Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

04 серпня 2020 року відбулося пленарне засідання чергової LV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

04.08.2020 р. о 09.00 год відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

04.08.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де буде розглянуте питання «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами)»

31.07.2020 року о 08.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

Проблема легалізації заробітної плати на сьогодні є дуже актуальною. Саме тому увага різних державних і неурядових установ сфокусована на питаннях легалізації заробітної плати, які необхідно вирішувати спільними зусиллями. Детальніше...

Сьогодні багато українських громадян отримують пропозиції працювати чи навчатися за кордоном. На жаль, не завжди  такі пропозиції закінчуються на користь наших співвітчизників  та співвітчизниць – людей продають як товар. Детальніше...

29.07.2020 року о 14.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

31.07.2020 року о 08.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

В Міністерстві юстиції презентовано мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.
Презентований мобільний додаток «Безоплатна правова допомога» – дозволяє розширити доступ людини до правовоії допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, а й замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися контакти та автоматично зателефонувати на єдинии номер системи БПД 0 800 213 103 для отримання консультаціі.

Детальніше...

На Чугуївщині проходить сесія стратегічного планування роботи проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Координатор проєкту, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із іншими учасниками заходу підбили підсумки та визначили план подальшіх дій реалізації Проєкту.
«Майже два роки реалізації проекту засвідчили, що значно зросла довіра населення до лікарів та до медичної реформи в цілому, бо наочні реальні позитивні зміни, – зазначив Сергій Чернов. – Робота, спрямована на розвиток первинної медицини в громаді, яку ми розпочали з нашими партнерами за підтримки Євросоюзу, не повинна зупинитися із закінченням проекту. Ми налаштовані й надалі сприяти розбудові ефективної первинної медицини у громадах».

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени минулого року та триватиме до лютого 2021 року. Станом на кінець липня всі активності, які заявлені в рамках реалізації Проєкту, виконуються згідно плану.

Детальніше...

29.07.2020 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Шановна Ларисо Миколаївно!
Прийміть найкращі побажання міцного здоров'я, благополуччя, злагоди, добробуту, щастя та гарного настрою.
Нехай кожен новий день буде наповнений теплом людських відносин, щедрим на приємні події. Бажаємо підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22 липня 2020 року   № 97
Про скликання позачергової ХХV сесії

обласної ради VІІ скликання
Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статей 78-83 Регламенту обласної ради:

1. Скликати позачергову ХХV сесію обласної ради VІІ скликання.
2. Провести пленарне засідання ХХV сесії обласної ради 24 липня 2020 року в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64) о 10.00 в режимі відеоконференції на платформі для онлайн-заходів Cisco Webex, реєстрацію депутатів розпочати з 09.00.

Детальніше...

За пропозицією голови Харківської обласної ради Сергія Чернова в умовах сьогодення, враховуючи можливості обласного та місцевих бюджетів, а також низку факторів, що впливають на вчасність співфінансування, запроваджено ретельний моніторинг реалізації проєктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
«Цього року ми запроваджуємо практику моніторингу реалізації мініпроєктів, - говорить голова обласної ради Сергій Чернов. – Щомісяця, з травня по листопад конкурсний комітет  буде моніторити оформлення ініціативи у готовий проєкт.

Це дозволить, з одного боку, привнести елемент дисципліни у всі етапи виконання задуму – дотримання строків укладення договорів, тендерних закупівель, будівництва чи реконструкцій. З іншого, матимемо змогу об’єктивно і своєчасно оцінювати темпи  робіт».
Відповідно до Плану проведення конкурсу, фахівці управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків облради виїжджають до громад. Вже проаналізували стан впровадження проектів у Дергачівському, Богодухівському, Сахновщинському та Первомайському районах і місті Первомайський.
Перші моніторинги проведено у Дергачівському та Богодухівському районах.

Детальніше...

Шановна Світлано Григорівно!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на вашому життєвому шляху.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів з 01 серпня 2020 року.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 095-46-91-429.

