Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

09.06.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

03.06.2020

Вітаємо з Днем народження Руслану Юріївну Мицай – начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату Дергачівської районної ради
Шановна Руслана Юріївна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, безмежного людського щастя, сімейного добробуту!
Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

03.06.2020

Шановні дергачівці!
Станом на 09:25 годину ранку 03 червня 2020 року підтверджено ще 2 випадки зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок – село Безруки,
1 випадок – смт Козача Лопань.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 22 особи.

На обласному та місцевому рівні створюються всі належні умови для підтримки дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу.
01 червня голова районної ради Геннадій Лазарєв, депутат обласної ради Людмила Гасан та місцеві голови відвідали дитячі будинки сімейного типу родини Білослюдцевих в селі Малі Проходи Проходівської сільської ради, родини Юр'євих у місті Дергачі, родини Дегтяр в селі Дворічний Кут Полівської сільської ради, родини Зубенків в селі Безруки Безруківської сільської ради.
"Сьогодні День захисту дітей. Висловлюю велику вдячність кожній дергачівській родині та дитячим будинкам сімейного типу, які турбуються та піклуються про підростаюче покоління. Це прояв небайдужісті до дитячої долі, милосердя і великої любові до дітей. Все, що ми робимо, робимо заради дітей, аби зробити їх життя світлим, теплим», - сказав голова району.
Геннадій Лазарєв, Людмила Гасан, Віра Стрілець, Інна Гаплєвська побажали дітям рости щасливими і успішними та подарували солодощі, а дорослим подякував за теплу атмосферу, яку вдалося створити в дитячому будинку, і сердечну підтримку маленьких українців у складні хвилини їхнього життя.

 

28 травня, газета Верховної Ради України «Голос України» опублікувала Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короно вірусної хвороби (COVID-19) (http://www.golos.com.ua/article/331317), де передбачені важливі зміни в законодавстві, спрямовані на підтримку бізнесу в період карантину. Зокрема йдеться про допомогу по частковому безробіттю.

Детальніше...

Оперативно реагує на звернення голови районної ради Геннадія Лазарєва та активно підтримує начальник Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» Віталій Пономарь щодо надання допомоги медичному закладу Дергачівського району.
27 травня лікарня ім. П.М. Агеєнка смт Вільшани КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради» отримала від Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» засоби індивідуального захисту – 10 захисних щитків, 1000 медичних масок, 100 літрів дезінфікуючих засобів.

Такі явища, як «зарплата в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.
Перш за все, це втрата страхового стажу для призначення пенсії. Сьогодні працівники не бачать проблем в отриманні «тіньової» заробітної плати, оскільки до кишені надходять «чисті доходи». Коли вони надають згоду працювати на таких умовах, то самі позбавляють себе соціальних гарантій.

Детальніше...

25 травня 2020 року відбулося пленарне засідання позачергової LІV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

1. Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами).

  Детальніше...

Співпраця Дергачівської районної філії з роботодавцями у період карантину направлена на інформування щодо можливості отримання компенсації витрат по частковому безробіттю з метою протидії наслідкам пандемії.
Так, 20 травня керівництво філії підписало договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину з ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ПАТ «Укрпрофоздоровниця» та ФОП Городничим Б.В. Згідно договору 94 наймані працівника санаторію отримають допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки за кожну годину втраченого робочого часу. Наймані працівники підприємця також мають змогу отримувати компенсацію заробітної плати через вимушене скорочення тривалості робочого часу.

Детальніше...

Шановний Миколо Євгеновичу!
У цей прекрасний весняний день прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Бажаємо, щоб Ваше життя було сповнене добром, любов’ю близьких і повагою друзів!
Бадьорості, завзяття і міцного здоров’я! Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм, яскравими подіями, душевними зустрічами і плідною працею!

Шановні дергачівці!
Вітаю усіх Вас із чудовим святом української культури – з Днем вишиванки!
Вишиванка – це наш національний оберіг! Вона символізує зв'язок поколінь, високі патріотичні почуття в серці кожного українця!
Бажаю всім нам пам'ятати та примножувати добрі українські традиції!
Щиро зичу здоров'я та радості, натхнення та чудового настрою!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

21.05.2020

Колектив Дергачівської районної ради щиро вiтає з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

20.05.2020

20 травня представники Дергачівської районної ради взяли участь у роботі навчального семінару-практикуму під головуванням голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова з питань кадрового та правового забезпечення роботи місцевих рад для керуючих справами, спеціалістів з кадрових і правових питань, землевпорядників виконавчих апаратів місцевих рад.

Нагадуємо, що спливає строк подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація). Останній день подачі зазначеної декларації - 31 травня 2020 року.

Відповіді на найбільш поширені питання щодо заповнення декларацій можна отримати з таких джерел:

Крім того, у НАЗК працює «гаряча лінія» +38 (044) 200-06-94.

