Новини | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Новини

Вже відсьогодні, 14 грудня, роботодавці, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження, можуть подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги. Для цього до 21 грудня необхідно звернутися до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням та надати необхідні документи.

Детальніше...

24 листопада завершив естафету урочистих відкриттів на Дергачівщині переможців обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році.
Депутат Харківської обласної ради Тетяна Деменко передала Сертифікат обласної ради Солоницівський гімназії «Перлина», що засвідчує успішну реалізацію даного проєкту. 
Завдяки ініціативі громадської організації «Фонд розвитку громад», фінансової підтримки Харківської обласної ради, Дергачівської районної ради та коштів конкурсанта у навчальний заклад придбано спортивний комплекс, тренажери, майданчик з покриттям, на якому облаштовано футбольні ворота, волейбольна стійка та баскетбольні щити. Мініпроєкт спрямований на збереження здоров’я школярів та організацію безпечного дозвілля здобувачів освіти гімназії.

13 листопада у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець. Кращі працівники галузі культури району були відзначені Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Віра Стрілець побажала аматорам району великих творчих успіхів, невичерпної наснаги, втілення у життя приголомшливих ідей та міцного здоровья.

 

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, які припиняють свої повноваження, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (декларація перед звільненням).
Зазначена декларація подається не пізніше 20 робочих днів з дня припинення повноважень, а інформація вказується за період з 01 січня 2020 року по день припинення повноважень. Повноваження депутата закінчуються в день відкриття першої сесії ради нового скликання.
Увага! Депутати, які припинили повноваження, зобов’язані також наступного року до 1 квітня подати декларацію за минулий рік (декларація після звільнення). Така декларація охоплює увесь звітний рік (період з 1 січня по 31 грудня), що передує року, в якому подається декларація.
Депутати, які припинили повноваження, але продовжують службу в органах місцевого самоврядування чи державних органах, декларацію перед звільненням не подають. Натомість вони мають обов’язок подати щорічну декларацію на загальних підставах до 1 квітня наступного за звітним роком.

У Дергачівському районі відбулося відкриття шістьох мініпроєктів переможців обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році. Вручення Сертифікатів про реалізацію мініпроєктів відбулися за участі депутата Харківської обласної ради Людмили Гасан та заступника голови Дергачівської районної ради Віри Стрілець.

Детальніше...

Відповідно до рішенням LVII сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання 03 листопада 2020 року № 1569-6 оголошується конкурсний добір претендентів на посаду педагогічного працівника комунальної установи «Дергачівський інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради

Оголошення

03 листопада під головуванням очільника районної ради Геннадія Лазарєва відбулося останнє пленарне засідання LVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання.
Для участі в роботі сесії зареєструвалося 29 депутатів.
В ході роботи було розглянуто 35 питань та прийнято депутатами, із змінами і доповненнями, 34 питання порядку денного пленарного засідання LVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання. Детальніше з прийнятими рішеннями сесії районної ради можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Рішення сесій VІІ скликання».

03 листопада 2020 року відбулося пленарне засідання чергової LVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

 

 

В порядку денному були розглянуті питання:

Детальніше...

Згідно рішення LII сесії Дергачівської районної ради VII скликання № 1485-16 від 07 квітня 2020 року 15 вересня 2020 року відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи «Дергачівський інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради. За підрахунками та виведенням середньоарифметичного балу за іспит і співбесіду, 13,8 балів, переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Дергачівський інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради визначено В. ГУРІНУ.

03.11.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де буде розглянуте питання «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами)»

Ви працюєте в органах публічної влади або бюджетних установах і не впевнені у своєму професійному майбутньому після адміністративно-територіальної реформи? Детальніше...

Протокол Дергачівська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області Про підсумки голосування з виборів депутатів Харківської районної ради Харківської області у межах частини територіального виборчого округу №9

 

 

 

Протокол Дергачівської міської територіальної виборчої комісії про результати голосування з виборів Дергачівського міського голови в Єдиному одномандатному виборчому окрузі

 

 

 

 

Протокол Дергачівської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області про результати виборів депутатів Дергачівської міської ради в Єдиному багатомандатному виборчому окрузі

 

 

 

 

Протокол Дергачівська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області Про підсумки голосування з виборів депутатів Харківської обласної ради у межах частини територіального виборчого округу №8

