Про скликання VІ сесії районної ради VІІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання VІ сесії районної ради VІІ скликання

09.03.2016

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«09» березня 2016 року               № 26

 

Про скликання VІ сесії
районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІІ скликання:

І. Скликати VІ сесію районної ради VІІ скликання з 14 березня 2016 року.

ІІ. Провести пленарне засідання VІ сесії районної ради VІІ скликання 12 квітня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

 

На розгляд сесії винести такі питання:

 

1. Про внесення змін до Регламенту роботи Дергачівської районної ради VІІ скликання.

2. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про виконавчий апарат Дергачівської районної ради (нова редакція).

3. Про внесення змін до складу комісії Дергачівської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

4. Про внесення змін до рішення І сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 08 грудня 2015 року № 6-5 «Про обрання складу постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності».

5. Про внесення змін до рішення І сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 08 грудня 2015 року № 7-6 «Про обрання складу постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва та малого бізнесу».

6. Про внесення змін до рішення позачергової ІІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2015 року № 42-2 «Про районний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).

7. Про звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Дергачівського району, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

8. Про хід виконання у 2015 році районної Програми підтримки організації надання соціальних послуг на 2015-2018 роки.

9. Про хід виконання у 2015 році районної Програми на 2015-2016 роки «Щодо створення та функціонування центру обслуговування платників в Дергачівській об’єднаній державній податковій інспекції».

10. Про хід виконання у 2015 році Програми підтримки галузі рослинництва у господарствах Дергачівського району на період 2012-2016 років.

11. Про хід весняно-польових робіт в Дергачівському районі Харківської області.

12. Про внесення змін до ПОЛОЖЕННЯ про Дергачівський районний ресурсний центр розвитку громад, затвердженого рішенням ХХХІХ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року № 742-40.

13. Про скасування рішення IV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 09 лютого 2016 року № 93-54 «Про надання згоди на реорганізацію шляхом перетворення дитячого будинку «З любов’ю – дитині» комунальної форми власності Дергачівської районної ради Харківської області на Дергачівську школу-інтернат І ступеню «З любов’ю до дітей» Дергачівської районної ради Харківської області».

14. Про визначення типу та зміни повного найменування дитячого будинку «З любов’ю – дитині» комунальної форми власності Дергачівської районної ради Харківської області на Дергачівську школу-інтернат І ступеню «З любов’ю до дітей» Дергачівської районної ради Харківської області».

15. Про ефективність використання спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Дергачівського району Харківської області.

16. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області мобільних телефонів Nokia 1280 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

17. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

18. Про надання згоди на виплату пільги на придбання твердого пічного побутового палива та скрапленого газу готівкою.

19. Про внесення об’єктів до переліку майна, що зазначений у Додатку 2 до Договору № 01/09-05 про користування майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району.

20. Про створення тимчасової контрольної комісії Дергачівської районної ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Дишленку Ігорю Вікторовичу (площа 32,5875 га).

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Дишленку Ігорю Вікторовичу (площа 14,8010 га).

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Дишленку Ігорю Вікторовичу (площа 8,6119 га).

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Мануйловій Людмилі Миколаївні (площа 17,4504 га).

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Мануйловій Людмилі Миколаївні (площа 12,3613 га).

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Мануйловій Людмилі Миколаївні (площа 20,3701 га).

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Мануйловій Людмилі Миколаївні (площа 41,0106 га).

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні ПСП «Сад» (площа 107,8468 га).

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні ПСП «Сад» (площа 79,3812 га).

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надається в оренду гр. Пісарцову Ігорю Володимировичу.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в приватній власності гр. Ракітянського Олександра Вікторовича.

32. Про преміювання голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за лютий-березень 2016 року.

33. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному Веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення VІ сесії районної ради VІІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 Г.Ю. Лазарєв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.