Заробітну плату в “конвертах”, без перебільшення, можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку суб’єктами господарювання виплачується нелегально. Біда ж у тому, що й самі наймані працівники погоджуються одержувати або всю заробітну плату, або її частину неофіційно.

Детальніше...

Шановний Геннадію Юрійовичу!
Прийміть найщиріші і найкращі вітання з Днем народження!
Завдяки Вашим винятковим діловим якостям, компетентності, доброзичливості та професіоналізму Ви здобули повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет мудрого і розсудливого керівника, запорукою якого є принциповість та відповідальність!
Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, щастя і гарного настрою! Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину!

Шановний Володимире Михайловичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги.
Впевнений, що людська шана є і буде подякою Вам за професіоналізм та плідну працю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
З повагою,
Голова районної ради Геннадій Лазарєв
Станом на 08:30 годину ранку 14 липня 2020 року підтверджено ще 2 випадки зараження коронавірусом.
Географія поширення нових випадків COVID-19:
1 випадок – смт Мала Данилівка;
1 випадок – смт Пересічне.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 60 осіб.

10 липня 2020 року відбудлося засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району», де було розглянуто питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району».

Список кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району» у 2020 році доповнили :

Васильченко Сергій Степанович - засновник, генеральний директор, ТОВ «Кондитерське підприємство “Сват”»

Калашник Олександр Михайлович - почесний голова Дергачівської організації ветеранів України

10 липня 2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району», де буде розглянуто питання:
1. Про внесення змін до Положення про звання "Почесний громадянин Дергачівського району" (в новій редакції) (зі змінами), затвердженого рішенням ХХІ сесії районної ради V скликання від 24 липня 2007 року №260-3.
2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району»/

Дорогі друзі!
Вітаю з Днем родини!
Міцна родина – основа суспільства, запорука успіху та процвітання будь-якої країни. Адже саме родина дає опору й формує моральні установки, з якими людина крокує по життю.

Сім’я є невичерпним джерелом споконвічних традицій, притаманних українську народові. Саме тому всебічна допомога родинам має беззаперечно бути одним з ключових напрямків державної соціальної політики.

Детальніше...

 
Шановні мешканці Дергачівського краю!
Щиро вітаю вас з Днем родини!
Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме тому сім’я в нашій країні є носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь.
 
Родина для кожного з нас – це найдорожчі люди, які нас люблять, розуміють, сприймають такими, якими ми є. Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.
Тож бережіть свою родину! Піклуйтеся про найдорожчих вам людей – батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів, дружин і чоловіків!
У цей святковий день бажаємо всім родинам нашого району міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть! Хай кожен з нас відчує радість справжнього родинного щастя!
З щирими вітаннями,
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

06 липня 2020 року  відбулося засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району», де було розглянуто питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району».

Список кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району» у 2020 році:

Грудина Володимир Миколайович
Корсун-Цуркан Олеся Борисівна
Лазарєв Геннадій Юрійович
Михальчук Сергій Олександрович
Гаврюшенко Володимир Єгорович

 

03.07.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 10:00 годину ранку 03 липня 2020 року підтверджено ще 1 випадок зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок – місто Дергачі
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 43 особи.

06 липня 2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання робочої комісії щодо розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району», де буде розглянуто питання:
1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району».

Шановні податківці Дергачівського району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника Державної податкової служби України!
Податківці Дергачівського району ефективно співпрацюють з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, спільно вирішують проблемні питання та сприяють кращому наповненню бюджетів усіх рівнів.
Переконаний, що ваша праця забезпечить достатній рівень фінансування бюджетної сфери та соціально-економічний розвиток району.
Бажаю вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть відповідальність та професіоналізм. Успіхів у вашій нелегкій, відповідальній праці, міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добробуту, миру, злагоди і сімейного благополуччя.
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

02 липня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

02 липня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів  де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

02 липня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

02 липня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем архітектури України!
Це свято об’єднує не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. Тому хочеться привітати усіх, чия діяльність пов’язана з архітектурою!
Бути архітектором – значить залишати свій слід в історії. Ваші проєкти – обличчя нашого краю. Ваше покликання – створення комфортних умов для життя і діяльності людей, збереження історичного середовища. Від Вас залежить сучасний вигляд нашої Дергачівщини.