27.10.2020
Дергачівська районна рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким у зв'язку зі смертю почесного голови Дергачівськох районної громадської організації ветеранів України, Почесного громадянина Дергачівського району Калашника Олександра Михайловича.
Олександр Михайлович понад десяти років працював у Дергачівській районній громадській організації ветеранів України, з яких п’ять років на посаді голови. За роки самовідданої, сумлінної праці, Олександр Калашник зробив свій вагомий внесок у розвиток ветеранського руху на Дергачівщині та неодноразово буд нагороджений Почесними грамотами та відзнаками керівництва Дергачівського району та Харківської області.
Усім, хто знав Олександра Михайловича, завжди не вистачатиме його широкої душі, людяності, справедливості, щирості, чуйності.
Світла пам'ять про фахівця своєї справи і доброго друга назавжди залишиться в наших серцях.
З глибокою скорботою,
Геннадій Лазарєв

Відповідно до п. 4 частини третьої ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати до центрів зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії) за формою № 3-ПН. Детальніше...

Для участі в роботі сесії зареєструвалися 23 депутати.
В ході роботи було розглянуто і прийнято депутатами, із змінами і доповненнями, 6 питань порядку денного закритої позачергової LVІІІ сесії районної ради VІІ скликання. Детальніше з прийнятими рішеннями сесії районної ради можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради в розділі «Рішення сесій». 
 

Детальніше...

21 жовтня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано питання внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, а саме:

Детальніше...

21.10.2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

Заступник голови Дергачівської районної ради Віра СТРІЛЕЦЬ підписала розпорядження про скликання закритої позачергової LVІІІ сесії районної ради VІІ скликання.
Відповідно до статей 46, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 5 Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати закриту позачергову LVІІІ сесію районної ради VІІ скликання 21 жовтня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Про скликання закритої позачергової LVІІІ сесії районної ради VІІ скликання Детальніше...

Увага!!! 19.10.2020

Засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків переноситься. Про засідання вищезазначеної комісії буде проінформовано додатково.

Увага!!! 19.10.2020

Пленарне засідання LVІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання, яке заплановане на 20.10.2020 року, переноситься, у зв’язку з хворобою голови та заступника голови Дергачівської районної ради. Про засідання вищезазначеної сесії буде проінформовано додатково.

20.10.2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Депутатський корпус Харківської обласної ради підтримав рішення «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
«У зв’язку із завершенням процесу об’єднання громад та затвердженням нового адміністративно-територіального устрою Харківської області, актуальними стали питання створення сучасної інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також активізація міжмуніципального співробітництва для посилення спроможності громад та підвищення якості життя в громадах області.

На базовому рівні конкурс проіснував дев’ять років. Громади вже мають значний досвід підготовки та впровадження мініпроєктів і самостійно засновують подібні конкурси, отже, щоб уникнути дублювання, доцільно дещо змінити формат проведення «Разом в майбутнє». Запроваджуємо проєкти місцевого й регіонального розвитку, які тісно пов'язані з планом реалізації стратегії Харківської області. Таким чином ми виходимо на новий рівень», – наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

У Будинку рад розпочалося пленарне засідання ХХVI сесії Харківської обласної ради VII cкликання.
У засіданні беруть участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, його заступники, депутати, керівники комунальних підприємств обласної ради й департаментів облдержадміністрації, які доповідають з питань порядку денного.

Депутатський корпус розгляне 60 питань, серед яких проєкти рішень щодо внесення змін до низки регіональних програм, таких як комплексна програма «Здоров’я Слобожанщини»; «Новий освітній простір Харківщини»; розвитку дорожнього господарства; забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності; культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини  Харківської області та ін.

Детальніше...

Інформація про діяльність депутатського корпусу та виконавчого апарату Харківської обласної ради за період VII скликання 
Час каденції сьомого скликання Харківської обласної ради припав на непростий період у житті країни. Виклики, з якими зіткнулося українське суспільство у цей час, вимагали відповідальної, зваженої, державницької позиції від тих, кому громадяни довірили представляти свої інтереси на регіональному рівні. З одного боку, нелегким випробуванням стала територіальна близькість до зони проведення операції Об’єднаних сил на сході України. З іншого боку, перед обласною радою стояло відповідальне завдання сприяти реформам, передовсім децентралізації, розгортання якої припало саме на період поточної каденції. Необхідність протидіяти поширенню коронавірусної хвороби Covid-2019 змусила усіх нас знаходити нові форми роботи і взаємодії.

