Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Сьогодні, 27 березня святкує свій День Народження депутат Дергачівської районної ради

Піддубний Костянтин Сергійович

 Вітаємо Костянтина Сергійовича зі святом, зичимо міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани до людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.

Сьогодні, 26 березня святкує свій День Народження

Козачолопанський селищний голова

Задоренко Вячеслав Валентинович

Шановний Вячеслав Валентинович !

Щиро вітаємо Вас зі святом, бажаємо добробуту, міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх найзаповітніших планів і задумів! Нехай завжди Вас постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Дергачівською місцевою прокуратурою наразі не надано жодного дозволу на видачу трупа з встановленною причиною смерті від коронавірусної інфекції Covid-19.
Дергачівською місцевою прокуратурою відповідно до п. 4 ст. 238 КПК України надається дозвіл на видачу трупа особи тільки після проведення усіх необхідних експертних досліджень та відібрання біологічних зразків необхідних для досліджень та встановлення причини смерті.
Судово-медичними експертними установами відбираються біологічні зразки усіх померлих в Дергачівському районні з ознаками респіраторних захворювань та з ознаками захворювання легенів для перевірки наявності коронавірусної інфекції Covid-19.
На теперішній час Дергачівською місцевою прокуратурою не надано жодного дозволу на видачу трупа з встановленною причиною смерті від коронавірусної інфекції Covid-19.
Мешканці Дергачівського району будуть обов’язково проінформовані у разі підтвердження судово-медичними експертними установами фактів смертей від коронавірусної інфекції Covid-19 на офіційному сайті Дергачівської районної адміністрації.
23.03.2020 Дергачівською районною державною адміністрацією створено оперативний штаб з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції Covid-19 у Дергачівському районі Харківської області, до складу якого також включено Дергачівську місцеву прокуратуру.
З метою недопущення паніки серед мешканців, відомості про офіційні випадки наявності захворювань в Дергачівському районі будуть публікуватись на офіційних сайтах Дергачівської районної державної адміністрації, Дергачівської районної ради та на офіційних сторінках в мережі Facebook.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
З 01.05.2020 змінюються тарифи на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 066-21-00-703.
Термін надання пропозицій 14 днів з дня оприлюднення даного повідомлення.

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення ухвалено сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив: «Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві».

Режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.
Керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня призначено Заступника Міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря. У режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту.

Розгляд звернень, запитів та прийом громадян в Дергачівській місцевій прокуратурі
Розгляд звернень громадян і  запитів та організація їх прийому залишається одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку. Роботі зі зверненнями приділяється постійна увага прокурорами всіх рівнів.
Дергачівською місцевою прокуратурою та її відділами з метою дотримання вимог ст. 40 Конституції України, яка закріплює право на звернення, Закону України «Про звернення громадян», забезпечується здійснення розгляду звернень та систематичного особистого прийому громадян керівництвом та працівниками  прокуратури.

Детальніше...

При подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація) радимо взяти до уваги норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції"», який набрав чинності 20 березня 2020 року. Закон змінює правила подання декларацій за 2019 рік.

Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило, як подавати декларації за новими правилами. Більш детально можна ознайомитись за посиланням.

Разом з тим нагадуємо, що подання щорічних декларацій за 2019 рік продовжено до 1 червня.

Україна забезпечена тестами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції більш ніж на 10 днів. На поточному тижні відбудеться ще декілька поставок у країну тестів і медичних засобів.
Військовий літак Іл-76, який у ніч проти понеділка повернувся з Китаю, доправив в Україну першу партію медичного вантажу. Зокрема, два види тестів: для ПЛР та для експрес-діагностики.
Перші 250 тисяч експрес-тестів будуть розподілені таким чином: близько 100 тисяч відправлять у критично важливі підрозділи й організації – передусім у діючі підрозділи Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та поліції. Решта буде передана в лікарні, що визначені як базові для протиепідемічних заходів. Якщо експрес-тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР.

Детальніше...

Шановна Людмила Григорівна!


Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя і радісних подій.
Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

Полівська сільська рада оголошує конкурс про визначення виконавця надання послуг з вивезення побутових відходів на території Полівської сільської ради.  За довідками та роз’ясненнями звертатися до Полівської сільської ради за адресою: село Дворічний Кут, вул. Центральна № 43, тел. (05763) 53-2-24.
Термін надання пропозицій 30 днів з дня оприлюднення даного повідомлення (до 22 квітня 2020 року).

Мінрегіон надає роз’яснення щодо надання житлово-комунальних послуг під час карантину. На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі.
Звертаємо увагу, що 17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким визначається, що на період дії карантину або обмежувальних заходів та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

Детальніше...

Пам’ятка 19.03.2020

Документи ухвалено Верховною Радою України на позачерговому засіданні 17 березня 2020 року.
Зокрема, Глава держави підписав Закон № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Цей документ спрощує процедуру закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для боротьби з COVID-19. Лікарські засоби, призначені для боротьби з COVID-19, ввозитимуться без мита й ПДВ. Медикам, які зайняті на роботах з ліквідації захворювання, встановлено надбавку у розмірі до 200% заробітної плати. Працівники отримують можливість за рішенням роботодавця працювати з дому або взяти неоплачувану відпустку протягом усієї тривалості карантину.

Детальніше...

Обставини, зумовлені необхідністю попередження та протидії поширення коронавірусу COVID-19, змушують кожного з нас з максимальною відповідальністю підходити до заходів   впровадження карантину, встановлених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)», а також Кабінетом Міністрів України, Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, відповідними розпорядженнями голови обласної ради, сприймати боротьбу з загрозою пандемії як спільну справу для всього нашого суспільства.
Тому закликаємо депутатів місцевих рад, громадські організації, активістів волонтерського руху, представників бізнесу, усіх небайдужих громадян, за можливості, підтримувати зв’язок з регіональним антикризовим штабом, який очолює почесний громадянин Харківської області Олександр Ярославський. Щоб при необхідності надати допомогу у організації та впровадженні карантинних заходів у населених пунктах, а також для підтримки медичних установ у справі профілактики та надання допомоги усім, хто її потребує, передовсім, людям похилого віку.
Харківщина має об’єднатися, щоб не допустити хаосу та паніки, ефективно протидіяти загрозі коронавірусу, зберегти здоров’я та життя громадян. 

До уваги жителів Дергачівського району!
До уваги відвідувачів КНП РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня»!
У зв'язку з введенням карантину в країні, відповідно до комплексного плану заходів з протидії поширенню коронавірусу на Харківщині затвердженого Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області запроваджуються невідкладні заходи безпеки у медичних закладах Дергачівщини.
У КНП РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня» ОБМЕЖЕНО ПРИЙОМ планових хворих та проведення планових операцій, обмежено прийом планових пацієнтів у поліклінічних відділеннях Дергачівського району.
Заклади охорони здоров'я Дергачівського району переведені на посилений протиепідемічний режим.
Профілактичні заходи є ключовими, вони є однаковими як для сфери охороні здоров'я, так і для населення в цілому. Наявні докази, що збудник COVID-19 передається між людьми через тісні контакти і краплі, а не повітряним шляхом. У групі осіб із найбільшим ризиком зараження - особи, які перебували в тісному контакті з хворими на COVID-19 або особи, які піклуються про хворих.
Найбільш ефективними профілактичними заходами для населення є:
-часта обробка рук спиртовмісним антисептиком, якщо руки візуально не забруднені або з милом і водою, якщо руки брудні;
-уникання торкання очей, носа та рота;
-респіраторна гігієна та етикет кашлю: кашель або чхання в зігнутий лікоть або хустинку з її утилізацією в подальшому;
-носіння медичної маски, якщо наявні респіраторні симптоми, виконання гігієни рук після зняття та утилізації маски;
-підтримання соціальної дистанції (не менше 1,5 м) від осіб з респіраторними симптомами.
У ЗВ´ЯЗКУ З НАЯВНОЮ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЮ СИТУАЦІЄЮ, ПРИ ПОЯВІ ПІДВИЩЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТІЛА, НЕЖИТІ, КАШЛЮ, ЗАДИШКИ, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА, ВИКЛИКАЙТЕ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ АБО БРИГАДУ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗАХИСНІ МЕДИЧНІ МАСКИ.

