Про скликання ХVІ сесії районної ради VІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання ХVІ сесії районної ради VІ скликання

22.12.2011

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 грудня 2011 року № 191


Про скликання ХVІ сесії
районної ради VІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХVІ сесію районної ради VІ скликання з 26 грудня 2011 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХVІ сесії районної ради VІ скликання 24 січня 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про стан прокурорського нагляду за додержанням та застосуванням законів на території Дергачівського району Харківської області.

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Дергачівського району Харківської області.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік та використання резервного фонду за 2011 рік.

4. Про районний бюджет на 2012 рік.

5. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень у Дергачівському районі на 2012-2015 роки.

6. Про звіти депутатів Дергачівської районної ради перед виборцями.

7. Про звіт директора комунального підприємства «Архітектурне бюро Дергачівського району», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.

8. Про звіт головного редактора Дергачівської районної газети «Вісті Дергачівщини», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.

9. Про звіт директора Дергачівського районного державного радіомовлення, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.

10. Про звіт директора комунального підприємства “Берізка” с. Руська Лозова Дергачівського району Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, за 2011 рік.

11. Про звіт начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.

12. Про звіт директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.

13. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області на 2012 рік.

14. Про надання згоди на передачу автомобіля «JL-7162», державний номерний знак АХ 1483 ВК, який є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, у комунальну власність територіальної громади Дергачівської міської ради.

15. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня» на списання автомобілів.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Завод покрівельних матеріалів Акваізол».

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Благодійному фонду «Українська Слобожанщина».

18. Про затвердження Порядку розгляду питань, пов’язаних з розробленням детальних планів території за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області.

19. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини» і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХVІ сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Несміян Л.В.

Голова районної ради                                        М.І. Бушев

 

 

 

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.