19.05.2020

Шановні сімейні лікарі Дергачівського району!
Щиро вітаю Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми святкуємо щороку 19 травня!

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше, особливо сьогодні, в умовах пандемії коронавірусу, коли “на передовій” знаходяться лікарі первинної ланки.
Я переконаний, що своєю сумлінною працею і зусиллями Ви робите вагомий внесок в розвиток сімейної медицини Дергачівщини!
Хай Ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет, хай завжди квітне серед Вас, порозуміння, злагода й повага!
Щиро бажаю Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.
Голова районної ради          Геннадій Лазарєв

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 095-46-91-429.

19.05.2020 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради питання: Детальніше...

18.05.2020 року о 08.30 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради питання

Детальніше...

Шановні мешканці Дергачівського району!
Від щирого серця вітаю вас з прекрасним родинним святом – Міжнародним днем сім'ї!
Сім'я, родина, рід – головні надбання людського суспільства, які були і залишаються осередком збереження духовних і культурних традицій нації, берегинею людських цінностей та історичної спадкоємності поколінь, до яких, ми, українці, завжди ставилися з особливою святістю та повагою. Адже саме у родині ми відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов і душевний затишок.
Нехай сімейні традиції зближують нас, роблячи всіх добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті – надійну фортецю, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!
Шановні дергачівці, вітаю вас з родинним святом та бажаю кожній сім'ї щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, миру, злагоди та любові.
Зі святом Вас!
З повагою
голова районної ради Геннадій Лазарєв

15.05.2020 року о 09.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової LІV сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову LІV сесію районної ради VІІ скликання 25 травня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Про скликання позачергової LІV сесії районної ради VІІ скликання Детальніше...

18.05.2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де буде розглянуте питання: Детальніше...

19.05.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

15.05.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

14 травня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

Ініціативу директора комунального закладу «Дергачівський ліцей №1» імені Данила Бакуменка» Ніни Зєнькової підтримали голова районної ради Геннадій Лазарєв та депутати районної ради.
Необхідні зміни до районного бюджету внесли 11 лютого 2020 року під час пленарного засідання L сесії районної ради VІІ скликання.
Під час робочої поїздки до Дергачівського ліцею №1 голова районної ради Геннадій Лазарєв, депутат районної ради Ніна Зєнькова, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Давидова ознайомилися з проєктом реконструкції ліцею, обговорили технічні завдання та терміни виконання проєктних робіт.

Відповідно до наказу ГУНП в Харківській області від 08 травня 2020 року № 107 о/с Дергачівське відділення поліції ГУНП в Харківській області очолив підполковник поліції Артем Алікович Аргунов.
Офіційне представлення відбулося 13 травня 2020 року за участю керівництва району.

Бригади дорожників ДП «Дороги Харківщини» розпочали в селі Безруки поточний ремонт дороги, яку не ремонтували 20 років та виконують роботи з експлуатаційного ремонту під'їзду до села Слатине.
Голова районної ради Геннадій Лазарєв, Слатинський селищний голова Олег Гура, Безруківський сільський голова Микола Шабалтас ознайомилися з ходом робіт експлуатаційного ремонту під'їзду до села Слатине (укладання суцільного асфальтобетону, ліквідація ямковості дороги місцевого значення, ділянки дороги 560 м та 146 м), з ходом поточного ремонту під'їзду до села Безруки (ділянка дороги приблизно 3 км).
Роботи тривають!

14.05.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

Голова районної ради Геннадій Лазарєв разом з дітками поклали квіти до обеліску «Висота Петрищева» та вшанували пам'ять воїнів, які загинули при звільненні Польової.
На автошляху Дергачі-Польова, на місці запеклого бою, на висоті 201,7, яку називають висотою Петрищева, встановлено обеліск «Висота Петрищева».
15 серпня 1943 року старший лейтенант Петрищев В.П. разом з групою із 16 бійців штурмом оволоділи опорним пунктом гітлерівців біля села Польова. Після запеклого бою, з 17 бійців залишилися живими, пораненими та контуженими лейтенант Петрищев В.П., молодший лейтенант Женченко В.В., старший сержант Поліканов Г.П., сержант Бреусов В.Б, яким було присвоєно звання Героїв Радянського Союзу.
Ми, наші діти, онуки та правнуки повинні знати і пам’ятати, якою дорогою ціною заплатив український народ за участь у Другій світовій війні – це високий приклад для наслідування, – значив Геннадій Лазарєв.

08.05.2020

Депутати Дергачівської районної ради відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни напередодні 75-ї річниці Великої Перемоги.

За період введення карантину з 12 березня по 30 квітня 2020 року статус безробітного отримали 523 особи, 381 особа або 73% з них були звільнені в період карантину. Протягом цього ж періоду 2019 року статус безробітного отримали 190 громадян.
Найбільша кількість громадян звільнені з промислових підприємств – 51%, займалися оптовою чи роздрібною торгівлею -11%, з галузі охорони здоров’я – 8%, з державного управління – 7%.