За таких обставин депутати сьомого скликання змогли працювати таким чином, що Харківська обласна рада залишилася ініціативним і впливовим органом влади, ефективним майданчиком для дискусії та пошуку шляхів розв’язання нагальних питань, центром прийняття рішень спрямованих на розбудову регіону. Завдяки послідовній, конструктивній і професійній роботі депутатського корпусу, вмінню знаходити спільну мову з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, уважно чути громадську думку, вдалося зберегти стабільність у регіоні, забезпечити сталий економічний та гуманітарний розвиток, активно сприяти впровадженню реформ на місцях.
Харківська обласна рада зробила значний внесок у процес децентралізації в області, зокрема у добровільне об’єднання громад та формування нового територіального устрою на районному рівні, а також реалізувала цілу низку ініціатив, спрямованих на розбудову територій, забезпечувала успішне виконання цільових обласних програм.
Харківська обласна рада VII скликання була сформована за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
До депутатського корпусу увійшли 120 депутатів, з них 97 чоловіків та 23 жінки (19%).

Детальніше...

09 жовтня, від імені голови Дергачівської районної ради Геннадія Лазарєва привітали колективи відділень поштового зв’язку міста Дергачі з професійним святом – Всесвітнім днем пошти.
Кращі працівники поштового зв’язку відзначені Почесними грамотами районної ради.
Шановні юристи Дергачівщини!
Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!
Це свято об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод громадян. Бути юристом почесно і відповідально та вимагає чимало зусиль, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми – розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.
Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому майбутньому!
Бажаю вам благополуччя, щастя, міцного здоров’я, родинного добробуту на довгі роки, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях, успіхів та нових досягнень!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості має можливість організувати професійне навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Навчання з питань охорони праці посадових осіб» за кошти юридичних або фізичних осіб.
У разі виникнення необхідності проходження вашими працівниками таких курсів необхідно терміново надати інформацію до Дергачівської районної філії ХОЦЗ.

На думку голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, однаково достойний і доступний рівень медичного обслуговування у великих містах і маленьких селах буде серйозною противагою для подолання демографічної кризи, якою охоплена вся  країна.
Два роки обласного здоровя - ціною у 6 мільярдів
«Села на Харківщині зникають через цілий  комплекс економічних факторів, але відсутність матеріально і кадрово забезпеченої, вчасної і дієвої медичної допомоги значно погіршують ситуацію, – переконаний Сергій Чернов. – Тому розбудова медичного простору краю, відповідно до потреб мешканців – одне з першочергових завдань.
Поточна комплексна програма «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки завжди  реагує на особливо гострі соціальні виклики. Фінансове забезпечення програми складає 5,9 мільярдів гривень, у тому числі на цьогорічні  заходи в обласному бюджеті заплановано 2,9 мільярдів гривень».

Детальніше...

07 жовтня в смт Солоницівка відбулося відкриття мініпроєкту, що став переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє" у 2020 році.
Відкриття мініпроєкту у Солоницівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Веселі чоловічки» комбінованого типу Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області відбулося за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва та Солоницівського селищного голови Василя Шабатька.
На реалізацію проєкту з обласного бюджету було виділено кошти у сумі 149831,22 грн., з місцевого бюджету – 134848,09 грн., кошти конкурсанта – 14983,12 грн. За рахунок виділених коштів було відремонтовано сучасну багатофункціональну репетиційну залу – навчальну кімнату.
Сьогодні свій День народження відзначає довгожителька Дергачівського району, мешканка села Безруки Медведєва Пелагія Іванівна.
Шановна Пелагія Іванівна!
Прийміть найщирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку і тепла!
Висловлюємо вдячність за Вашу доброту, яскравий приклад людяності та сили волі!
05.10.2020
Дергачівська районна рада висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Зуба Сергія Васильовича, заступника Вільшанського селищного голови.
Будемо пам’ятати найкращі якості Сергія Івановича, вшановуючи професійні, вагомі результати справи його життя.
Висловлюємо щирі співчуття з приводу важкої втрати рідним, близьким та колегам.
Світла і вічна пам’ять Зубу Сергію Васильовичу!
Шановні освітяни Дергачівського району! Дорогі ветерани педагогічної праці!
Прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти України!
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість!
Ви вносите визначальний вклад у формування нового покоління Дергачівщини, передаючи кожному учню, вихованцю неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще свої життя!
Висловлюю вам велику вдячність за ваш професіоналізм, відданість обраній справі, нелегку, але таку важливу і благородну працю!
Бажаю міцного здоров’я, домашнього затишку та добробуту Вам і Вашим рідним та близьким, мирного неба та стабільності!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Якщо ви маєте потребу у працівниках, звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ. Фахівці допоможуть підібрати спеціаліста із бази офіційно зареєстрованих безробітних, а також з інших відкритих джерел.

