарєв

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової ХLVІI сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову ХLVІІ сесію районної ради VІІ скликання 24 вересня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Про скликання позачергової ХLVІІ сесії районної ради VІІ скликання

Детальніше...

З Першим дзвоником та початком нового навчального року привітали сьогодні вчителів та учнів ліцеїв міста Дергачі заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, перший заступник Дергачівської державної адміністрації Інна Гаплєвська, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кісіль.

1 вересня в деяких закладах середньої освіти району розпочалися урочисті заходи до Дня першого дзвоника.
Токарівський ліцей вітав сьогодні дітлахів, що впершепереступили поріг навчального закладу. У заході брали участь голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, Почесний громадянин Дергачівського районну Костянтин Жидков, Токарівський сільський голова Наталя Омельченко, депутат Дергачівської районної ради Роман Кушнарьов.
Геннадій Лазарєв привітав учителів та учнів з початком нового навчального року і подарував учням ліцею спортивні м'ячі для навчання та дозвілля.

 

Відбувся робочий виїзд голови районної ради Геннадія Лазарєва та першого заступника голови райдержадміністрації Інни Гаплєвської щодо контролю з підготовки об’єктів закладів загальної середньої освіти

до нового навчального року. Закінчується утеплення  фасадів закладів освіти -«Дергачівський ліцей №2», «Токарівський ліцей», «Слатинський ліцей», «Великопроходівський ліцей». Утеплення фасадів відбулося за рахунок    субвенцій з державного бюджету в сумі 10 млн. грн. та коштів районного бюджету в сумі 18 млн. 700 тис. грн.

 

29 серпня на базі «Дергачівського ліцею №3» управлінням освіти, культури і туризму Дергачівської районної адміністрації був проведений районний освітньо-культурний форум, у якому взяли участь колективи двадцяти двух закладів загальної середньої освіти, двадцяти восьми закладів дошкільної освіти та представники сфери культури Дергачівського району. На форум, привітати освітян району з наступаючим новим навчальним роком, завітали голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль.

Детальніше...

З нагоди Дня пам’яті захисників України, 29 серпня 2019 року на Дергачівщині відбулися заходи з ушанування пам'яті воїнам, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У заході брали участь - голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, представники районної державної адміністрації, міської ради, депутати різних рівнів, воїни АТО та ООС.

28 серпня на Дергачівщині розпочалися урочисті відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.
У заходах брали участь голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, координатор центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Пронькіна, депутати Харківської обласної ради Тетяна Деменко та Людмила Гасан, Солоницівський селищний голова Василь Шабатько, Конкурсанти в особі батьківських рад та громадської організації «Фонд розвитку громад», керівники та колективи закладів. Відбулося вручення Сертифікатів про реалізацію проектів переможців.

Детальніше...

букет24 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради


Романович Сергій Володимирович

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Бажаємо Вам родинного щастя й добробуту, успіхів, міцного здоров’я, миру, злагоди, шани, здійснення всіх Ваших задумів.

 

23 серпня на Дергачівщині відбулися урочисті заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Свято розпочалося з урочистого підняття Державного Прапора України на площі Перемоги міста Дергачі. Участь в урочистому заході взяли голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації Антон Козлоков, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості.

Шановний Сергію Івановичу!

Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпної творчої енергії та реалізації усіх планів і задумів.
Переконані, що Ваш невичерпний творчий та професійний потенціал, життєва мудрість і багатий досвід роботи стануть надійним підґрунтям для нових вагомих здобутків на благо нашої рідної Харківщини. Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!


З глибокою повагою,
Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв
Заступник голови районної ради Віра Стрілець
Депутатський корпус та виконавчий апарат Дергачівської районної ради

Сьогодні, 22 серпня святкує свій День народження Малоданилівський селищний голова Гололобов Олександр Олександрович.

Шановний Олександре Олександровичу !

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Вітання 22.08.2019

Шановні колеги, депутати районної ради та жителі Дергачівського району!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та з Днем Незалежності України – величними святами нашої Державності.
Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.
Переконаний: ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна єдність, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав і буде шанованою у світі.
З нагоди величного свята бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.
Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.
Зі святами Вас!

З повагою,
Голова районної ради                                     Геннадій Лазарєв

Букет_23Сьогодні, 22 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Пономаренко Сергій Андрійович.

Шановний Сергій Андрійович !

 Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

Під час вибору професії важливо розуміти не лише зміст майбутньої роботи, підходити до цього свідомо, а й знати вимоги професії до працівника. Детальніше...

Один із напрямків активної політики зайнятості населення на ринку праці є громадські роботи, які організовуються місцевими органами влади у співпраці зі службою зайнятості.

 

Детальніше...

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості впроваджує в своїй роботі нову інтерактивну програму - профорієнтаційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Даний продукт дозволяє урізноманітнити процес пізнання світу професій сучасною молоддю. Детальніше...