До уваги жителів Дергачівського району!
До уваги відвідувачів амбулаторій КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради»!
У зв'язку з оголошенням у державі карантину, з метою запобігання поширення на території Дергачівського району коронавірусу, відповідно до комплексного плану заходів з протидії поширенню коронавірусу на Харківщині затвердженого Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області, запроваджуються невідкладні заходи безпеки у медичних закладах Дергачівщини.
Тимчасово, до закінчення карантину, обмежується відвідування сімейних амбулаторій центру: планові огляди немовлят, профілактичні огляди дитячого та дорослого населення, планові огляди хворих, що перебувають на обліку з хронічними захворюваннями.
Утримайтеся від планових відвідувань медичних закладів при відсутності нагальної потреби!
Якщо у Вас є ознаки респіраторної інфекції, підвищена температура тіла, сухий кашель залишайтеся вдома та зверніться в телефонному режимі до сімейного лікаря, який визначить Ваші подальші дії!
Дякуємо за розуміння!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесені зміни до окремих законодавчих актів України, в тому числі до Закону України «Про запобігання корупції», а саме в частині що стосується строку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація).

Декларації, які відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

Суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію, передбачену абзацом першим частини другої статті 45 Закону (декларація перед звільненням), або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відповідно до статті 52 Закону у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

 

(Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» опубліковано у газеті «Голос України» 17 березня 2020 року                  № 51)

http://www.golos.com.ua/documents/2020-03-17-10-u.pdf

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Запроваджено на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів Дергачівською районною філією ХОЦЗ.

Детальніше...

Усім привіт!
Почну не з офіційного «Доброго вечора, дорогі українці», а із забутого, проте дуже актуального сьогодні – «Здоровенькі були!»
Найперше, я дякую всім, хто дослухався поради й сьогодні залишився вдома.
Це справді дуже важливо для вашого життя та вашого здоров’я. Є й інший позитив у карантині: вперше за довгий час у Києві різко зменшився рівень забруднення повітря. І це не може не тішити.
Продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки, страхові компанії та всі державні органи працюють. Окрема подяка Верховній Раді, яка не пішла на карантин.
Депутати працюють у комітетах, а в разі необхідності ухвалення термінових законів зможуть швидко зібратись у залі засідань. 
Країна не зупинилася, країна працює.

Детальніше...

Проведення особистих прийомів громадян у Дергачівській місцевій прокуратурі та її відділах призупинено на час дії карантину.
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 відповідно до ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211, наказу Офісу Генерального прокурора від 13.03.2020 №147 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» проведення особистих прийомів громадян у Дергачівській місцевій прокуратурі та її відділах призупинено.
З метою забезпечення прав громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» звернутися до місцевої прокуратури можна за допомогою:
-поштового зв’язку: 62300, м. Дергачі, вул.1 Травня, 63;
-засобів електронного зв’язку: електронна пошта zvern-derhachivska-mistseva@prok.kh.ua;
-на телефон «гарячої лінії» місцевої прокуратури (0-263) 3-21-40;
-через скриньку, що розташована на 1 поверсі центрального входу будівлі місцевої прокуратури за адресою м. Дергачі, вул.1 Травня, 63.

Дорогі українці!
Моє покликання як лікаря-хірурга – рятувати людські життя, як управлінця – керувати успішною медичною установою, як державного діяча – керувати охороною здоров’я багатомільйонної країни.
Зараз я говорю і як лікар, як управлінець, і як Міністр охорони здоров’я України.
Дехто каже мені, щоб я не нагнітав ситуації, бо це нібито сіє паніку. Але нагадаю, що ми не в тоталітарній державі, щоб замовчувати правду.
При Чорнобильській трагедії радянська влада нам казала, що все в порядку. Я ж не мовчатиму, бо життя та здоров’я українців для мене – пріоритет.
З усією відповідальністю повідомляю: сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальний стан чи соціальний статус. Хворіють як усесвітньо відомі політики, актори, так і прості люди. Сьогодні ворог номер один не тільки українського суспільства, але й всього світу – це смертельно небезпечна інфекція, коронавірус.

Детальніше...

