Про скликання ХХІХ сесії районної ради VІ скликання | Дергачівська районна рада Харківській області
Дергачівська районна рада Харківській області
Документи

Про скликання ХХІХ сесії районної ради VІ скликання

27.12.2012

 

 

 

УКРАЇНА
Харківська область
Дергачівська районна рада

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 грудня 2012 року № 160

 

Про скликання ХХІХ сесії
районної ради VІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХХІХ сесію районної ради VІ скликання з 03 січня 2013 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХХІХ сесії районної ради VІ скликання 5 лютого 2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про стан прокурорського нагляду за додержанням та застосуванням законів на території Дергачівського району Харківської області.

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Дергачівського району Харківської області.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік та використання резервного фонду за 2012 рік.

4. Про хід виконання у 2012 році комплексної Програми профілактики правопорушень у Дергачівському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХVІ сесії районної ради VІ скликання від 24 січня 2012 року.

5. Про хід виконання у 2012 році Програми підтримки галузі рослинництва у господарствах Дергачівського району на період 2012-2016 років, затвердженої рішенням ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 20 березня 2012 року.

6. Про звіт постійної комісії Дергачівської районної ради VІ скликання з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

7. Про організацію харчування дітей у навчальних закладах, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району.

8. Про звіт директора комунального підприємства «Архітектурне бюро Дергачівського району», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2012 рік.

9. Про звіт головного редактора Дергачівської районної газети «Вісті Дергачівщини», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2012 рік.

10. Про звіт директора Дергачівського районного державного радіомовлення, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2012 рік.

11. Про звіт директора комунального підприємства “Берізка” с. Руська Лозова Дергачівського району Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, за 2012 рік.

12. Про звіт начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2012 рік.

13. Про звіт директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2012 рік.

14. Про звіт директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2012 рік.

15. Про надання згоди територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації на списання автомобіля.

16. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області на 2013 рік.

17. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, що підлягають продажу за конкурсом, на 2013 рік.

18. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, що підлягають продажу шляхом викупу, на 2013 рік.

19. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХХІХ сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник голови
районної ради                                                                              В.В. Желтобрюх

 

 

 

 

микрокредиты онлайн срочно микрокредит на карту срочно срочные микрокредиты на карту быстрые микрозаймы онлайн займы онлайн на карту быстро микрозайм на карту быстрый займ на карту быстрый займ онлайн онлайн микрозаймы займы онлайн займ на карту
Cigarette suggérés. sac Michael Kors pas cher La grande variété d'outils de création de flamme est intimidante. Seuls quelques exemples comprennent zippos classiques, torches miniatures, des lutteurs pro préférés, des munitions, des groupes de rock, affiliés à des gangs, signes astrologiques, et toutes les couleurs de l'arc en ciel. sac chanel pas cher Le plus trait fondamental de la personnalité peut être reconnu en utilisant un cadeau vraiment personnalisé pour moins de 5 $. Mulberry ont montré leur classique, double poignée de fourre-tout dans des tons neutres de brun, bleu clair et. Il y avait aussi un fourre-tout d'une poignée avec bandoulière amovible en orange pâle. Mulberry a également inclus un sac lancel pas cher matelassé de Lancel de la sangle de la chaîne sur une piste avait été un peu trop près le style de la côte de la célèbre sac 2.55 de sac hermes pas cher.