Про скликання ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання

28.08.2013

 

 

 

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«_28_» __серпня_ 2013 року №_79_

 

 

Про скликання ХХХVІІ сесії
районної ради VІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХХХVІІ сесію районної ради VІ скликання з 06 вересня 2013 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання 08 жовтня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про стан прокурорського нагляду за додержанням та застосуванням законів на території Дергачівського району Харківської області.

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Дергачівського району Харківської області.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року.

4. Про внесення змін до рішення ХХVІІІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 25 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік» (зі змінами).

5. Про внесення доповнень до заходів Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2013 рік, затвердженої рішенням ХХХІ сесії районної ради VІ скликання від 12 березня 2013 року.

6. Про хід виконання – за період з червня 2012 року по даний час 2013 року – Програми боротьби з амброзією полинолистою у Дергачівському районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради VI скликання від 22 травня 2012 року.

7. Про стан освіти в Дергачівському районі Харківської області.

8. Про стан розвитку культури і туризму на території Дергачівського району Харківської області.

9. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Дергачівського району Харківської області до опалювального сезону 2013-2014 років.

10. Про звіти депутатів Дергачівської районної ради VІ скликання перед виборцями.

11. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань планування, бюджету, фінансів та податків.

12. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, підприємництва та малого бізнесу.

13. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

14. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

15. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

16. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

17. Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» (у новій редакції).

18. Про надання згоди на передачу в оренду, на конкурсних засадах, нежитлового приміщення (мала спортивна зала) в Пересічанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області.

19. Про преміювання голови та заступника голови Дергачівської районної ради за підсумками роботи за вересень 2013 року.

20. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХХХVІІ сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                           М.І. Бушев

 

 

 

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.