Сьогодні, 17 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Фісун В'ячеслав Олександрович.

Шановний В'ячеслав Олександрович !

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.

Сьогодні, 17 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Безрук Михайло Васильович

Шановний Михайло Васильович !

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!

Сьогодні, 14 серпня святкує свій День народження Вільшанський селищний голова  Литвинов Андрій Олексійович.

Шановний Андрій Олексійович!

У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів.

Сьогодні, 12 серпня святкує свій День народження депутат Дергачівської районної ради Золотарьов Сергій Васильович.

Шановний Сергій Васильович !

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Бажаємо Вам родинного щастя й добробуту, успіхів, міцного здоров’я, миру, злагоди, шани, здійснення всіх Ваших задумів.

З метою надання якісних соціальних послуг кожному клієнту Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості сприяє впровадженню нових форм та методів обслуговування.

Детальніше...

На сьогодні державна служба зайнятості є сучасною сервісною установою, що створена для реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій на всій території України. Кожного дня фахівці служби зайнятості вирішують актуальні питання ефективного задоволення сподівань і потреб клієнтів, які звертаються за допомогою. Для якісного та оперативного виконання завдань служба зайнятості постійно рухається вперед, впроваджуючи інноваційні форми та нові методи роботи у власну діяльність. Детальніше...

З 05.08.2019 року по 09.08.2019 року в Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості пройшов гендерний тиждень, у рамках якого безробітні громадяни взяли участь у тренінгових заняттях на теми : «Професійне самовизначення у рамках гендерного питання», «Активне працевлаштування», «Особистість. Дім. Кар’єра» тощо.

 

 

Детальніше...

Букет 14.07.16Сьогодні, 08 серпня святкує свій День Народження депутат Дергачівської районної ради Квартенко Євген Олексійович

Шановний Євген Олексійович !

Щиро вітаємо Вас зі святом, бажаємо добробуту, міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх найзаповітніших планів і задумів! Нехай завжди Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

 

06 серпня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLVI сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

Сьогодні 04 серпня святкує свій День народження депутат Харківської обласної ради Тітов Дмитро Миколайович

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Зичимо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії та завжди плідної праці, яка б приносила виключно задоволення і бажання безперестанно робити нові професійні звершення.

Бажаємо, аби колесо Фортуни завжди оберталося в Вашу користь, а злагода, благополуччя та сімейний затишок ніколи не покидали Вашої оселі. Зі святом!

02 серпня 2019 року о 10.00 відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано питання «Про внесення змін до рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1048-40 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами)» внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради

 

02 серпня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків з питання "Про внесення змін до рішення ХL сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 18 грудня 2018 року № 1048-40 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

У зв’язку із значною кількістю випадків травмування сторонніх залізничному транспорті осіб, випадків травмування дітей віком до 16 років та з метою підвищення рівня профілактично-роз’яснювальної роботи щодо безпеки громадян на залізничному транспорті, регіональна філія «Південна залізниця» виробничого підрозділу «Харківська дистанція колії», з метою попередження використання населенням несанкціонованих переходів залізничного транспорту у невстановлених та необладнаних місцях переходу, надає інформацію про випадки, що трапилися на території Харківської дистанції колії у 2019 році Детальніше...

23 липня 2019р. о 10.00 год. відбулося засідання Робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району»

 

Сьогодні 22 липня святкує свій День народження
депутат Дергачівської районної ради
Довбій Сергій Миколайович

Щиро вітаємо Вас зі святом, зичимо міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Сьогодні 20 липня святкують свій День народження
депутати Дергачівської районної ради
Андрющенко Володимир Володимирович
та
Луценко Іван Миколайович

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів.

 

Сьогодні 15 липня святкує свій День народження голова Дергачівської районної ради Геннадій Юрійович Лазарєв

Шановний Геннадію Юрійовичу!

Колектив Дергачівської районної ради від щирого серця вітає Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя і добробуту, прихильності долі та здійснення задумів!
Нехай ваша енергійнійсть, душевність і людянність привертають до Вас нових надійних друзів. Нехай примножуються Ваші плани та прагнення, а зусилля і справи сприяють розквіту нашої Дергачівщини.

 

Шановний Володимире Михайловичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого народження!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і щастя!

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях завжди буде наповнений світлими подіями та великими досягненнями!

Сьогодні свій ювілей відзначає Якушко Петро Миколайович, заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

 

Шановний Петро Миколайович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого особистого ювілею!
Бажаємо Вам щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців!
Хай Ваш життєвий і професійний шлях завжди буде наповнений великими досягненнями, кожен Ваш день дарує тепло людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість!
Міцного Вам здоров’я, душевного тепла, невичерпної енергії, наснаги, благополуччя та родинного затишку!

