Про скликання ХL сесії районної ради VІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання ХL сесії районної ради VІ скликання

08.01.2014

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

«08» січня 2014 року                                                                               № 1

 

 

 

Про скликання ХL сесії
районної ради VІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХL сесію районної ради VІ скликання з 13 січня 2014 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХL сесії районної ради VІ скликання 11 лютого 2014 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

 

На розгляд сесії винести такі питання:

 

1. Про стан прокурорського нагляду за додержанням та застосуванням законів на території Дергачівського району Харківської області.

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Дергачівського району Харківської області.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік та використання резервного фонду за 2013 рік.

4. Про реалізацію в 2013 році Стратегії сталого розвитку Дергачівського району до 2020 року, затвердженої рішенням V сесії районної ради VІ скликання від 18 лютого 2011 року.

5. Про хід виконання у 2013 році Програми підтримки галузі рослинництва у господарствах Дергачівського району на період 2012-2016 років, затвердженої рішенням ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 20 березня 2012 року.

6. Про організацію харчування дітей у навчальних закладах, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району.

7. Про звіт начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

8. Про звіт директора комунального підприємства «Архітектурне бюро» Дергачівського району, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

9. Про звіт головного редактора комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

10. Про звіт директора Дергачівського районного державного радіомовлення, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

11. Про звіт директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

12. Про звіт директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

13. Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

14. Про звіт директора комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2013 рік.

15. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області на 2014 рік.

16. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, що підлягають продажу за конкурсом, на 2014 рік.

17. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, що підлягають продажу шляхом викупу, на 2014 рік.

18. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХL сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                           М.І. Бушев

 

 

 

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.