Детальніше...

02.07.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

02.07.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де буде розглянуто питання:

Детальніше...

02.07.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де буде розглянуто питання:

Детальніше...

02.07.2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

03.07.2020 року о 08.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

З ювілеєм іменинника привітали голова районної ради Геннадій Лазарєв, депутат обласної ради Людмила Гасан, заступник голови районної ради Віра Стрілець, радник голови районної ради Інна Гаплєвська.
Вітаючи Івана Семеновича з Днем народження, голова районної ради подякував йому за активну життєву позицію, професіоналізм та багаторічну самовіддану, натхненну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Дергачівського району.

Щиро вітаю вас з великим державним святом – з Днем Конституції України.
28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності.

День Конституції – це свято кожного з нас! Адже саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Нехай у ваших серцях не згасне віра у прекрасну долю нашого району, області та України, а у родинах панують здоров’я, злагода та достаток.

Добра вам і щастя! Зі святом!

Голова Дергачівської
районної ради                                                    Геннадій Лазарєв

 

https://youtu.be/DPskGxSJCWg

Дергачівським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби     COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500), керуючись статтею 43 Закону України від 10.12.2015 року № 889-VIII “Про державну службу», статтею 32 Кодексу Законів про Працю України, а також відповідно до наказу головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області від 22 червня 2020 року № 487 «Про порядок роботи головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області» встановлено наступний порядок роботи:
понеділок – четвер         – початок роботи                         о 10.00 год.
                                         – прийом документів                   до 18.00 год.
                                         – закінчення роботи                    о 18.45 год.

п’ятниця                          – початок роботи                         о 10.00 год.
                                         – прийом документів                  до 17.00 год.
                                         – закінчення роботи                    о 17.30 год.

Шановний Миколо Миколайовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту та благополуччя!

24.06.2020

24 червня заступник голови районної ради Віра Стрілець, радник голови районної ради Інна Гаплєвська, представники управління Держпродспоживслужби в Дергачівському районі – члени районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей з виїздом до ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» оглянули стан підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей.
У зв'язку з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів на території України, направлення дітей до ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» буде відновлено після стабілізації епідеміологічної ситуації та зняття обмежувальних заходів в країні і регіоні.

 

Дорогі друзі! Шановні земляки!

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Ухвалення Основного Закону у 1996 році консолідувало український народ навколо ідеї державотворення. При підготовці Конституції було враховано багатовікові історичні традиції нашого народу та кращий досвід демократичних країн. Однак, конституційний процес триває, адже суспільство розвивається, й у державі відбуваються перетворення.

Детальніше...

Пошук вакансій - https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy
Електронний кабінет роботодавця - https://www.dcz.gov.ua/cabinet
Освітній портал - https://skills.dcz.gov.ua/
Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua/

З будь-яких питань звертайтеся до фахівців Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел.. (05763) 3-10-61. Електронна адреса – 2023@khcz.gov.ua

Інформація для роботодавців та фізичних осіб – підприємців Дергачівського району, які зупинили чи скоротили свою діяльність у період карантин.
Держава компенсує частину втраченого заробітку найманим працівникам період карантину.
Отримати допомогу мають право також фізичні особи - підприємці без найманих працівників, які сплачували єдиний соціальний внесок

Детальніше...

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує.
У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
Легалізація заробітної плати актуальна з двох причин:

Детальніше...