Шановний Дмитро Юрійовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Прийміть найкращі побажання міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, добробуту, щастя та гарного настрою.
Бажаємо щирої підтримки колег, вірності друзів та здійснення найзаповітніших мрій! Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода.

Шановний Романе Юрійовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я та добробуту.
Нехай життя буде наповнене щасливими подіями, повагою і підтримкою колег.
Хай завжди Ваш дім обминають тривоги і негаразди, а в родині панує любов, затишок, добробут і спокій.

З метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19) та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації ви можете отримати необхідну вам інформацію в онлайн режимі на сайтах державної служби зайнятості:
«Єдине соціальне середовище» - вебсайті ДСЗ https://www.dcz.gov.ua/
«Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua/
«Профорієнтація та розвиток кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua
а також на регіональному вебсайті Харківського обласного центру зайнятості https://kha.dcz.gov.ua/, Фейсбук-сторінці Харківської обласної служби зайнятості https://www.facebook.com/Kharkiv.region.zaynyatist/ та на Фейсбук сторінці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості https://www.facebook.com/dergachircz
Довідки за телефонами:
для безробітних (05763) 3-40-61
для роботодавців (05763) 2-00-31

До уваги! 13.03.2020

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти Дергачівського району!
Розпорядження Дергачівської районної державної адміністрації «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти Дергачівського району» № 89 від 12 березня 2020 року

Шановна Тетяна Семенівна!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди.

11.03.2020

За традицією, до довгожительки Дергачівського району, мешканки села Безруки Медведєвої Пелагії Іванівни завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська та заступник голови районної ради Віра Стрілець.
Керівниці району привітали жінку з Міжнародним жіночим днем 8 березня. Пелагія Іванівна є яскравим прикладом життєвої мудрості, невтомної трудівниці та берегині родинного вогнища.

 

Шановна Наталія Павлівна!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

10 березня на дорозі місцевого значення Дергачі – Дворчіний Кут (на ділянці 1-го км), по першій полосі буде частково обмежено рух у зв'язку  з аварійним станом мосту.
Водіїв великогабаритних та великовагових транспортних засобів просимо планувати свої маршрути через дорогу Харків-Суми.
Автомобілістів просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та дотримуватись Правил дорожнього руху.

Шановні роботодавці!
У рамках реалізації проекту на базі ХЦПТО ДСЗ за участі німецького експерта Ханса-Йохена Мейера 19.03.2020 року о 10.00 відбудеться проведення круглого столу на тему: "Соціальний діалог: посилення ролі роботодавців у забезпеченні якості освіти та професійному розвитку майбутніх кваліфікованих робітників за професіями сільськогосподарського напряму".
Під час заходу ви матимете змогу ознайомитися з сучасною матеріально-технічною базою Центру професійно-технічної освіти ДСЗ, з активними програмами служби зайнятості, поспілкуватися з майстрами виробничого навчання, які здійснюють підготовку за професіями сільськогосподарського напряму, зокрема за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".
Усіх бажаючих взяти участь у даному заході просимо звернутися до 13.03.2020 для реєстрації до Дергачівської районної філії ХОЦЗ за адресою: м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8 А або за телефоном (05763) 2-00-31.

Шановний Вікторе Олександровичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження і побажання міцного здоров'я, щастя і благополуччя!
Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин.

Дорогі,найгарніші жінки Дергачівщини!
Прийміть щирі вітання з прекрасним, ніжним святом краси і любові – Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ!
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов!
Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!
Сердечно бажаю вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, гарного настрою, добра, любові!

З 5 березня на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-21-03 Харків – Золочів-КПП Олександрівка км 10+421 (смт Мала Данилівка) будуть проводитися роботи з ремонту мосту. Рух автотранспорту буде перекрито.
Автомобілістів просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотримуватись Правил дорожнього руху.

03 березня 2020 року відбулося пленарне засідання LІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

03 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

03 березня 2019 року на засіданні президії Дергачівської районної ради VІІ скликання розглянуто питання, яке було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, а саме: "Про затвердження районної комплексної Програми «Цукровий діабет» на 2020 рік."