Детальніше...

Традиційно, у переддень світлого і величного Дня Перемоги, голова районної ради відвідав за місцем проживання та привітав ветеранів - жителів міста Дергачі.
Саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку! З кожним роком їх стає все менше. Це люди, які під час війни були дітьми або зовсім молодими. Бойові рани та роки роблять свою справу. На сьогоднішній день, їх у районі залишилося всього 63.
Цього передсвяткового дня вітання приймали Пилип Юхимович Касатонов, Павло Іванович Бугай, Павло Андрійович Присяжний.
У ході відвідин Геннадій Лазарєв поспілкувався з ветеранами та поцікавився їх побажаннями. Найважливіше, щоб кожен з вас, ветеранів, відчував підтримку та увагу, як районної влади, так і мешканців району. Ви на свої плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Ми в неоплатному боргу перед вами за ваш подвиг і вашу Перемогу, – відзначив голова району.
Геннадій Юрійович вручив ветеранам продуктові набори та привітав з наступаючим святом, побажав добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякував за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки.

Детальніше...

05.05.2020

05 травня заступник голови районної ради Віра Стрілець спільно з радником голови районної ради Інною Гаплєвською, головним спеціалістом відділу з питань кадрового забезпечення та роботи з розпорядчими документами виконавчого апарату районної ради Віктором Гилуном особисто завітали у домівки ветеранів аби висловити вдячність та шану героям за їх неоціненний подвиг.
Віра Стрілець та Інна Гаплєвська привітали з 75-ю річницею Перемоги мешканців міста Дергачі, ветеранів війни Івана Ілліча Андрієнка та Віктора Івановича Кузнєцова.
Заступник голови районної ради та радник голови районної ради відвідали село Безруки, де разом з Безруківським сільським головою Миколою Шабалтасом привітали ветерана Другої світової війни Пелагію Іванівну Медведєву.
В знак пошани всім ветеранам вручили продуктові набори та побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що, пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати LІІІ сесію районної ради VІІ скликання з 13 травня 2020 року.
ІІ. Провести пленарне засідання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання 16 червня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 04 травня 2020 року № 20 «Про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання»

Детальніше...

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

Детальніше...

Національним агентством України з питань державної служби з метою забезпечення розвитку ринку освітніх послуг у сфері професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування, організації електронної взаємодії суб'єктів надання освітніх послуг та учасників професійного навчання, створено Портал управління знаннями на якому розміщується інформація про наявні загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації, освітньопрофесійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Детальніше...

30 квітня, напередодні Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, керівництво та працівники виконавчого апарату Дергачівської районної ради долучилися до впорядкування прилеглої території пам'ятника воїнам–визволителям у селі Лужок.

Олександр Васильович успішно керував містом Дергачі 30 років! За цей період йому вдалося зробити багато гарних, добрих справ: працював, створював, для життя, для людей! Він завжди випереджав свій час, він був завжди попереду – особистість неординарна, яскрава, унікальна.
Олександр Васильович назавжди залишиться в історії нашого міста, района, області, в історії нашої країни. Ніщо і ніхто не зможе змінити його ролі в становленні Дергачівщини. Він завжди буде яскравим прикладом для багатьох політиків, господарників, які, рівняючись на нього, будуть намагатися зробити стільки ж багато добрих справ, скільки зробив він.
Вічна пам'ять і глибока повага сучасників і послідовників.

Оперативно відгукнувся начальник Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» Віталій Пономарь на звернення голови районної ради Геннадія Лазарєва щодо надання допомоги медичному закладу Дергачівського району.
28 квітня КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» отримала від Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» засоби індивідуального захисту – 500 медичних масок, 500 медичних рукавиць, 500 бахіл, 50 літрів дезінфікуючих засобів.

Асоціація звернулася до Президента України з проханням ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів. 
 
Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов від імені усіх Членів Асоціації звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати Закон України N2653 «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», прийнятого Верховною Радою України 16 квітня 2020 року.
 

Детальніше...

Привезенням засобів та обладнання, необхідних для подолання епідемії COVID-19, яке досі курував Офіс Президента, надалі займатиметься Міністерство охорони здоров’я України. Про це йшлося на щоденній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під головуванням Володимира Зеленського.
«Ви маєте забезпечити постачання масок, респіраторів, захисних костюмів, апаратів штучної вентиляції легень і всього необхідного так, щоб лікарні, пацієнти та здорові люди мали вдосталь усього й могли одужати та захиститися від COVID-19», – звернувся Глава держави до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.
Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Закон, що його підписав Глава держави, дасть змогу забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільне розпоряджання своєю власністю та створити прозорі умови для набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами України.