Детальніше...

25.09.2020 року о 09.30 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання «Про передачу Комунальному закладу «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» Дергачівської районної ради Харківської області в постійне користування земельної ділянки, яка розташована за адресою: вулиця Золочівський шлях, будинок 58, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область».

25.09.2020 року о 09.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів, де буде розглянуте питання «Про передачу Комунальному закладу «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка» Дергачівської районної ради Харківської області в постійне користування земельної ділянки, яка розташована за адресою: вулиця Золочівський шлях, будинок 58, місто Дергачі, Дергачівський район, Харківська область».

17 вересня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

18.09.2020 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

16 вересня 2020 року відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання:

Детальніше...

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Дергачівщини!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем рятівника України!

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району! Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя!
Вдячний кожному з Вас за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з надзвичайною ситуацією та готовність завжди прийти на допомогу.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці!
З щирими вітаннями,
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Голова районної ради Геннадій Лазарєв бере участь у XX Всеукраїнській нараді-семінарі з актуальних питань децентралізації Української асоціації районних та обласних рад, яка відбувається в смт Затока Одеської області.
Участь в обговоренні актуальних питань децентралізації беруть представники Верховної Ради України, Української асоціації районних і обласних рад, виконавчого апарату Харківської обласної ради, керівники органів місцевого самоврядування та територіальних громад області.
 

Детальніше...

17.09.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та
паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

18.09.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

16.09.2020 року о 08.30 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності, де будуть розглянуті питання:

Детальніше...

Дорогі школярі, студенти, батьки! Шановні освітяни!
Щиро вітаю вас із початком навчального року!
День знань – урочисте свято, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день святковий, хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.
Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання. Під час захопливої подорожі у країну знань ви зустрінете вірних друзів та мудрих наставників – ваших педагогів.
Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші наставники! Ми завжди залишаємося вашими учнями.
Найщиріші вітання першокурсникам, які свідомим кроком у дорослому житті заклали фундамент свого майбутнього – обрали професію.
Вчителі, викладачі допоможуть набути знання та навички, але досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, вміння ставити цілі та досягати їх.
Цей навчальний рік розпочинається в незвичних умовах, тому всі мають відповідально дотримуватися карантину! Здоров'я дітей передусім!
Дорогі друзі! Наполегливо працюйте над собою, змінюйтесь і змінюйте світ на краще, будуйте плани та успішно реалізовуйте все задумане! Бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.Щастя вам, злагоди, любові та добра!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

 

Шановні мешканці Дергачівського району!
Щиро вітаю зі світлим та величним святом Успіння Пресвятої Богородиці!
Божої милості та заступництва Діви Марії усім родинам!
Нехай ваші серця будуть наповнені світлом і добром!
У цей світлий день бажаю усім з гідністю і честю пройти будь-яке випробування життям, не втративши своєї надії, віри, людяності.
Зичу щастя, здоров’я, миру та спокою.
З повагою
Голова районної ради Геннадій Лазарєв
28.08.2020
28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави заступник голови районної ради Віра Стрілець, депутат обласної ради Людмила Гасан спільно з колективом виконавчого апарату Дергачівської районної ради поклали квіти до місця поховання загиблого учасника АТО/ООС, «Народного Героя України» Романа Радівілова.
Присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

Інформуємо вас, що з 1 вересня 2020 року Державною службою України з питань праці заплановано проведення інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Детальніше...