 

2 березня відбулася робоча нарада під головуванням голови районної ради Геннадія Лазарєва за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної ради Віри Стрілець, начальника філії «Дергачівський Райавтодор» дочірнього підприємства «Харківський Облавтодор» Олександра Рогулі з питання роботи дорожньої галузі Дергачівського району у 2020 році. Детальніше...

03.03.2020 року о 10.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

03.03.2020 року о 10.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

03.03.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де буде розглянуте питання «Про хід виконання – за період з квітня 2019 року по даний час 2020 року – Програми покращення якості надання послуг Дергачівським районним відділом Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2022 роки.»

03.03.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де будуть розглянуті  питання: Детальніше...

28 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.
Ви можете скористатися такими сервісами державної служби зайнятості:
-онлайн пошук роботи
-електронний кабінет шукача роботи
-електронний кабінет роботодавця
-електронна черга
-онлайн резюме
-онлайн тестування щодо вибору професії
Всі перелічені сервіси можна знайти за посиланням https://www.dcz.gov.ua/
Державна служба зайнятості завжди готова допомогти вам!
Завітайте до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8 А.

Питання «тіньової» зайнятості є актуальним питанням сьогодення. Від офіційно нарахованої заробітної плати та відповідно від сплачених внесків залежить набуття страхового стажу, який сьогодні забезпечує соціальні виплати, а у майбутньому вплине на розмір пенсії.
Переваги легальної зайнятості:
- право на вільний вибір професії та місця роботи
- гарантоване отримання грошової винагороди за виконану роботу
- право на відпочинок
- захист від незаконного звільнення
- безпечні умови та дотримання режиму праці
- соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.
Виникають проблеми у пошуку роботи - завітайте до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8 А.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання LІІ сесії районної ради VІІ скликання.
Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати LІІ сесію районної ради VІІ скликання з 04 березня 2020 року.
ІІ. Провести пленарне засідання LІІ сесії районної ради VІІ скликання 07 квітня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

Про скликання LІІ сесії районної ради VІІ скликання

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Дергачівської районної ради від 24 лютого 2020 року № 09 «Про скликання LІІ сесії районної ради VІІ скликання» Детальніше...

28 лютого 2020 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де буде розглянуте питання «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами)»

 

У рамках реалізації Програми Державного центру зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017 – 2020 роки, з метою здійснення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю проведено екскурсії до  Дергачівської районної філії ХОЦЗ, Харківського центру професійно-технічної освіти для учнів 8-10 класів КЗ «Дворічнокутянський ліцей».
Під час заходу було надано послуги профінформаційного та профконсультаційного характеру: про можливість отримання робітничої професії на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості; про послуги служби зайнятості та впровадження електронних сервісів з використанням інтернет – технологій. Захід відвідали 27 осіб.

Шановна Ніно Олексіївно!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Шановний Василь Йосипович!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою.
Нехай міцність духовних та тілесних сил дарує наснагу на нові благі починання! Бажаємо Вам благословення на многая літа! Нехай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, а в родині панує любов і затишок.

Шановна Тамара Степанівна!
Щиро вітаємо з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру і злагоди.
Нехай кожен день буде наповнений гарними подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

Голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв підписав розпорядження про скликання позачергової LІ сесії районної ради VІІ скликання.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову LІ сесію районної ради VІІ скликання 03 березня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Розпорядження Про скликання позачергової LІ сесії районної ради VІІ скликання Детальніше...

Інформацію про хід виконання та зміни до обласної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки обговорили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності.
Комісія розглянула всього понад 20 питань порядку денного, серед яких виконання та внесення змін до низки обласних програм. За словами директора Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Лариси Карпової на реалізацію заходів обласної освітньої Програми було спрямовано 161,2 млн грн, з них: 750 тис грн за рахунок державного бюджету; 141,3 млн грн місцевого бюджету; з обласного профінансовано 8,9 млн грн, а це 90% від плану на 2019 рік.

Детальніше...

Які дії повинен здійснити керівник підприємства, установи чи організації при вивільненні працівників
Пропонуємо алгоритм основних кроків роботодавця, який планує звільнення працівників у зв’язку зі скороченням штату:
Детальніше...