Детальніше...

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
З 01.05.2020 змінюються тарифи на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 066-21-00-703.

Тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для комунального підприємства "Протопопівка-2015" Протопопівської сільської ради

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на території Протопопівської сільської ради

Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні.
Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
Які права мають задекларовані працівники?

Детальніше...

Голова районної ради Геннадій Лазарєв, начальник філії «Дергачівський Райавтодор» дочірнього підприємства «Харківський Облавтодор» Олександр Рогуля ознайомилися з ходом капітального ремонту дорожнього покриття у місті Дергачі (провулок Парковий); з ходом робіт з ліквідації ямковості доріг на дорогах місцевого значення Дергачі – Дворічний Кут (з поточним ремонтом окремих ділянок дороги), перемичка дороги Слатине – Білгородська траса, під'їзд до центра села Руська Лозова, під'їзд до села Протопопівка.
На дорогах державного та місцевого значення працюють бригади дорожників ДП «Дороги Харківщини», Дергачівського Райавтодору та з іншого району.
Роботи тривають!

Увага! 24.04.2020

Шановні мешканці Дергачівського району!
На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 року № 211», зважаючи на рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв'язку з установленням з 12 березня до 11 травня 2020 року на усій території України карантину, повідомляємо:
в поминальні дні на території Дергачівського району заборонено відвідування кладовищ населенням

окрім поховань, під час яких громадяни зобов’язані дотримуватись норм санітарно- епідеміологічної безпеки.
Дотримуйтеся умов карантину, не наражайте себе та інших жителів району на небезпеку!

24 квітня відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської трагедії.
У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної та міської рад, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

500 літрів дизельного пального і бензину передав голова районної ради Геннадій Лазарєв завідувачу Дергачівського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Сусанні Алешко. Геннадій Лазарєв зазначив, що саме служба швидкої медичної допомоги знаходиться на передовій боротьби з небезпечним коронавірусом. Цілодобово автомобілі швидкої допомоги виїжджають по різним викликам та обслуговують наших земляків, беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей і в будь-який час готові прийти на допомогу хворим. Вони повинні бути забезпечені всім необхідним!

23.04.2020

Шановні дергачівці!
Станом на 09:00 годину ранку 23 квітня 2020 року підтверджено ще 1 випадок зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок – село Протопопівка Дергачівського району.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 4 особи.

21.04.2020

Шановні дергачівці!
Станом на 10:00 годину ранку 21 квітня 2020 року підтверджено 3 випадки COVID-19.
Географія поширення випадків COVID-19: смт Вільшани Дергачівського району.
1 особу госпіталізовано, 2 осіб знаходяться під наглядом сімейних лікарів. Всі контактні особи визначені та знаходяться на карантині під наглядом сімейних лікарів.

За ініціативи голови районної ради Геннадія Лазарєва, за підтримки депутатського корпусу прийнято рішення щодо придбання сучасного цифровогу рентгенологічного апарату для поліклінічного відділення КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради.
21 квітня голова районної ради Геннадій Лазарєв відвідав поліклінічне відділення КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» та ознайомився з новим рентген-апаратом WDM NEW ORIENTAL 1000.
Детальніше...

За ініціативи голови районної ради Геннадія Лазарєва, за підтримки депутатського корпусу прийнято рішення щодо організації придбання продуктів харчування для одиноких осіб похилого віку, з інвалідністю; одиноко проживаючих осіб похилого віку, з інвалідністю; осіб похилого віку з інвалідністю, що мають рідних, які є пенсіонерами або особами з інвалідністю та перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування Дергачівської районної ради «Берегиня».

Детальніше...

На численні запити та звернення громадян сформований та затверджений на виїзному пленарному засіданні LII сесії районної ради VII скликання від 07 квітня 2020 року депутатський запит голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва до голови правління АТ «Харківгаз» про надання роз'яснення щодо формування собівартості газу на території Дергачівського району для споживачів побутового газу.

 

 

07 квітня 2020 року на засіданні президії Дергачівської районної ради VІІ скликання розглянуто питання, які було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: 

Детальніше...

07 квітня 2020 року відбулося виїзне пленарне засідання LІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

 

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроєкту № 3275. Законом введено поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановленими Кабінетом Міністрів України для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби.
Допомога по частковому безробіттю на час карантину, відповідно до нового закону про соціальні гарантії, може надаватися роботодавцям суб’єктам малого та середнього підприємництва, які мають замкнутий цикл виробництва.

Детальніше...

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.
Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?
Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Детальніше...

07.04.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання президії Дергачівської районної ради VІІ скликання, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».
Рішенням Уряду передбачено, що з 1 квітня 2020 року буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 гривень пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, Такі виплати буде встановлено пенсіонерам зазначеного віку, у яких пенсія не перевищує середньомісячного заробітку в Україні, з якого сплачено страхові внески та який враховується для обчислення пенсії за 2019 рік – 9205 грн.19 коп .