Шановні мешканці Дергачівського району!
Прийміть найщиріші вітання з 29-річницею Незалежності України!
У 1991 році здійснилася мрія багатьох поколінь – українці здобули можливість жити вільно, бути господарями на своїй прекрасній і чарівній українській землі, поширювати свої традиції, виховувати дітей та незламною силою волі працювати на благо держави, на розквіт та процвітання рідної землі.
День Незалежності навіки увійшов в історію молодої держави, започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Події останніх років мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують повагу до своєї Батьківщини, до незалежності.
Нас єднає батьківська земля, щасливе майбутнє наших дітей, наших батьків, єдина віра і надія, спільне прагнення жити незалежно і вільно в заможній, сильній державі – Україні!
Бажаю миру, благополуччя, добра, злагоди, порозуміння і згуртованості. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до Дергачівщини і України!
Зі святом!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв

Детальніше...

Шановний Сергію Володимировичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, любові та злагоди у родині! Нехай поряд завжди будуть вірні друзі, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення!
Шановний Сергію Івановичу!
Прийміть найщиріші і найкращі вітання з Днем народження!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди і добробуту, родинної гармонії, щирої підтримки колег, вірності друзів!
Хай притаманні Вам енергія та наполегливість, ділові якості та професіоналізм стануть запорукою великих досягнень в усіх добрих справах, які ще ждуть Вас попереду, а зусилля, спрямовані на розвиток місцевого самоврядування та формування позитивного іміджу Харківщини та України, неодмінно сприятимуть піднесенню авторитету та розквіту нашої держави!
21 серпня відбулася офіційна церемонія нагородження «Почесний громадянин Дергачівського району» біля районного Будинку культури
Відкрили урочистий захід та провели церемонію нагородження голова районної ради Геннадій Лазарєв та голова районної державної адміністрації Володимир Усов.
Вже 12 років ми відзначаємо Почесних Дергачівців. Кожного року — абсолютно нові люди, абсолютно нові емоції і ті виклики, які ставляться перед ними, і виклики, які отримуємо ми у співпраці з такими шановними, поважними людьми", — зазначив Геннадій Лазарєв.
 

Детальніше...

21.08.2020
21 серпня, у День Державного Прапора України голова районної ради Геннадій Лазарєв та голова районної державної адміністрації Володимир Усов нагородили Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради учасників антитерористичної операції.
 

Детальніше...

Відповідно до рішення LII сесії Дергачівської районної ради VII скликання від 07 квітня 2020 року № 1485-16 оголошується конкурсний добір претендентів на посаду директора комунальної установи «Дергачівський інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради

Оголошення

Сьогодні питання детінізації та легалізації зайнятості населення та заробітної плати як ніколи набуло актуальності, адже ні для кого не секрет, що від розміру заробітної плати залежить рівень соціального захисту людини. Легальна робота, належним чином оформлені трудові відносини між найманим працівником та роботодавцем - це і лікарняні листки, відпускні нарахування, допомога у разі отримання травми на виробництві, гідна пенсія, належна виплата допомоги по догляду за дитиною. Детальніше...

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов був гостем прямого ефіру програми «Де це?», що розповідає про хід децентралізації на Громадському радіо, і є інформаційним проєктом, який створюється у партнерстві з Харківською обласною радою.
Програма була присвячена гострому для місцевого самоврядування питанню – неоголошенню Центральною виборчою комісією виборів до районних рад. Нагадаємо, 8 серпня ЦВК призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Водначас Комісія не призначила вибори депутатів до районних рад.

На думку Сергія Чернова, непроведення виборів до субрегіональної гілки самоврядування матиме складні й непередбачувані наслідки для всієї країни:
«Немає підстав не проводити вибори до районних рад, адже це право громадян, яке чітко й недвозначно закріплене у Конституції України. Якщо районні ради не будуть обрані, інститут народовладдя на районному рівні буде втрачено.

Детальніше...

13.08.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 09:40 годину ранку 13 серпня 2020 року підтверджено ще 1 випадок зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок — село Руська Лозова.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 89 осіб.
За ініціативи голови районної ради Геннадія Лазарєва в Дергачівському районі продовжують зводити сучасні фізкульторно-оздоровчі комплекси! 
Будівля – 57 метри в довжину, шириною – 22,4 метри, з висотою купола у 11,5 метрів – Пересічанський ФОК стане вже 2-м подібним комплексом у Дергачівському районі!
600 тисяч гривень виділено на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво ФОК в смт Пересічне!
Ініціативу голови районної ради Геннадія Лазарєва та Пересічанського селищного голови Миколи Чалого підтримали депутати Дергачівської районної ради.
12.08.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 08:45 годину ранку 12 серпня 2020 року підтверджено ще 1 випадок зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок — село Великі Проходи.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 88 осіб.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на безкоштовне навчання за курсом: «Плодоовочівник. Використання інновацій з крапельного зрошення землі».
Для кого курс: Детальніше...

