Про скликання ХLІV сесії районної ради VІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання ХLІV сесії районної ради VІ скликання

03.06.2014

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

«_02__» _червня_ 2014 року                                                          № 30

 

 

Про скликання ХLІV сесії
районної ради VІ скликання

 

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХLІV сесію районної ради VІ скликання з 11 червня 2014 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХLІV сесії районної ради VІ скликання 15 липня 2014 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

 

На розгляд сесії винести такі питання:

 

1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Дергачівського району Харківської області.

2. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності РВ ГУМВС України на території Дергачівського району Харківської області.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.

4. Про внесення змін до рішення позачергової ХLІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 24 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

5. Про хід виконання в І півріччі 2014 року Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2014 рік, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VI скликання від 17 грудня 2013 року.

6. Про хід виконання – за період з червня 2013 року по даний час 2014 року – Природоохоронної Програми покращення екологічного стану Дергачівського району на 2013-2017 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Дергачівської районної ради VІ скликання, затвердженого рішенням ІІ сесії Дергачівської районної ради VI скликання від 14 грудня 2010 року № 19-6 (зі змінами).

8. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дергачівського району».

9. Про ефективність використання земельних ресурсів в Дергачівському районі Харківської області.

10. Про стан житлово-комунального господарства на території Дергачівського району Харківської області.

11. Про стан розвитку галузі тваринництва в господарствах Дергачівського району Харківської області.

12. Про стан закладів охорони здоров’я на території Дергачівського району Харківської області.

13. Про затвердження ліквідаційного балансу юридичної особи – Дергачівського районного державного радіомовлення та акту ліквідаційної комісії.

14. Про звільнення директора Дергачівського районного державного радіомовлення, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

15. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області книжки друкованої «Інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини» для учнів 1-4 класів» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

16. Про внесення доповнення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, що підлягають продажу за конкурсом, затвердженого рішенням ХL сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 11 лютого 2014 року № 810-25.

17. Про надання згоди на відчуження нежитлових приміщень, згідно з додатком, на конкурсних засадах, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області та знаходяться на балансі комунального підприємства «Берізка».

18. Про надання згоди КЗОЗ РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня» на зняття з його балансу нежитлової будівлі, яка відчужена Крупі Олені Володимирівні та розташована за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт Вільшани, вул. Куйбишева, 1а.

19. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Вільшани, вул. Куйбишева, 1.

20. Про скасування рішення ХL сесії районної ради VІ скликання від 11 лютого 2014 року № 806-21 «Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, с. Черкаська Лозова, вул. Колективістів, 3а» та рішення ХL сесії районної ради VІ скликання від 11 лютого 2014 року № 807-22 «Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Пересічне, вул. Коваленка, 59».

21. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Дергачівської районної ради, затвердженої рішенням І сесії районної ради VІ скликання від 13 листопада 2010 року № 13-13 (зі змінами).

22. Про преміювання голови та заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за червень – липень 2014 року.

23. Про преміювання голови та заступника голови Дергачівської районної ради з нагоди державного свята – Дня Конституції України.

24. Про зняття з контролю рішень Дергачівської районної ради, як таких, що виконані.

25. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному Веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХLІV сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                               М.І. Бушев

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.