Детальніше...

30.03.2020 прийнято закон, який змінює правила роботи Державної служби зайнятості на період карантину та запровадження надзвичайної ситуації
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв‘язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (проект №3275 від 29.03.2020):

Детальніше...

02 квітня КНП «Дергачівська центральна районна лікарні» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» отримали від релігійної громади храму святих апостолів Петра і Павла Харківської Єпархії Української Православної церкви засоби індивідуального захисту – 1000 медичних масок, 2000 медичних рукавиць, 200 флаконів дезінфікуючих засобів.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією на всій території України, запровадженням протиепідемічних заходів та з метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 у Дергачівському районі, керівництво району, депутати обласної, районної рад та бізнес мобілізуються для співпраці та надання оперативної допомоги медичним закладам району.
За підтримки та ініціативи депутата Дергачівської районної ради, голови товариства ТОВ «Слобожанський миловар» Олександра Політухи закуплено та передано засоби гігієни, дезінфікуючі засоби для КНП «Дергачівська центральна районна лікарня».

В умовах карантинних заходів підлітки частіше проводять свій вільний час за комп’ютером, а батьки не завжди турбуються про безпеку своїх дітей в мережі інтернет або не контролюють, на яких сайтах та в які ігри діти грають.
Останнім часом в Україні набувають масового поширення спроби та випадки дитячого самогубства, які спровоковані через соціальні мережі. Так, на території Харківської області у 2019 році сталось 12 самогубств, одне з яких 10-річною дитиною та 24 спроби самогубства неповнолітніх. У поточному році вже 1 самогубство та 10 спроб самогубства.

Детальніше...

Всесвітня організація охорони здоров'я розробила короткі рекомендації по безпечному догляду на дому за пацієнтами з легкою формою захворювання, імовірно викликаного COVID-19.
У важких випадках хворого неодмінно госпіталізують і нададуть необхідне лікування, але якщо випадок не настільки важкий – пацієнта можуть відправити на ізоляцію та лікування в домашніх умовах. І умови в приміщенні, і рідні люди хворого мають бути усвідомлені та підготовлені до ізоляції.
Перш за все, родичі хворого мають поспілкуватись з лікарями та отримати всю необхідну інформацію про нову коронавірусну інфекцію, шляхи її передачі та цілком усвідомлювати всю відповідальність, яку вони беруть на себе, доглядаючи за хворим.

Детальніше...

МОЗ повідомляє, за даними ЦГЗ, станом на 10:00 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

Детальніше...

Бажаю здоров’я, дорогі українці!
Триває наша спільна протидія коронавірусу в Україні. Сьогодні неділя, але ми працюємо для забезпечення країни всім необхідним, працюємо для захисту життя та здоров’я наших громадян.

Почну з приємних новин. Сьогодні в «Борисполі» приземлився другий літак з Китаю. Він доставив 300 тисяч спеціальних респіраторів та 35 тисяч захисних костюмів для лікарів, військових і поліцейських. Також на борту – майже два мільйони масок для населення. Вантаж уже розподілений та зараз прямує в регіони України. Вже сьогодні вночі літак знову вилетить у Китай за наступним вантажем. У цей же час ми очікуємо прибуття окремою доставкою ста тисяч високоточних ПЛР-тестів.
Також з вівторка починають роботу два додаткових літаки, які регулярно доставлятимуть засоби захисту та медичне обладнання. Всі рейси будуть здійснюватися регулярно й до повного забезпечення всім необхідним наших лікарень та наших аптек.

Детальніше...

Дорогі земляки!

Вкотре звертаюся до вас із засторогою: не втрачайте пильність та не ставтеся легковажно до найбільшої небезпеки сьогодення, яку несе для нас і наших близьких коронавірусна інфекція.

Цей ворог страшний, бо ми досі беззахисні перед ним. Він, не розбираючи, вихоплює будь-кого зі спокійного життя. Перед нами приклад успішних країн, які щодня втрачають сотні й навіть тисячі своїх громадян. Як свідчать дані Всесвітньої організації здоров'я, на COVID-19 у світі вже захворіли майже 600 тисяч людей.

Україна на упередження поширення інфекції застосувала безпрецедентні заходи, запровадивши карантин. Так, це болісно для економіки. Але, лише максимально обмеживши сьогодні контакти й спілкування, можна мінімізувати людські жертви.

Шановні земляки! Будьте відповідальними. Карантин - не відпустка, не час для пікніків і масових зібрань на природі.

Залишайтеся вдома! Використовуйте в магазині чи аптеці маску, рукавички, дезінфекційні засоби. Запасіться терпінням: криза мине і життя неодмінно завирує у звичному темпі. Але йому, життю, саме ми даємо шанс сьогодні. Будьте поруч з близькими, даруйте одне одному увагу, тепло родинного спілкування. Тілесного і духовного здоров'я усім нам!