Шановна Наталія Андріївна!
Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди Вашого ювілею!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

14.02.2020

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав інваліди війни, учасники бойових, які брали участь в бойових діях на території інших держав (воїни-інтернаціоналісти) Дергачівського району отримали 365 подарунків від районної ради та районної державної адміністрації. (Рішення XLIX сесії VII скликання від 17 грудня 2019 року № Про затвердження на 2020 рік Заходів щодо виконання Програми соціального захисту населення Дергачівського району Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової II сесії Дергачівської районної ради VII скликання 15 грудня 2015 року №23-11).

14 лютого в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану.
Зі словами привітання до учасників заходу звернулися голова районної ради Геннадій Лазарєв, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, голова районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Кузьменко.
Творчі колективи районного Будинку культури подарували присутнім святковий концерт.

14 лютого в місті Дергачі відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної ради Віри Стрілець, місцевих голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, служб району, представників районної спілки ветеранів Афганістану, громадськості, учнівської молоді.

Шановний Олексій Прокопович!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру і добра.
Нехай ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег, втілюються плани, здійснюються мрії.

Голова Харківської обласної ради у коментарі для програми «Тема дня» на UA: Харків висловив своє бачення щодо необхідності впорядкування на державному рівні питання пільгових перевезень та загалом пільг, які свого часу були закріплені законодавчо. 
За словами Сергія Чернова, цю всеукраїнську проблему треба врегулювати якнайшвидше, оскільки масштаби вражають:

«На прикладі Харківської області: різноманітні пільги мають 680 тис. чоловік, надані вони різним категоріям громадян тридцятьма законами України. Вважаю, що це дуже несправедливе ставлення до людини, яка отримала від держави пільгу, але не може нею скористатися на всій території країни».

Детальніше...

11 лютого під головуванням очільника районної ради Геннадія Лазарєва відбулося пленарне засідання L сесії районної ради VІІ скликання за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, депутатів районної та міської рад, місцевих голів, керівників організацій, установ, служб району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників виконавчого апарату районної ради, представників громадськості. Для участі в роботі сесії зареєструвалися 29 депутатів.

Детальніше...

Наразі Міністерство охорони здоров’я та Національна служба здоров’я спільно з регіонами працюють над своєчасним запуском реформи.
«Для повноцінного старту другої ланки медичної реформи до 31 січня всі області мали забезпечити автономізацію та комп'ютеризацію медустанов у себе в областях. Лікарні мають бути оснащені необхідним обладнанням, лікарськими засобами, мати лікарів відповідної кваліфікації та рівня практики. Це має бути зроблено до 1 квітня», - сказав Олексій Гончарук.

Детальніше...

Шановна Тетяна Афанасіївна!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя та здійснення найзаповітніших мрій!
Нехай кожен Ваш день буде наповнений радісними подіями!

Шановний Олег Володимирович!
Прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добра, гарного настрою, благополуччя.

07 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

07.02.2020

07 лютого заступник голови районної ради Віра Стрілець, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Лариса Несміян, начальник відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Ірина Сучова взяли участь у семінарі-практикумі Асоціації органів місцевого самоврядування та Харківської обласної ради «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».
Під час заходу були розглянуті питання:
– Виборчий кодекс України – основа забезпечення демократичних та прозорих виборів в Україні,
– особливості правового регулювання місцевих виборів в Україні,
– практичні питання організації та проведення місцевих виборів.

Шановний Вікторе Васильовичу!
Прийміть щирі вітання та теплі побажання з нагоди Вашого ювілею!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя і радісних подій.
Нехай Ваша професійна компетентність, відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень. Хай добрі справи множаться на благо України, його сьогодення і майбутнього.
Нехай доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій.

Шановна Надіє Іванівно!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добра, благополуччя та гарного настрою.
Нехай мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення!

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – #ОсвітнійПорталДСЗ
Відтепер онлайн-курси, вебінари та дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти ДСЗ та безліч іншої цікавої інформації буде доступна на порталі для всіх, хто шукає роботу, прагне вдосконалити свої навички або започаткувати бізнес.

Детальніше...