23 червня голова районної ради Геннадій Лазарєв привітав працівників державної служби району з їх професійним святом.
«В день свята хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району! У цей святковий день хочеться відзначити кожного службовця, адже перебуваючи на своїх посадах кожен сумлінно несе відповідальність за доручену йому ділянку роботи. Щиро бажаю вам здоров’я, душевної рівноваги, невичерпної енергії та нових звершень», – зазначив у привітанні Геннадій Лазарєв.
За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, зразкове виконання посадових обов'язків та з нагоди Дня державної служби України кращих державних службовців нагороджено спільними Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем державної служби України!
Професія державного службовця важлива та відповідальна, вона потребує професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Як керівник районного органу місцевого самоврядування я впевнений, лише у тісній взаємодії державної служби з місцевим самоврядуванням ми повинні будувати й будуємо нашу спільну працю задля розвитку Дергачівського району
У цей святковий день висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на благо району.
Бажаю всім працівникам державної служби мудрості й виваженості в діях. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу й довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, а родинне тепло й затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Здоров’я, миру і спокою!
Зі святом!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової LІV сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати LV сесію районної ради VІІ скликання з 02 липня 2020 року.
ІІ. Провести пленарне засідання LV сесії районної ради VІІ скликання 04 серпня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Про скликання LV сесії районної ради VІІ скликання

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 22 червня 2020 року № 32 «Про скликання LV сесії районної ради VІІ скликання»

Детальніше...

Дорогі ветерани! Шановні земляки!
22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу.
Минуло вже багато років з того дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, мужньо захищаючи від загарбників свій рідний край.
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, віддавши своє життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Вічна і світла їм пам’ять!
Нехай завжди над нами буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

22 червня у місті Дергачі біля обеліску «Вічний вогонь» відбулася урочиста церемонія покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні за участю керівництва району.

Депутат обласної ради Людмила Гасан, заступник голови районної ради Віра Стрілець та радник голови районної ради Інна Гаплєвська долучилися до вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Шановна Світлано Михайлівно!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай вірна удача увінчає кожен Ваш день радісними подіями, яскравими зустрічами та плідними справами!

Шановні фермери, аграрії, господарі Дергачівського району!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Фермера України!
Це свято дбайливих господарів, усіх тих, хто руками і розумом, душею і серцем щодня долучається до важливих фермерських справ. Завдячуючи Вашим працьовитим рукам, мудрості, наполегливості, напруженій і самовідданій праці живе українська нива.
У цей святковий день дякую усім тим, для кого селянська праця стала сенсом життя, хто, попри труднощі чесно і сумлінно розвиває фермерство.
Впевнений, що багатий професійний досвід кожного з Вас сприятиме розвитку сільського господарства нашого краю.
Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту, щастя, благополуччя!
З повагою
Голова районної ради Геннадій Лазарєв


18 червня голова районної ради Геннадій Лазарєв привітав дільничних офіцерів району з їх професійним святом.

«Покладена на вас місія – складна і відповідальна! Приємно відзначити, що дільничі офіцери поліції нашого району виконують свої службові обов'язки сумлінно та професійно! Нехай у ваших родинах завжди панують спокій і мир, достаток і злагода! Щастя Вам і добра!» - зазначив у привітанні Геннадій Лазарєв.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня дільничного офіцера поліції кращих дільничних офіцерів нагороджено спільними Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Станом на 08:55 годину ранку 18 червня 2020 року підтверджено ще 1 випадок зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок – місто Дергачі
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 38 осіб.

17 червня з нагоди Дня медичного працівника, який цьогоріч припав на 21 червня, депутат обласної ради Людмила Гасан, заступник голови Дергачівської районної ради Віра Стрілець, радник голови Дергачівської районної ради Інна Гаплєвська за доброю традицією привітали найкращих представників медичної галузі Дергачівського району з професійним святом. Детальніше...