Голова Харківської обласної ради

Сергій Чернов

Сьогодні, 27 березня святкує свій День Народження депутат Дергачівської районної ради

Піддубний Костянтин Сергійович

 Вітаємо Костянтина Сергійовича зі святом, зичимо міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани до людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Сьогодні, 26 березня святкує свій День Народження

Козачолопанський селищний голова

Задоренко Вячеслав Валентинович

Шановний Вячеслав Валентинович !

Щиро вітаємо Вас зі святом, бажаємо добробуту, міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх найзаповітніших планів і задумів! Нехай завжди Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Дергачівською місцевою прокуратурою наразі не надано жодного дозволу на видачу трупа з встановленною причиною смерті від коронавірусної інфекції Covid-19.
Дергачівською місцевою прокуратурою відповідно до п. 4 ст. 238 КПК України надається дозвіл на видачу трупа особи тільки після проведення усіх необхідних експертних досліджень та відібрання біологічних зразків необхідних для досліджень та встановлення причини смерті.
Судово-медичними експертними установами відбираються біологічні зразки усіх померлих в Дергачівському районні з ознаками респіраторних захворювань та з ознаками захворювання легенів для перевірки наявності коронавірусної інфекції Covid-19.
На теперішній час Дергачівською місцевою прокуратурою не надано жодного дозволу на видачу трупа з встановленною причиною смерті від коронавірусної інфекції Covid-19.
Мешканці Дергачівського району будуть обов’язково проінформовані у разі підтвердження судово-медичними експертними установами фактів смертей від коронавірусної інфекції Covid-19 на офіційному сайті Дергачівської районної адміністрації.
23.03.2020 Дергачівською районною державною адміністрацією створено оперативний штаб з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції Covid-19 у Дергачівському районі Харківської області, до складу якого також включено Дергачівську місцеву прокуратуру.
З метою недопущення паніки серед мешканців, відомості про офіційні випадки наявності захворювань в Дергачівському районі будуть публікуватись на офіційних сайтах Дергачівської районної державної адміністрації, Дергачівської районної ради та на офіційних сторінках в мережі Facebook.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
З 01.05.2020 змінюються тарифи на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 066-21-00-703.
Термін надання пропозицій 14 днів з дня оприлюднення даного повідомлення.

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення ухвалено сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив: «Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві».

Режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.
Керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня призначено Заступника Міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря. У режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту.

Розгляд звернень, запитів та прийом громадян в Дергачівській місцевій прокуратурі
Розгляд звернень громадян і  запитів та організація їх прийому залишається одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку. Роботі зі зверненнями приділяється постійна увага прокурорами всіх рівнів.
Дергачівською місцевою прокуратурою та її відділами з метою дотримання вимог ст. 40 Конституції України, яка закріплює право на звернення, Закону України «Про звернення громадян», забезпечується здійснення розгляду звернень та систематичного особистого прийому громадян керівництвом та працівниками  прокуратури.

Детальніше...

При подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація) радимо взяти до уваги норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції"», який набрав чинності 20 березня 2020 року. Закон змінює правила подання декларацій за 2019 рік.

Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило, як подавати декларації за новими правилами. Більш детально можна ознайомитись за посиланням.

Разом з тим нагадуємо, що подання щорічних декларацій за 2019 рік продовжено до 1 червня.

Україна забезпечена тестами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції більш ніж на 10 днів. На поточному тижні відбудеться ще декілька поставок у країну тестів і медичних засобів.
Військовий літак Іл-76, який у ніч проти понеділка повернувся з Китаю, доправив в Україну першу партію медичного вантажу. Зокрема, два види тестів: для ПЛР та для експрес-діагностики.
Перші 250 тисяч експрес-тестів будуть розподілені таким чином: близько 100 тисяч відправлять у критично важливі підрозділи й організації – передусім у діючі підрозділи Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та поліції. Решта буде передана в лікарні, що визначені як базові для протиепідемічних заходів. Якщо експрес-тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР.

Детальніше...

Шановна Людмила Григорівна!


Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя і радісних подій.
Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

Полівська сільська рада оголошує конкурс про визначення виконавця надання послуг з вивезення побутових відходів на території Полівської сільської ради.  За довідками та роз’ясненнями звертатися до Полівської сільської ради за адресою: село Дворічний Кут, вул. Центральна № 43, тел. (05763) 53-2-24.
Термін надання пропозицій 30 днів з дня оприлюднення даного повідомлення (до 22 квітня 2020 року).

Мінрегіон надає роз’яснення щодо надання житлово-комунальних послуг під час карантину. На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі.
Звертаємо увагу, що 17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким визначається, що на період дії карантину або обмежувальних заходів та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

Детальніше...