З повагою,

голова Дергачівської районної ради                      Г. Ю. Лазарєв

 10 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків де було розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

09 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

09 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

09 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу де було розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

23 липня 2019 року о 10.00 відбудеться робоча комісія щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району», де буде розглянуте питання «Про присвоєння звання “Почесний громадянин Дергачівського району”».

 

Дергачівська районна рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку приватизації комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, затвердженого рішенням ХLV сесії Дергачівської районної ради VII скликання від 11 червня 2019 скликання від 11 червня 2019 року № 1196-27 «Про приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область» буде здійснено продаж нежитлової будівлі за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область.
Інформаційне повідомлення щодо умов продажу вказаної нежитлової будівлі розміщено на сайті «ProZorro» - мала приватизація.


Дергачівська районна рада

08 липня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

10 липня 2019 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків Детальніше...

Сьогодні, 05 липня за участі  Голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, представників народного депутата України Володимира Кацуби, депутатів Дергачівської районної та міської рад, районних служб та небайдужих мешканців нашого рідного міста було проведено День довкілля та прибрано прибережну зону річки Лопань на території Дергачівської міської ради.Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони правопорядку.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Ми впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

Особлива вдячність ветеранам органів внутрішніх справ, які сьогодні передають свій безцінний досвід молодим. Низько вклоняюсь матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян.

Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

З повaгою,

Голова районної ради          Геннадій Лазарєв

09 липня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

09 липня 2019 року о 13.00 відбудеться  постійна комісія Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності Детальніше...

09 липня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Детальніше...

08 липня 2019 року о 12.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів Детальніше...

01 липня за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
В ході апаратної наради були розглянуті питання:
1.Про підготовку до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
2.Про підсумки проведення в районі ЗНО та випускних вечорів.
3.Про встановлення систем термінового виклику поліції в закладах освіти району.
4.Про послуги щодо комплексу робіт по очищенню стічних вод.
5.Про проведення семінару для органів місцевого самоврядування щодо нотаріальних дій, що здійснюються органами місцевого самоврядування.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання ХLVІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати ХLVІ сесію районної ради VІІ скликання з 08 липня 2019 року.
ІІ. Провести пленарне засідання ХLVІ сесії районної ради VІІ скликання 06 серпня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5). Детальніше...

З 27 червня на Дергачівщині в загальноосвітніх закладах району розпочалися випускні вечори. В цей день, за давньою традицією, вже колишні учні шкіл прощаються з рідними стінами своїх навчальних закладів та приймають на свою адресу теплі вітання та побажання успіхів і досягнень у майбутньому від учителів, батьків, гостей. Так випускників «Безруківського ліцею», «Дергачівського ліцею №3» вітав голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, а випускників «Дергачівського ліцею №1», «Дворічнокутянського ліцею» - заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець. Керівники району побажали випускникам знайти свій шлях у житті, не боятися труднощів і бути щасливими, 28 червня у м. Дергачі на площі Перемоги відбувся загальноміський випускний бал та святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!. Захід відкрили голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, голова Дергачівської райдержадміністрації Костянтин Жидков, виконуюча обов’язки Дергачівського міського голови Катерина Бондаренко, перший заступник Дергачівського міського голови Вадим Кисіль, заступник начальника управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Катерина Скрипка. Геннадій Лазарєв передав щирі вітання випускникам та педагогічним колективам навчальних закладів від народного депутата України Володимира Кацуби та депутатського корпусу Дергачівської районної ради.

24 червня в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради голова районної державної адміністрації та голова районної ради провели церемонію нагородження державних службовців з нагоди Дня державної служби України та спортсменів за перемогу на чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів та дорослих в м. Штольберг (Німеччина).

21 червня біля обеліску «Вічний вогонь» у м.Дергачі відбулося покладання квітів воїнам-визволителям, що загинули у роки Другої світової війни. Реквієм присвячений сумній даті в нашій історії – 22 червня 1941 року, коли гітлерівські війська віроломно вторглися на нашу землю. У заході взяли участь керівники району та міста, депутати різних рівнів, представники служб та організацій. Від Дергачівської районної ради покладав квіти до Вічного вогню радник голови районної ради Петро Кавєрзін, від народного депутата України Володимира Кацуби помічник Анатолій Луханін.

Дергвчівський районний будинок культури в рамках проведення відкритого фестивалю ретро музики "Меломанія" запрошує всіх жителів та гостей міста 21 червня на головну площу міста.

 

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку про приватизацію комунального майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Дергачівської району Харківської області, затвердженого рішенням ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року № 1192-23, Дергачівською районною радою оприлюднюються рішення ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 11 червня 2019 року, № 1193-24 «Про затвердження Переліку комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, що підлягає приватизації». № 1196-27 «Про приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вулиця Сумський шлях (вулиця Петровського), 163-У, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область».