Шановна Валентино Іванівно!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо, щоб у Вашому домі завжди панували щастя і розуміння.
Нехай життя дарує Вам побільше яскравих моментів, і здійсняться всі найсміливіші і заповітні бажання, оточують тільки щирі, вірні, надійні друзі і добрі люди!
10.08.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 08:25 годину ранку 10 серпня 2020 року підтверджено ще 7 випадків зараження коронавірусом.
Географія поширення нових випадків COVID-19:
1 випадок — смт Солоницівка;
4 випадки — смт Мала Данилівка;
2 випадки  — село Безруки.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 87 осіб.
Шановні працівники ветеринарної медицини Дергачівського району!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!
Висловлюємо вам щиру вдячність за нелегку роботу, яка потребує не лише професійних вмінь, а й значних фізичних та моральних зусиль. Бажаю вам і надалі з високою відповідальністю і сумлінням виконувати поставлені перед вами завдання та досягати нових професійних здобутків.
Зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, впевненості в майбутньому! Нехай доля щедро винагороджує вас за гуманізм, а ваша праця приносить вам задоволення та позитивні результати!
Голова районної ради Геннадій Лазарєв
Шановні працівники і ветерани будівельної галузі Дергачівського району!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника!
Професія, яку ви обрали - дуже складна, але водночас і надзвичайно важлива, адже будівельна галузь є одним із головних показників розвитку і стабільності району.
День будівельника - професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці оновленими та комфортними.
Бажаємо Вам успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла. Нехай відкриваються нові можливості для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.
Голова районної ради Геннадій Лазарєв
09.08.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 09:15 годину ранку 09 серпня 2020 року підтверджено ще 2 випадки зараження коронавірусом.
Географія поширення нових випадків COVID-19:
2 випадки — смт Солоницівка;
1 випадок — смт Пересічне.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 80 осіб.

07 серпня 2020 року відбулося пленарне засідання позачергової LVІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання: Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами).

Детальніше...

07.08.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 08:30 годину ранку 07 серпня 2020 року підтверджено ще 2 випадки зараження коронавірусом.
Географія поширення нових випадків COVID-19:
1 випадок — смт Слатине;
1 випадок — село Березівське (Пересічанська селищна рада).
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 77 осіб.

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:
І. Скликати позачергову LVІ сесію районної ради VІІ скликання 07 серпня 2020 року. о 09.00 годині в залі засідань районної ради (пл. Перемоги, 5, м. Дергачі).

Про скликання позачергової LVІ сесії районної ради VІІ скликання

Детальніше...

06.08.2020
Шановні дергачівці!
Станом на 08:30 годину ранку 06 серпня 2020 року підтверджено ще 1 випадок зараження коронавірусом.
Географія поширення нового випадку COVID-19:
1 випадок — місто Дергачі.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 75 осіб.

04 серпня 2020 року відбулося пленарне засідання чергової LV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання

В порядку денному було розглянуто питання:

Детальніше...

04.08.2020 р. о 09.00 год відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VII скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

04.08.2020 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де буде розглянуте питання «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1347-35 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами)»

31.07.2020 року о 08.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

Проблема легалізації заробітної плати на сьогодні є дуже актуальною. Саме тому увага різних державних і неурядових установ сфокусована на питаннях легалізації заробітної плати, які необхідно вирішувати спільними зусиллями. Детальніше...

Сьогодні багато українських громадян отримують пропозиції працювати чи навчатися за кордоном. На жаль, не завжди  такі пропозиції закінчуються на користь наших співвітчизників  та співвітчизниць – людей продають як товар. Детальніше...

29.07.2020 року о 14.00 год. відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де було розглянуто та рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради питання: Детальніше...

31.07.2020 року о 08.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, планування, бюджету, фінансів та податків, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

В Міністерстві юстиції презентовано мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.
Презентований мобільний додаток «Безоплатна правова допомога» – дозволяє розширити доступ людини до правовоії допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, а й замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися контакти та автоматично зателефонувати на єдинии номер системи БПД 0 800 213 103 для отримання консультаціі.