Держава має бути для людини зручним і зрозумілим сервісом, і мобільний додаток «Дія» є першим кроком на шляху до цієї мети, наголосив Президент України Володимир Зеленський.
«Під час президентської кампанії я говорив, що і я, і вся наша команда мріємо про «Державу у смартфоні». Що мрію кардинально змінити формат відносин між державою і громадянином країни. Держава має бути для людини просто сервісом. Зручним та, найголовніше, – простим і зрозумілим», – сказав Президент під час презентації проекту «Дія». 
Володимир Зеленський зазначив, що завдяки мобільному додатку «Дія», який відсьогодні доступний у Apple Store та Google Play, дев’ять мільйонів українців можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своєму смартфоні.

Детальніше...

07 лютого 2020 року о 15.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

У Будинку рад під керівництвом голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмили Немикіної, пройшло засідання робочої підгрупи «Залучення інвестицій, розвиток фінансового ринку».
Робоча підгрупа розглянула пропозиції до Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії, що надійшли у процесі її обговорення в числі майже дев’ятисот проєктих ідей. А також проаналізували проєкти, що набрали найвищу оцінку керівного комітету з підготовки Стратегії та попередньо увійшли до проєкту Стратегії та Плану її реалізації.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади. 
Під час наради в Офісі Президента за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив Главі держави, що на виконання завдання Президента уряд ухвалив рішення впорядкувати питання виплати зарплат керівникам міністерств.

Детальніше...

Інвестиції – найбільш перспективна сфера економічного партнерства України й Туреччини. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час Українсько-турецького бізнес-форуму в Києві.
Глава держави підкреслив, що наразі низка турецьких компаній скористалися можливостями в нашій державі.
«Впевнений, що саме в інвестиційній сфері сьогодні відкриваються найбільші перспективи для економічного партнерства України й Туреччини. Йдеться не лише про створення спільних підприємств, а й про активну участь турецьких компаній у процесі приватизації», – заявив він.
Володимир Зеленський наголосив, що подальшому розвитку співпраці двох держав сприятиме підписання Угоди про вільну торгівлю.

Детальніше...

03 лютого 2020 року о 19:00 відбудеться on-line вебінар «Харківський обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє» у 2020 році: що важливо?!» за технічної підтримки спільноти Grant management.
На вебінар запрошуються представники органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення, батьківських комітетів (рад), громадських організацій, ОСББ, а також всіх інших зацікавлених сторін.
Вебінар буде проведено на веб-платформі за посиланням: https://youtu.be/vRviGRWOabu.

Питання захисту інтересів держави та протидії злочинності в сфері вирубки та використання лісових ресурсів є одним з пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури України.
Тенденція до збільшення кількості скоєння злочинів зазначеної категорії наявна й у Дергачівському районі.
Звертаємося до органів місцевого самоврядування та місцевого населення: «Якщо Вам стало відомо про порубки лісу, які проводяться, готуються або здійснюється незаконне перевезення деревини, задля оперативного реагування просимо повідомляти про кожен такий факт на гарячу лінію Дергачівської місцевої прокуратури за номером (05763) 3-21-40 та за номером «102».

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов  взяв участь у засіданні Керівного комітету з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії. На основі діяльності сімнадцяти робочих підгруп за конкретними галузями напрацьовано проєкти  зазначених документів.
Як зазначив голова обласної ради, розробляючи семирічну Стратегію розвитку регіону усією громадою – науковцями й управлінцями, самоврядними органами й ініціативними краянами – створено дорожню карту повного оновлення нашої області.

«Мовою проєктів та ідей ми намагалися сформувати бренд області для того, щоб просувати його далеко за межі регіону. Не побоюся сказати, для інтеграції нашої області в успішний світовий простір», – наголосив Сергій Чернов.

Детальніше...

30 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

30 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

30 січня 2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Шановний Микола Петрович!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччяю, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег.

Шановні мешканці Харківщини!
Сто два роки тому чотириста українських юнаків – військові курсанти, студенти та гімназисти у нерівній боротьбі героїчно стримували чотирьохтисячну армію. Саме ціною їх життя було призупинено наступ і врятовано українську державність шляхом укладення Брест-Литовського мирного договору.