   День медичного працівника в Україні традиційно відзначається у третю неділю червня. Напередодні професійного свята у районному Будинку культури 13 червня відбулися урочистості за участі голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва, голови Дергачівської райдержадміністрації Костянтина Жидкова, інших почесних гостей.
    Відбулося нагородження з нагоди Дня медичного працівника. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі медицини, Почесними грамотами та Подяками голови Харківської обласної державної адміністрації, голови Харківської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА, голови Дергачівської районної ради та голови Дергачівської райдержадміністрації, директора КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» були нагороджені кращі медики району.
    З нагоди професійного свята на урочисту сцену районного Будинку культури була внесена корзина з квітами від народного депутата України Володимира Кацуби, а представниць медицини прекрасної статі помічники народного депутата України вітали букетами квітів. Захід провела комунальна установа «Дергачівський районний Будинок культури» Дергачівської районної ради, яка подарувала медикам району чудовий святковий концерт.

11 червня 2019 року відбулося пленарне засідання ХLV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

 

 

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

10 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання  з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

11 червня 2019 року о 09.15 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Детальніше...

10 червня  2019 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків

Детальніше...

05 червня голова районної ради Геннадій Лазарєв, голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, взяли участь у підведенні підсумків роботи Дергачівського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області за 5 місяців поточного року.
Керівники району передали особовому складу 85 комплектів спецодягу, яке було придбано на виконання «Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в Дергачівському районі на період 2017-2019 років».

04 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

31 травня, напередодні міжнародного Дня захисту дітей, силами служби у справах дітей Дергачівської райдержадміністрації, за підтримки Дергачівської районної ради, райдержадміністрації та спонсорів у м.Дергачі відбулося яскраве свято для дітей району.
Серед почесних гостей, що вітали в цей день дітей та батьків – заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець та помічник народного депутата України Володимира Кацуби Сергій Стасєв. Гості побажали дітям здоров’я, успіхів і щасливого майбутнього. Сергій Стасєв передав дітлахам кульки та подарунки від народного депутата України Володимира Кацуби.
Як завжди в нашому районі, свято продовжилося концертною програмою, солодощами, веселими атракціонами та катанням на конях Дергачівської юнацької кінно-спортивної школи.

Голова районної ради Геннадій Лазарєв взяв участь у пленарному засіданні ХХ сесії обласної ради.

Під час засідання вносилися зміни до обласного бюджету та семи регіональних програм: економічного і соціального розвитку на поточний рік; соціального захисту населення на 2016-2020 роки; розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019-2021 роки; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019 рік; розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області до 2023 року; інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018-2020 роки.

Детальніше...

30 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

30 травня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Детальніше...

04 червня 2019 року о 08.30 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

Члени районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей оглянули стан підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року
Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Гилун, представники управління Держпродспоживслужби в Дергачівському районі–члени районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей з виїздом до ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» оглянули стан підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року.
Влітку 2019року в санаторії «Курорт Березівські мінеральні води» матимуть змогу оздоровитися та відпочити учні, діти дошкільного віку та пільгового контингенту.

27 травня в м.Дергачі відбулося урочисте відкриття пришкільных таборів денного перебування дітей. Під час відпочинку діти матимуть змогу займатися в гуртках за різними напрямами позашкільної освіти, брати участь у творчих конкурсах, спортивних змаганнях, їздити на екскурсії, до театру тощо. Також для дітей організовано дворазове харчування.
В урочистому відкриття пришкільних таборів денного перебування дітей взяла участь заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, яка привітала дітлахів з початком літніх канікул і побажала щасливого відпочинку.

Сьогодні, 24 травня, в закладах середньої освіти району відбулися урочистості з нагоди Останнього шкільного дзвоника. Випускників, які рушають у доросле життя, вчителів, батьків у цей святковий день вітали почесні гості. Так у святкових заходах у «Безруківському ліцеї» та «Дергачівському ліцеї №2» брав участь голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв. За активну життєву позицію, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальне ставлення до процесу навчання   Грамотами голови районної ради Г. Лазарєва було нагороджено  колективи «Безруківського ліцею» та «Дергачівського ліцею №2».

 

Голова районної ради сердечно подякував вчителям за їх самовіддану працю, за турботу і знання, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість, випускникам -  амбітних планів і величних звершень, а всім школярам – гарного та веселого відпочинку на канікулах.

Серед почесних гостей, що брали участь  в урочистостях у «Дергачівському ліцей№1»  - голова Дергачівської районної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, яка побажала дорогим випускникам світлої дороги у самостійне життя, вірних друзів та завжди пам’ятати своїх наставників та рідну школу.

Долучайся 21.05.2019

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають всесвітній День вишиванки. Колектив Дергачівської районної ради долучився до свята національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців.

15 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

15 травня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу

Детальніше...

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

13 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

14 травня 2019 року о 13.00 відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

Детальніше...

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.