Напередодні Дня медичного працівника голова районної ради Геннадій Лазарєв та депутат обласної ради Людмила Гасан привітали медиків Дергачівщини
«В непростих умовах сьогодення, саме медики щоденною працею допомагають усім нам бути здоровими. Щодня і щоночі вони жертвують своїм часом, здоров’ям аби полегшити страждання хворим та повернути їх до повноцінного життя. Медики - чи не єдині, хто знає справжню ціну життя. Напередодні професійного свята медичних працівників згадаємо і подякуємо всім тим, хто колись допоміг одужати, врятував життя», – зазначив голова районної ради.

Детальніше...

16 червня 2020 року відбулося виїзне пленарне засідання LІІI сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

Сьогодні шанованому мешканцю Дергачівського району, ветерану Другої світової війни, Почесному громадянину Дергачівського району та Почесному громадянину міста Дергачі Пилипу Юхимовичу Касатонову виповнюється 96 років!

У роки Другої світової війни Пилип Юхимович був нагороджений орденами «Слави» ІІ та ІІІ ступенів, «Вітчизняної війни» І та ІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, Подяками за визволення Польщі, Чехословаччини та Німеччини.
    Шановний Пилипе Юхимовичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття! Нехай Вас завжди оточують люблячі люди, в родинній оселі панують злагода та добробут! Безмежно вдячні за Ваш подвиг!

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.
Це стало можливим завдяки урядовим ініціативам, які спрямовані на всебічну підтримку українського бізнесу та максимальне збереження робочих місць.
-Як отримати допомогу ФОПам?

Детальніше...

09 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

09.06.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Вітаємо з Днем народження Руслану Юріївну Мицай – начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату Дергачівської районної ради
Шановна Руслана Юріївна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, безмежного людського щастя, сімейного добробуту!
Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

У Міжнародний день захисту дітей голова районної ради Геннадій Лазарєв, депутат обласної Людмила Гасан, заступник голови районної ради Віра Стрілець, радник голови районної ради Інна Гаплєвська та місцеві голови відвідали дитячі будинки сімейного типу у Дергачівському районі і привітали дітей зі святом

Детальніше...

28 травня, газета Верховної Ради України «Голос України» опублікувала Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короно вірусної хвороби (COVID-19) (http://www.golos.com.ua/article/331317), де передбачені важливі зміни в законодавстві, спрямовані на підтримку бізнесу в період карантину. Зокрема йдеться про допомогу по частковому безробіттю.

Детальніше...

Оперативно реагує на звернення голови районної ради Геннадія Лазарєва та активно підтримує начальник Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» Віталій Пономарь щодо надання допомоги медичному закладу Дергачівського району.
27 травня лікарня ім. П.М. Агеєнка смт Вільшани КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради» отримала від Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» засоби індивідуального захисту – 10 захисних щитків, 1000 медичних масок, 100 літрів дезінфікуючих засобів.

Такі явища, як «зарплата в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.
Перш за все, це втрата страхового стажу для призначення пенсії. Сьогодні працівники не бачать проблем в отриманні «тіньової» заробітної плати, оскільки до кишені надходять «чисті доходи». Коли вони надають згоду працювати на таких умовах, то самі позбавляють себе соціальних гарантій.

Детальніше...

25 травня 2020 року відбулося пленарне засідання позачергової LІV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

1. Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами).

  Детальніше...

Співпраця Дергачівської районної філії з роботодавцями у період карантину направлена на інформування щодо можливості отримання компенсації витрат по частковому безробіттю з метою протидії наслідкам пандемії.
Так, 20 травня керівництво філії підписало договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину з ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ПАТ «Укрпрофоздоровниця» та ФОП Городничим Б.В. Згідно договору 94 наймані працівника санаторію отримають допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки за кожну годину втраченого робочого часу. Наймані працівники підприємця також мають змогу отримувати компенсацію заробітної плати через вимушене скорочення тривалості робочого часу.

Детальніше...

Шановний Миколо Євгеновичу!
У цей прекрасний весняний день прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Бажаємо, щоб Ваше життя було сповнене добром, любов’ю близьких і повагою друзів!
Бадьорості, завзяття і міцного здоров’я! Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм, яскравими подіями, душевними зустрічами і плідною працею!