Пам’ятка 19.03.2020

Документи ухвалено Верховною Радою України на позачерговому засіданні 17 березня 2020 року.
Зокрема, Глава держави підписав Закон № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Цей документ спрощує процедуру закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для боротьби з COVID-19. Лікарські засоби, призначені для боротьби з COVID-19, ввозитимуться без мита й ПДВ. Медикам, які зайняті на роботах з ліквідації захворювання, встановлено надбавку у розмірі до 200% заробітної плати. Працівники отримують можливість за рішенням роботодавця працювати з дому або взяти неоплачувану відпустку протягом усієї тривалості карантину.

Детальніше...

Обставини, зумовлені необхідністю попередження та протидії поширення коронавірусу COVID-19, змушують кожного з нас з максимальною відповідальністю підходити до заходів   впровадження карантину, встановлених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)», а також Кабінетом Міністрів України, Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, відповідними розпорядженнями голови обласної ради, сприймати боротьбу з загрозою пандемії як спільну справу для всього нашого суспільства.
Тому закликаємо депутатів місцевих рад, громадські організації, активістів волонтерського руху, представників бізнесу, усіх небайдужих громадян, за можливості, підтримувати зв’язок з регіональним антикризовим штабом, який очолює почесний громадянин Харківської області Олександр Ярославський. Щоб при необхідності надати допомогу у організації та впровадженні карантинних заходів у населених пунктах, а також для підтримки медичних установ у справі профілактики та надання допомоги усім, хто її потребує, передовсім, людям похилого віку.
Харківщина має об’єднатися, щоб не допустити хаосу та паніки, ефективно протидіяти загрозі коронавірусу, зберегти здоров’я та життя громадян. 

До уваги жителів Дергачівського району!
До уваги відвідувачів КНП РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня»!
У зв'язку з введенням карантину в країні, відповідно до комплексного плану заходів з протидії поширенню коронавірусу на Харківщині затвердженого Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області запроваджуються невідкладні заходи безпеки у медичних закладах Дергачівщини.
У КНП РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня» ОБМЕЖЕНО ПРИЙОМ планових хворих та проведення планових операцій, обмежено прийом планових пацієнтів у поліклінічних відділеннях Дергачівського району.
Заклади охорони здоров'я Дергачівського району переведені на посилений протиепідемічний режим.
Профілактичні заходи є ключовими, вони є однаковими як для сфери охороні здоров'я, так і для населення в цілому. Наявні докази, що збудник COVID-19 передається між людьми через тісні контакти і краплі, а не повітряним шляхом. У групі осіб із найбільшим ризиком зараження - особи, які перебували в тісному контакті з хворими на COVID-19 або особи, які піклуються про хворих.
Найбільш ефективними профілактичними заходами для населення є:
-часта обробка рук спиртовмісним антисептиком, якщо руки візуально не забруднені або з милом і водою, якщо руки брудні;
-уникання торкання очей, носа та рота;
-респіраторна гігієна та етикет кашлю: кашель або чхання в зігнутий лікоть або хустинку з її утилізацією в подальшому;
-носіння медичної маски, якщо наявні респіраторні симптоми, виконання гігієни рук після зняття та утилізації маски;
-підтримання соціальної дистанції (не менше 1,5 м) від осіб з респіраторними симптомами.
У ЗВ´ЯЗКУ З НАЯВНОЮ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЮ СИТУАЦІЄЮ, ПРИ ПОЯВІ ПІДВИЩЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТІЛА, НЕЖИТІ, КАШЛЮ, ЗАДИШКИ, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА, ВИКЛИКАЙТЕ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ АБО БРИГАДУ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗАХИСНІ МЕДИЧНІ МАСКИ.

До уваги жителів Дергачівського району!
До уваги відвідувачів амбулаторій КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради»!
У зв'язку з оголошенням у державі карантину, з метою запобігання поширення на території Дергачівського району коронавірусу, відповідно до комплексного плану заходів з протидії поширенню коронавірусу на Харківщині затвердженого Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області, запроваджуються невідкладні заходи безпеки у медичних закладах Дергачівщини.
Тимчасово, до закінчення карантину, обмежується відвідування сімейних амбулаторій центру: планові огляди немовлят, профілактичні огляди дитячого та дорослого населення, планові огляди хворих, що перебувають на обліку з хронічними захворюваннями.
Утримайтеся від планових відвідувань медичних закладів при відсутності нагальної потреби!
Якщо у Вас є ознаки респіраторної інфекції, підвищена температура тіла, сухий кашель залишайтеся вдома та зверніться в телефонному режимі до сімейного лікаря, який визначить Ваші подальші дії!
Дякуємо за розуміння!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесені зміни до окремих законодавчих актів України, в тому числі до Закону України «Про запобігання корупції», а саме в частині що стосується строку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація).

