Про скликання позачергової ІІ сесії районної ради VІІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання позачергової ІІ сесії районної ради VІІ скликання

09.12.2015

 

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«_09_» __грудня____ 2015 року                                                                            № 52

 

Про скликання позачергової ІІ сесії
районної ради VІІ скликання

 

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати позачергову ІІ сесію районної ради VІІ скликання 15 грудня 2015 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

 

1. Про затвердження Регламенту роботи Дергачівської районної ради VІІ скликання.
2. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про постiйнi комiсiї Дергачівської районної ради VІІ скликання.
3. Про виконання районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку регіону (заходи по призову молоді) Дергачівсько-Золочівського об’єднаного районного військового комісаріату на 2015 рік, затвердженої рішенням ХLVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 24 лютого 2015 року.
4. Про затвердження районної програми соціально-економічного та культурного розвитку регіону (заходи по призову молоді) Дергачівського районного військового комісаріату на 2016 рік.
5. Про виконання Програми соціального захисту населення Дергачівського району Харківської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХІV сесії районної ради VІ скликання від 13 грудня 2011 року.
6. Про затвердження Програми соціального захисту населення Дергачівського району Харківської області на 2016-2020 роки.
7. Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти в Дергачівському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року.
8. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки у Дергачівському районі на період 2014-2016 років, затвердженої рішенням ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання від 08 жовтня 2013 року.
9. Про внесення змін до рішення позачергової ХLVІІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 16 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).
10. Про виконання районної Програми «Здоров’я Дергачівщини» на 2014-2015 роки (нова редакція), затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року.
11. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Дергачівського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року.
12. Про внесення змін до рішення І сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 08 грудня 2015 року № 7-6 «Про обрання складу постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва та малого бізнесу».
13. Про внесення доповнень до рішення І сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 08 грудня 2015 року № 8-7 «Про обрання складу постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями».
14. Про внесення доповнень до рішення І сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 08 грудня 2015 року № 11-10 «Про утворення президії Дергачівської районної ради VІІ скликання».
15. Про встановлення вартості харчування дітей у навчальних закладах, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, у 2016 році.
16. Про призначення головного редактора комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться в спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
17. Про надання згоди відділу освіти Дергачівської райдержадміністрації на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення в Малоданилівському ліцеї Дергачівської районної ради Харківської області
18. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, с. Руська Лозова, пров. Енгельса, 2.
19. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду комунальному підприємству «Соціальна аптека Дергачівської районної ради» частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, с. Руська Лозова, пров. Енгельса, 2.
20. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованої за адресою: Харківська область, Дергачівський район, с. Руська Лозова, пров. Енгельса, 2.
21. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою: Харківська область, смт. Вільшани, вул. Куйбишева, 1, на баланс комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня».
22. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» на списання апарату рентгенівського стоматологічного Prodental Pro 70 Plus.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Шила Всеволода Павловича.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Горгоца Павла Івановича.
25. Різне.

ІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження на офіційному Веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення позачергової ІІ сесії районної ради VІІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІІІ. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                                Г.Ю.Лазарєв

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.