Шановні дергачівці!
Вітаю усіх Вас із чудовим святом української культури – з Днем вишиванки!
Вишиванка – це наш національний оберіг! Вона символізує зв'язок поколінь, високі патріотичні почуття в серці кожного українця!
Бажаю всім нам пам'ятати та примножувати добрі українські традиції!
Щиро зичу здоров'я та радості, натхнення та чудового настрою!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Колектив Дергачівської районної ради щиро вiтає з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Нагадуємо, що спливає строк подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація). Останній день подачі зазначеної декларації - 31 травня 2020 року.

Відповіді на найбільш поширені питання щодо заповнення декларацій можна отримати з таких джерел:

Крім того, у НАЗК працює «гаряча лінія» +38 (044) 200-06-94.

Шановні сімейні лікарі Дергачівського району!
Щиро вітаю Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми святкуємо щороку 19 травня!

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше, особливо сьогодні, в умовах пандемії коронавірусу, коли “на передовій” знаходяться лікарі первинної ланки.
Я переконаний, що своєю сумлінною працею і зусиллями Ви робите вагомий внесок в розвиток сімейної медицини Дергачівщини!
Хай Ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет, хай завжди квітне серед Вас, порозуміння, злагода й повага!
Щиро бажаю Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.
Голова районної ради          Геннадій Лазарєв

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 095-46-91-429.

19.05.2020 року о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради питання: Детальніше...

18.05.2020 року о 08.30 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради питання

Детальніше...

Шановні мешканці Дергачівського району!
Від щирого серця вітаю вас з прекрасним родинним святом – Міжнародним днем сім'ї!
Сім'я, родина, рід – головні надбання людського суспільства, які були і залишаються осередком збереження духовних і культурних традицій нації, берегинею людських цінностей та історичної спадкоємності поколінь, до яких, ми, українці, завжди ставилися з особливою святістю та повагою. Адже саме у родині ми відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов і душевний затишок.
Нехай сімейні традиції зближують нас, роблячи всіх добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті – надійну фортецю, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!
Шановні дергачівці, вітаю вас з родинним святом та бажаю кожній сім'ї щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, миру, злагоди та любові.
Зі святом Вас!
З повагою
голова районної ради Геннадій Лазарєв

15.05.2020 року о 09.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової LІV сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову LІV сесію районної ради VІІ скликання 25 травня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Про скликання позачергової LІV сесії районної ради VІІ скликання Детальніше...

18.05.2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де буде розглянуте питання: Детальніше...

19.05.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

15.05.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

14 травня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: Детальніше...

Ініціативу директора комунального закладу «Дергачівський ліцей №1» імені Данила Бакуменка» Ніни Зєнькової підтримали голова районної ради Геннадій Лазарєв та депутати районної ради.
Необхідні зміни до районного бюджету внесли 11 лютого 2020 року під час пленарного засідання L сесії районної ради VІІ скликання.
Під час робочої поїздки до Дергачівського ліцею №1 голова районної ради Геннадій Лазарєв, депутат районної ради Ніна Зєнькова, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Давидова ознайомилися з проєктом реконструкції ліцею, обговорили технічні завдання та терміни виконання проєктних робіт.

Відповідно до наказу ГУНП в Харківській області від 08 травня 2020 року № 107 о/с Дергачівське відділення поліції ГУНП в Харківській області очолив підполковник поліції Артем Алікович Аргунов.
Офіційне представлення відбулося 13 травня 2020 року за участю керівництва району.

Бригади дорожників ДП «Дороги Харківщини» розпочали в селі Безруки поточний ремонт дороги, яку не ремонтували 20 років та виконують роботи з експлуатаційного ремонту під'їзду до села Слатине.
Голова районної ради Геннадій Лазарєв, Слатинський селищний голова Олег Гура, Безруківський сільський голова Микола Шабалтас ознайомилися з ходом робіт експлуатаційного ремонту під'їзду до села Слатине (укладання суцільного асфальтобетону, ліквідація ямковості дороги місцевого значення, ділянки дороги 560 м та 146 м), з ходом поточного ремонту під'їзду до села Безруки (ділянка дороги приблизно 3 км).
Роботи тривають!