Декларації, які відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

Суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію, передбачену абзацом першим частини другої статті 45 Закону (декларація перед звільненням), або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відповідно до статті 52 Закону у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

 

(Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» опубліковано у газеті «Голос України» 17 березня 2020 року                  № 51)

http://www.golos.com.ua/documents/2020-03-17-10-u.pdf

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Запроваджено на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів Дергачівською районною філією ХОЦЗ.

Детальніше...

Усім привіт!
Почну не з офіційного «Доброго вечора, дорогі українці», а із забутого, проте дуже актуального сьогодні – «Здоровенькі були!»
Найперше, я дякую всім, хто дослухався поради й сьогодні залишився вдома.
Це справді дуже важливо для вашого життя та вашого здоров’я. Є й інший позитив у карантині: вперше за довгий час у Києві різко зменшився рівень забруднення повітря. І це не може не тішити.
Продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки, страхові компанії та всі державні органи працюють. Окрема подяка Верховній Раді, яка не пішла на карантин.
Депутати працюють у комітетах, а в разі необхідності ухвалення термінових законів зможуть швидко зібратись у залі засідань. 
Країна не зупинилася, країна працює.

Детальніше...

Проведення особистих прийомів громадян у Дергачівській місцевій прокуратурі та її відділах призупинено на час дії карантину.
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 відповідно до ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211, наказу Офісу Генерального прокурора від 13.03.2020 №147 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» проведення особистих прийомів громадян у Дергачівській місцевій прокуратурі та її відділах призупинено.
З метою забезпечення прав громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» звернутися до місцевої прокуратури можна за допомогою:
-поштового зв’язку: 62300, м. Дергачі, вул.1 Травня, 63;
-засобів електронного зв’язку: електронна пошта zvern-derhachivska-mistseva@prok.kh.ua;
-на телефон «гарячої лінії» місцевої прокуратури (0-263) 3-21-40;
-через скриньку, що розташована на 1 поверсі центрального входу будівлі місцевої прокуратури за адресою м. Дергачі, вул.1 Травня, 63.

Дорогі українці!
Моє покликання як лікаря-хірурга – рятувати людські життя, як управлінця – керувати успішною медичною установою, як державного діяча – керувати охороною здоров’я багатомільйонної країни.
Зараз я говорю і як лікар, як управлінець, і як Міністр охорони здоров’я України.
Дехто каже мені, щоб я не нагнітав ситуації, бо це нібито сіє паніку. Але нагадаю, що ми не в тоталітарній державі, щоб замовчувати правду.
При Чорнобильській трагедії радянська влада нам казала, що все в порядку. Я ж не мовчатиму, бо життя та здоров’я українців для мене – пріоритет.
З усією відповідальністю повідомляю: сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальний стан чи соціальний статус. Хворіють як усесвітньо відомі політики, актори, так і прості люди. Сьогодні ворог номер один не тільки українського суспільства, але й всього світу – це смертельно небезпечна інфекція, коронавірус.

Детальніше...

Шановний Дмитро Юрійовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Прийміть найкращі побажання міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, добробуту, щастя та гарного настрою.
Бажаємо щирої підтримки колег, вірності друзів та здійснення найзаповітніших мрій! Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода.

Шановний Романе Юрійовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я та добробуту.
Нехай життя буде наповнене щасливими подіями, повагою і підтримкою колег.
Хай завжди Ваш дім обминають тривоги і негаразди, а в родині панує любов, затишок, добробут і спокій.

З метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19) та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації ви можете отримати необхідну вам інформацію в онлайн режимі на сайтах державної служби зайнятості:
«Єдине соціальне середовище» - вебсайті ДСЗ https://www.dcz.gov.ua/
«Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua/
«Профорієнтація та розвиток кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua
а також на регіональному вебсайті Харківського обласного центру зайнятості https://kha.dcz.gov.ua/, Фейсбук-сторінці Харківської обласної служби зайнятості https://www.facebook.com/Kharkiv.region.zaynyatist/ та на Фейсбук сторінці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості https://www.facebook.com/dergachircz
Довідки за телефонами:
для безробітних (05763) 3-40-61
для роботодавців (05763) 2-00-31

До уваги! 13.03.2020

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти Дергачівського району!
Розпорядження Дергачівської районної державної адміністрації «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти Дергачівського району» № 89 від 12 березня 2020 року

Шановна Тетяна Семенівна!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди.

11.03.2020

За традицією, до довгожительки Дергачівського району, мешканки села Безруки Медведєвої Пелагії Іванівни завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська та заступник голови районної ради Віра Стрілець.
Керівниці району привітали жінку з Міжнародним жіночим днем 8 березня. Пелагія Іванівна є яскравим прикладом життєвої мудрості, невтомної трудівниці та берегині родинного вогнища.

 

Шановна Наталія Павлівна!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.