У пам’яті поколінь назавжди залишиться подвиг молодих людей у бою під Крутами, що є виявом безмежної любові до рідної землі, особистої відповідальності за долю країни та безсумнівної готовності стати на її захист. Давайте схилимо наші голови в глибокій пошані перед мужністю тих, хто віддав найцінніше, – життя у боротьбі за єдину, неподільну, соборну Україну.

Шановна Тетяна Володимирівна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай кожен новий день буде щедрим на приємні події!

30 січня 2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Шановна Ольга Олександрівна!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Бажаємо здоров'я, щастя і благополуччя! Нехай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

Шановна Тетяно Михайлівно!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя.
Нехай кожен новий день буде наповнений теплом людських відносин та щедрим на приємні події.

24 січня у районному Будинку культури відбувся фінал районного конкурсу «Юна принцеса – 2020».
Це було справжнє свято дитинства, краси і таланту!
12 дівчаток віком від 8 до 11 років продемонстрували свої таланти, розум та красу. На гостей свята чекало багато позитивних вражень та приємних сюрпризів.
До складу журі, яке оцінювало конкурсанток, увійшли: перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Давидова, депутат районної ради В'ячеслав Фісун. Детальніше...

З нагоди Дня Соборності України громадськість краю традиційно поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. До урочистого заходу долучилися голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, депутати обласної ради, керівництво установ та організацій, представники дипломатичних місій інших держав, духівництво краю. Детальніше...

Дорогі українці!
Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Детальніше...

22 січня відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної державної адміністрації Антона Козлокова, в.о. Дергачівського міського голови Катерини Бондаренко, депутатів районної та міської рад, представників служб району, громадських організацій.

Дорогі земляки!
Вітаю вас з великим державним святом - Днем Соборності України!

Проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки стало могутнім проявом споконвічного бажання українців до національної єдності та територіальної цілісності.
Тож, нехай відчуття єдності допомагає нам жити і працювати задля розвитку та процвітання рідного краю, подальшої побудови демократичної та процвітаючої країни.
Бажаю міцного здоров’я, щастя і добра, злагоди і віри у гідне майбутнє Дергачівського краю та України!
З повагою,
Голова районної ради                                  Геннадій Лазарєв

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.
Глава держави повідомив, що розглянув звернення Олексія Гончарука про його відставку з посади Прем’єр-міністра.
«Я вирішив надати вам і вашому уряду шанс, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже важливі й турбують наше суспільство, – сказав Президент, звертаючись до Олексія Гончарука. – Зараз не той час, щоб розхитувати державу економічно й політично».

Детальніше...

Із 303 реалізованих у минулому році обласних мініпроєктів найбільше –261 стосувалися добробуту та розвитку громад. Втілено також 33 проєкти в межах номінації «Благоустрій та охорона довкілля», 9 – у сфері історико-культурної спадщини та розвитку туризму. Сьогодні підбивалися підсумки втілення у минулому році ініціатив громад в ході обласного конкурсу «Разом у майбутнє». Засідання конкурсного комітету провів голова обласної ради Сергій Чернов.
На поліпшення добробуту громад завдяки мініпроєктам соціального спрямування у 2019 році було спрямовано 67,2 млн грн; заходи з благоустрою та екології профінансовані у розмірі 10,8 млн грн; на збереження історико-культурної спадщини та розвиток туризму залучено 2,1 млн грн. Половина зазначених коштів виділені з обласного бюджету, як це передбачено умовами конкурсу «Разом в майбутнє».

Детальніше...

Шановна Світлано Миколаївно!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Нехай кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив у Чугуєві семінар, в рамках якого учасники з інших районів краю дізналися про ті соціальні практики Чугуєва, які отримали визнання на всеукраїнському рівні.
За словами Чугуївського міського голови Галини Мінаєвої, здорове місто – це місто, яке створює належні умови для формування, збереження та відновлення здоров’я своєї громади.

«І це стосується усіх аспектів міського розвитку. Дотримуючись сучасних принципів формування соціальних послуг, Чугуїв запровадив та успішно реалізує заходи, що сприяють підтримці сталого розвитку системи охорони здоров’я у громаді», – розповідає Галина Минаєва.

Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.
На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи – створення в Україні системи спроможних місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян. 

Детальніше...

16 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.