14.05.2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

Голова районної ради Геннадій Лазарєв разом з дітками поклали квіти до обеліску «Висота Петрищева» та вшанували пам'ять воїнів, які загинули при звільненні Польової.
На автошляху Дергачі-Польова, на місці запеклого бою, на висоті 201,7, яку називають висотою Петрищева, встановлено обеліск «Висота Петрищева».
15 серпня 1943 року старший лейтенант Петрищев В.П. разом з групою із 16 бійців штурмом оволоділи опорним пунктом гітлерівців біля села Польова. Після запеклого бою, з 17 бійців залишилися живими, пораненими та контуженими лейтенант Петрищев В.П., молодший лейтенант Женченко В.В., старший сержант Поліканов Г.П., сержант Бреусов В.Б, яким було присвоєно звання Героїв Радянського Союзу.
Ми, наші діти, онуки та правнуки повинні знати і пам’ятати, якою дорогою ціною заплатив український народ за участь у Другій світовій війні – це високий приклад для наслідування, – значив Геннадій Лазарєв.

За період введення карантину з 12 березня по 30 квітня 2020 року статус безробітного отримали 523 особи, 381 особа або 73% з них були звільнені в період карантину. Протягом цього ж періоду 2019 року статус безробітного отримали 190 громадян.
Найбільша кількість громадян звільнені з промислових підприємств – 51%, займалися оптовою чи роздрібною торгівлею -11%, з галузі охорони здоров’я – 8%, з державного управління – 7%.

Детальніше...

Традиційно, у переддень світлого і величного Дня Перемоги, голова районної ради відвідав за місцем проживання та привітав ветеранів - жителів міста Дергачі.
Саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку! З кожним роком їх стає все менше. Це люди, які під час війни були дітьми або зовсім молодими. Бойові рани та роки роблять свою справу. На сьогоднішній день, їх у районі залишилося всього 63.
Цього передсвяткового дня вітання приймали Пилип Юхимович Касатонов, Павло Іванович Бугай, Павло Андрійович Присяжний.
У ході відвідин Геннадій Лазарєв поспілкувався з ветеранами та поцікавився їх побажаннями. Найважливіше, щоб кожен з вас, ветеранів, відчував підтримку та увагу, як районної влади, так і мешканців району. Ви на свої плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Ми в неоплатному боргу перед вами за ваш подвиг і вашу Перемогу, – відзначив голова району.
Геннадій Юрійович вручив ветеранам продуктові набори та привітав з наступаючим святом, побажав добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякував за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки.

Детальніше...

05 травня заступник голови районної ради Віра Стрілець спільно з радником голови районної ради Інною Гаплєвською, головним спеціалістом відділу з питань кадрового забезпечення та роботи з розпорядчими документами виконавчого апарату районної ради Віктором Гилуном особисто завітали у домівки ветеранів аби висловити вдячність та шану героям за їх неоціненний подвиг.

Детальніше...

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати LІІІ сесію районної ради VІІ скликання з 13 травня 2020 року.
ІІ. Провести пленарне засідання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання 16 червня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 04 травня 2020 року № 20 «Про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання»

 Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 04 травня 2020 року № 20 «Про скликання LІІІ сесії районної ради VІІ скликання» (зі змінами)

Детальніше...

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

Детальніше...

Національним агентством України з питань державної служби з метою забезпечення розвитку ринку освітніх послуг у сфері професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування, організації електронної взаємодії суб'єктів надання освітніх послуг та учасників професійного навчання, створено Портал управління знаннями на якому розміщується інформація про наявні загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації, освітньопрофесійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Детальніше...

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.