Про скликання ХLV сесії районної ради VІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання ХLV сесії районної ради VІ скликання

02.09.2014

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

«01» вересня 2014 року                                                          № 56

 

 

Про скликання ХLV сесії
районної ради VІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХLV сесію районної ради VІ скликання з 08 вересня 2014 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХLV сесії районної ради VІ скликання 07 жовтня 2014 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

 

На розгляд сесії винести такі питання:

 

1. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2014 рік, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року.

2. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Дергачівського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

4. Про внесення змін до рішення позачергової ХLІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 24 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

5. Про хід виконання – за період з грудня 2013 року по даний час 2014 року – Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків Дергачівського району до 2016 року.

6. Про хід виконання – за період з грудня 2013 року по даний час 2014 року – Програми розвитку сфери побутового обслуговування населення Дергачівського району на 2011-2015 роки.

7. Про хід виконання – за період з жовтня 2013 року по даний час 2014 року – районної Програми «Питна вода Дергачівщини» на 2013 – 2020 роки.

8. Про хід виконання – за період з жовтня 2013 року по даний час 2014 року – Програми боротьби з амброзією полинолистою у Дергачівському районі на 2012-2016 роки.

9. Про хід виконання – за період з жовтня 2013 року по даний час 2014 року – Програми забезпечення пожежної безпеки у Дергачівському районі на період 2014-2016 роки.

10. Про хід виконання – за період з жовтня 2013 року по даний час 2014 року – Програми інформатизації Дергачівського району Харківської області на 2014-2016 роки.

11. Про стан освіти в Дергачівському районі Харківської області.

12. Про стан розвитку культури і туризму на території Дергачівського району Харківської області.

13. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Дергачівського району до опалювального сезону 2014-2015 років.

14. Про звіти депутатів Дергачівської районної ради VІ скликання перед виборцями.

15. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань планування, бюджету, фінансів та податків.

16. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва та малого бізнесу.

17. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

18. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

19. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

20. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

21. Про внесення змін та доповнень до Положення про постiйнi комiсiї Дергачівської районної ради VІ скликання (у новій редакції), затвердженого рішенням XXVIІІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання.

22. Про внесення змін до складу комісії Дергачівської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

23. Про затвердження списку присяжних Дергачівського районного суду Харківської області.

24. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення поліклінічного відділення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, с. Руська Лозова, пров. Енгельса, 2.

25. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному Веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХLV сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                     М.І. Бушев

 

 

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.