Детальніше...

На Чугуївщині проходить сесія стратегічного планування роботи проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Координатор проєкту, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із іншими учасниками заходу підбили підсумки та визначили план подальшіх дій реалізації Проєкту.
«Майже два роки реалізації проекту засвідчили, що значно зросла довіра населення до лікарів та до медичної реформи в цілому, бо наочні реальні позитивні зміни, – зазначив Сергій Чернов. – Робота, спрямована на розвиток первинної медицини в громаді, яку ми розпочали з нашими партнерами за підтримки Євросоюзу, не повинна зупинитися із закінченням проекту. Ми налаштовані й надалі сприяти розбудові ефективної первинної медицини у громадах».

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени минулого року та триватиме до лютого 2021 року. Станом на кінець липня всі активності, які заявлені в рамках реалізації Проєкту, виконуються згідно плану.

Детальніше...

29.07.2020 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, де будуть розглянуті питання: Детальніше...

Шановна Ларисо Миколаївно!
Прийміть найкращі побажання міцного здоров'я, благополуччя, злагоди, добробуту, щастя та гарного настрою.
Нехай кожен новий день буде наповнений теплом людських відносин, щедрим на приємні події. Бажаємо підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22 липня 2020 року   № 97
Про скликання позачергової ХХV сесії

обласної ради VІІ скликання
Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статей 78-83 Регламенту обласної ради:

1. Скликати позачергову ХХV сесію обласної ради VІІ скликання.
2. Провести пленарне засідання ХХV сесії обласної ради 24 липня 2020 року в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64) о 10.00 в режимі відеоконференції на платформі для онлайн-заходів Cisco Webex, реєстрацію депутатів розпочати з 09.00.

Детальніше...

За пропозицією голови Харківської обласної ради Сергія Чернова в умовах сьогодення, враховуючи можливості обласного та місцевих бюджетів, а також низку факторів, що впливають на вчасність співфінансування, запроваджено ретельний моніторинг реалізації проєктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
«Цього року ми запроваджуємо практику моніторингу реалізації мініпроєктів, - говорить голова обласної ради Сергій Чернов. – Щомісяця, з травня по листопад конкурсний комітет  буде моніторити оформлення ініціативи у готовий проєкт.

Це дозволить, з одного боку, привнести елемент дисципліни у всі етапи виконання задуму – дотримання строків укладення договорів, тендерних закупівель, будівництва чи реконструкцій. З іншого, матимемо змогу об’єктивно і своєчасно оцінювати темпи  робіт».
Відповідно до Плану проведення конкурсу, фахівці управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків облради виїжджають до громад. Вже проаналізували стан впровадження проектів у Дергачівському, Богодухівському, Сахновщинському та Первомайському районах і місті Первомайський.
Перші моніторинги проведено у Дергачівському та Богодухівському районах.

Детальніше...

Шановна Світлано Григорівно!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на вашому життєвому шляху.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності», КП «Протопопівка-2015» інформує про зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів з 01 серпня 2020 року.
За довідками та роз’ясненнями звертатися до КП «Протопопівка-2015» за адресою: село Протопопівка, вул. Центральна № 47, тел. 095-46-91-429.

Заробітну плату в “конвертах”, без перебільшення, можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку суб’єктами господарювання виплачується нелегально. Біда ж у тому, що й самі наймані працівники погоджуються одержувати або всю заробітну плату, або її частину неофіційно.

Детальніше...

Шановний Геннадію Юрійовичу!
Прийміть найщиріші і найкращі вітання з Днем народження!
Завдяки Вашим винятковим діловим якостям, компетентності, доброзичливості та професіоналізму Ви здобули повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет мудрого і розсудливого керівника, запорукою якого є принциповість та відповідальність!
Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, щастя і гарного настрою! Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину!

Шановний Володимире Михайловичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги.
Впевнений, що людська шана є і буде подякою Вам за професіоналізм та плідну працю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
З повагою,
Голова районної ради Геннадій Лазарєв
Станом на 08:30 годину ранку 14 липня 2020 року підтверджено ще 2 випадки зараження коронавірусом.
Географія поширення нових випадків COVID-19:
1 випадок – смт Мала Данилівка;
1 випадок – смт Пересічне.
Загальна чисельність інфікованих в Дергачівському районі від першого встановленого випадку складає 60 осіб.
микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.